Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nikodem8378

6 kwietnia 2024, 19:42

Pff, ja robie 3 razy 360 w pionie oraz 2 razy 180 w poziomie i tak w kółko

Avatar Zloty_bambus

7 kwietnia 2024, 11:16

@Nikodem8378: ja gdy przez pierwsze 2 miesiące z nowym łóżkiem robiłem po 3 360° w każdej osi. Pobudki bywały ciekawe.

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2024, 14:11

A ja śpię na plecach

Avatar Gopostal

6 kwietnia 2024, 19:48

Ponoć wtedy jest większe ryzyko paraliżu sennego

Avatar EpikName

6 kwietnia 2024, 21:08

A ja śpię.

Avatar Jadeja

6 kwietnia 2024, 19:35

Ja śpię na siedząco.

Avatar TrueStoryGuy

6 kwietnia 2024, 19:07

Zrelowałbym, ale nie robię 360 no scope w łózku.

Avatar kapibara4387

6 kwietnia 2024, 18:45

Było

Avatar Crln_7

6 kwietnia 2024, 18:24

Ja nie śpię. Nie mam czasu na głupoty.

Avatar Talerz

5 kwietnia 2024, 17:12

Ja zawsze zasypiam na brzuchu/boku a potemi tak się budzę na plecach

Avatar Pjesel96

5 kwietnia 2024, 16:43

Nie wiem jak wy, ale ja lewituję nad łóżkiem.

Avatar papcio2137

5 kwietnia 2024, 15:32

nwm ja tam śpie na głowie

Avatar pletwa_sprawiedliwosci

5 kwietnia 2024, 15:24

ja śpiący na plecach

Avatar Veeebs

5 kwietnia 2024, 15:12

Czasem mam wrażenie ze w trakcie snu podrzucam i kręcę kołdrą a kończyny układam na wzór znaków satanistycznych żeby wskrzesic mojego pluszaka aby mogl w spokoju powędrować na drugi koniec pokoju albo owinąć się wokół moich plecow (ma taką możliwość bo to gęś)

Avatar Cymbal

5 kwietnia 2024, 14:16

Ludzie, którzy śpią pionowo

Avatar thgikjh3

5 kwietnia 2024, 14:11

Ja breakdance'uje w łóżku

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Nigdy na to nie wpadną

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie idź!

Zdeklasowani znowu

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka