Niemcy trollują, sialalalalala!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To musiało być męczące
Nieuczciwa ocena
Totalnie
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2014, 21:45
albo
-w co lubią grac Niemcy?
-w Minecraft 1.7 :)
Odpisz
15 lipca 2014, 21:54
@TheWitekDC: Mojang...Zrobił MC 1.7.10 zamiast zając cię 1.8... ;-;
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2014, 22:11
@Equilibrium: przecież 1.8 jest już od chyba od 2 lat
Odpisz
15 lipca 2014, 23:07
@bylejakbylegdzie: Ale pełna wersja nie beta
Odpisz
16 lipca 2014, 00:14
ale nie starsza ! chodzi mi o nową !
Odpisz
16 lipca 2014, 10:34
@Equilibrium: Czemu mi odpisujesz przecież ja wiem o co chodzi
Odpisz
16 lipca 2014, 13:50
@TheWitekDC: 1.7 to gowno xD
Odpisz
16 lipca 2014, 11:47
myślałem, że ta ręka za jego głową to usta xd
Odpisz
15 lipca 2014, 23:12
Ale bramka Brazylii ładniejsza xD
Odpisz
15 lipca 2014, 22:14
to chyba jedyny obrazek o mundialu, ktory mi sie spodobsal...
Odpisz
15 lipca 2014, 21:52
Niemcy mogły też postawić Brazylii 7up'a :P
Odpisz