Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ostry ten sędzia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Równi i równiejsi
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 marca 2024, 12:08
Rel. Btw raz jechałem gdzieś z klasą i jakiś typ z dzieciakiem akurat wsiadają a ja zaraz wysiadam. Ja się przygotowywuję i wstaje ale jeszcze jestem na miejscu a ten k...a dzieciak już chce siadać k...a gówniarz
Odpisz
25 marca 2024, 20:26
Nie rozumiem jak wycieczki szkolne mają korzystać z komunikacji miejskiej. Jak organizujesz wycieczkę na 1/2 klasy, to jest rozstrzał 25/60 osób, to nie ma szans że wpakujesz się na raz do autobusu miejskiego czy innego tramwaju.
Odpisz
27 marca 2024, 20:17
@SzczesciarzI: wycieczka na pół klasy?
Odpisz
28 marca 2024, 08:21
@Tomasz1977: chyba chodziło o 1 lub 2 klasy
Odpisz
27 marca 2024, 22:03
Dziś jechałam z grupą przedszkolaków
Odpisz
27 marca 2024, 20:28
Tak z miesiąc temu miałam kaca mordercę i wracając wsiadłam do tramwaju z wycieczką z przedszkola. Od tego czasu nie piłam i chyba szybko się to nie zmieni.
Odpisz
27 marca 2024, 19:00
Ja tam zawsze lubię jak widzę takie małe bąki w tramwaju, często o jakich śmiesznych rzeczach gadają.
Odpisz
27 marca 2024, 17:50
Wycieczka szkolna teoretycznie według przepisów powinna mieć osobny autokar.
Odpisz
27 marca 2024, 17:57
@werenspawel: chyba chodzi o takie że jadą do np. kina w tym samym mieście i nie ma sensu autokaru osobnego brać
Odpisz
27 marca 2024, 17:54
Dzisiaj tak miałem nie polecam dzieci
Odpisz
27 marca 2024, 17:33
Rel
Odpisz
26 marca 2024, 00:19
Ja przepuszczam większość autobusów czy tramwai które są w mojej opinii zbyt pełne
Odpisz
27 marca 2024, 17:31
@sss96: po co?
Odpisz
27 marca 2024, 19:15
@Shadow277: chyba żeby marnować czas. Najwyraźniej ma go za dużo
Odpisz
27 marca 2024, 21:29
@Shadow277: Po co mam jechać w całkowicie pełnym skoro średnio za 5 min przyjedzie o połowę pustszy
Odpisz