A Ty kręcisz się w czasie snu?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pozdrawiam świetliki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trzykrotny T
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2024, 19:42
Pff, ja robie 3 razy 360 w pionie oraz 2 razy 180 w poziomie i tak w kółko
Odpisz
7 kwietnia 2024, 11:16
@Nikodem8378: ja gdy przez pierwsze 2 miesiące z nowym łóżkiem robiłem po 3 360° w każdej osi. Pobudki bywały ciekawe.
Odpisz
5 kwietnia 2024, 14:11
A ja śpię na plecach
Odpisz
6 kwietnia 2024, 19:48
Ponoć wtedy jest większe ryzyko paraliżu sennego
Odpisz
6 kwietnia 2024, 21:08
A ja śpię.
Odpisz
6 kwietnia 2024, 19:35
Ja śpię na siedząco.
Odpisz
6 kwietnia 2024, 19:07
Zrelowałbym, ale nie robię 360 no scope w łózku.
Odpisz
6 kwietnia 2024, 18:45
Było
Odpisz
6 kwietnia 2024, 18:24
Ja nie śpię. Nie mam czasu na głupoty.
Odpisz
5 kwietnia 2024, 17:12
Ja zawsze zasypiam na brzuchu/boku a potemi tak się budzę na plecach
Odpisz
5 kwietnia 2024, 16:43
Nie wiem jak wy, ale ja lewituję nad łóżkiem.
Odpisz
5 kwietnia 2024, 15:32
nwm ja tam śpie na głowie
Odpisz
5 kwietnia 2024, 15:24
ja śpiący na plecach
Odpisz
5 kwietnia 2024, 15:12
Czasem mam wrażenie ze w trakcie snu podrzucam i kręcę kołdrą a kończyny układam na wzór znaków satanistycznych żeby wskrzesic mojego pluszaka aby mogl w spokoju powędrować na drugi koniec pokoju albo owinąć się wokół moich plecow (ma taką możliwość bo to gęś)
Odpisz
5 kwietnia 2024, 14:16
Ludzie, którzy śpią pionowo
Odpisz
5 kwietnia 2024, 14:11
Ja breakdance'uje w łóżku
Odpisz