A Ty kręcisz się w czasie snu?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Nigdy na to nie wpadną
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie idź!
Zdeklasowani znowu
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2024, 19:42
Pff, ja robie 3 razy 360 w pionie oraz 2 razy 180 w poziomie i tak w kółko
Odpisz
7 kwietnia 2024, 11:16
@Nikodem8378: ja gdy przez pierwsze 2 miesiące z nowym łóżkiem robiłem po 3 360° w każdej osi. Pobudki bywały ciekawe.
Odpisz
5 kwietnia 2024, 14:11
A ja śpię na plecach
Odpisz
6 kwietnia 2024, 19:48
Ponoć wtedy jest większe ryzyko paraliżu sennego
Odpisz
6 kwietnia 2024, 21:08
A ja śpię.
Odpisz
6 kwietnia 2024, 19:35
Ja śpię na siedząco.
Odpisz
6 kwietnia 2024, 19:07
Zrelowałbym, ale nie robię 360 no scope w łózku.
Odpisz
6 kwietnia 2024, 18:45
Było
Odpisz
6 kwietnia 2024, 18:24
Ja nie śpię. Nie mam czasu na głupoty.
Odpisz
5 kwietnia 2024, 17:12
Ja zawsze zasypiam na brzuchu/boku a potemi tak się budzę na plecach
Odpisz
5 kwietnia 2024, 16:43
Nie wiem jak wy, ale ja lewituję nad łóżkiem.
Odpisz
5 kwietnia 2024, 15:32
nwm ja tam śpie na głowie
Odpisz
5 kwietnia 2024, 15:24
ja śpiący na plecach
Odpisz
5 kwietnia 2024, 15:12
Czasem mam wrażenie ze w trakcie snu podrzucam i kręcę kołdrą a kończyny układam na wzór znaków satanistycznych żeby wskrzesic mojego pluszaka aby mogl w spokoju powędrować na drugi koniec pokoju albo owinąć się wokół moich plecow (ma taką możliwość bo to gęś)
Odpisz
5 kwietnia 2024, 14:16
Ludzie, którzy śpią pionowo
Odpisz
5 kwietnia 2024, 14:11
Ja breakdance'uje w łóżku
Odpisz