Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jbartosik

9 listopada 2025, 09:12

jestem dumny z bycia femboyem

Avatar PanPiernik

18 maja 2025, 17:05

Op zapomina żeby oddychać i czasem traci przytomność

Avatar login3434

15 lipca 2022, 14:01

jestem dumny z bycia białym mężczyzną

Avatar
Pistacja15

22 lipca 2020, 12:01

Jestem dumna z bycia białą hetero kobietą

Avatar
Pistacja15

22 lipca 2020, 12:01

i Polką

Avatar WellyPL

13 grudnia 2017, 22:49

"wolność słowa i równouprawnienia"

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 listopada 2017, 16:34

kiedyś napisałam na Facebooku że jestem dumna z bycia białą polką...

Popełniłam WIELKI błąd.

Avatar
Konto usunięte

7 października 2015, 13:22

A jeśli jestem dumny z bycia białym heteroseksualnym mężczyzną ?

Avatar venomman

21 grudnia 2015, 22:16

To cię zabiją.

Avatar kronim

18 grudnia 2015, 12:44

TO TRAWDA !!!!!!!!!!!!!

Avatar mongolskipies

17 sierpnia 2015, 09:30

jestem dumny że mam trochę czarnego i trochę białego na skórze ^^

Avatar WaterFlow

15 sierpnia 2015, 20:30

Świat ;-;

Avatar NikiforAdamczyk

1 stycznia 2015, 21:39

jestem dumny z bycia białym hetero męższczyzną

Avatar Tomasz95

11 sierpnia 2015, 18:45

@NikiforAdamczyk: ,,J.'' ci zabrakło.

Avatar kotul

8 października 2014, 20:34

jestem dumna z bycia bananem

Avatar SharpNeedle

28 maja 2015, 18:18

@kotul: TY GŁUPIA ŚWINIO!

Avatar kotul

28 maja 2015, 18:22

@SharpNeedle: też cie lubię.

Avatar SharpNeedle

28 maja 2015, 20:25

@kotul: :D

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2014, 12:28

cos zaspalem

Avatar Angel_Kubixarius

16 lipca 2014, 11:06

w dzisiejszych czasach pojawiła się paranoja totalna bo mniejszości dyskryminują większości i je tępią a kiedy np hetero zostanie obrażony przez homo i pociśnie mu w zemście to i tak spadnie na to że to hetero jest zły Moim zdaniem każdy ma prawo bycia dumnym z siebie i swoich osiągnięć ale nie powinien mieć prawa dyskryminować innych tolerujmy ludzi o dowolnym kolorze skóry płci czy oriętacji seksualnej mimo iż to co robią homo jest moim zdaniem naruszeniem praw natury i ani jedna ze stron ani druga niech nie dyskryminuję tego drugiego a społeczeństwo niech się nie rzuca od razu z rasizmem na ludzi dumnych z siebie i tyle kto za strzałeczka w górę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Kuziemek

27 grudnia 2014, 14:47

@Angel_Kubixarius: A, rozumiem. :)

Avatar Angel_Kubixarius

27 grudnia 2014, 16:32

@Kuziemek: dokładnie :)

Avatar DoktorDiksior

9 października 2014, 18:06

Lesbijskie murzynki mają najlepiej...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Jeszcze jak

Jakby trochę nie fair

Chciał tylko pomóc

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka