Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Herbata_z_mlekiem

16 kwietnia 2024, 10:52

nierel moja szkola jest za biedna na sklepik

Avatar Grayland

16 kwietnia 2024, 00:03

My mieliśmy łączone Gimnazjum i Podstawówkę. Był to jeden budynek, ale połowę budynku stanowiła podstawówka a połowę Gimnazjum. Obie polowy były oddzielone. Istniało tylko jedno przejście na 3 piętrze, którym można było przejść z podstawówki do Gimnazjum. Sklepik znajdował się jednak tylko w podstawówce. Drzwi były otwarte tylko na jednej przerwie. Jeśli nie zdążyłeś kupić co chciałeś i wrócić do własnej części budynku, to miałeś spore problemy.

Trzeba było wyjść i obejść cały budynek.

Kiedy widziałeś kolejkę, mogłeś natychmiast zawracać. I tak nie miałeś szans zdążyć.

Avatar Crln_7

15 kwietnia 2024, 20:06

Aż mnie nostalgia złapała.. hot dogi, pizzerki, mini pizze <3 a to wszystko z mikrofalówki mmm, do tego kanapki z kurczakiem i najlepsze cipsy świata, Hypery keczupowe ♥️

Avatar Nikodem8378

15 kwietnia 2024, 20:37

@Crln_7: u mnie to były waty cukrowe i inne słodycze i coś jeszcze tam było

Avatar Crln_7

15 kwietnia 2024, 21:20

@Nikodem8378: czyli bardziej na słodko jechaliście xD

Avatar Nikodem8378

15 kwietnia 2024, 21:48

@Crln_7: nie, były tam chyba kanapki albo coś tam. Nie pamiętam

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2024, 21:27

Odblokowałaś mi wspomnienie, OP-ko

Avatar ArthurMorgan

13 kwietnia 2024, 21:18

Podziwiam twoją szkołę jeżeli ma sklepik szkolny po decyzji pewnej pani minister

Avatar GHouste

13 kwietnia 2024, 21:20

@ArthurMorgan: Jakiej decyzji ?

Avatar ArthurMorgan

13 kwietnia 2024, 21:22

@GHouste: W skrócie ministerstwo zdrowia kilka lat temu wydało ustawę że żaden sklepik szkolny nie może sprzedawać "śmieciowego" jedzenia tylko zdrowe produkty

Jak przełożyło się to na zarobki można się domyśleć

Avatar GHouste

13 kwietnia 2024, 21:23

@ArthurMorgan: ustawa ustawą a wczoraj kupiłem sobie kitkata na przerwie.

Avatar ArthurMorgan

13 kwietnia 2024, 21:24

@GHouste: wolna ręka niewidzialnego rynku czy coś

Nie jestem korwinistą

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2024, 21:25

@ArthurMorgan: głębiej w dupie niż ludzie którzy nie mają sklepiku są ludzie których sklepik stosuje sie do tej ustawy. No bo co niby ciekawego tam kupisz

Avatar ArthurMorgan

13 kwietnia 2024, 21:26

Wodę

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2024, 21:27

@ArthurMorgan: o shit o tym nie pomyślałem
Ale bardziej rzeczy do zjedzenia mi chodziło

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Magda27372
Dodane przez: Magda27372

Typowy NPC

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To musiało być męczące

To by wystarczyło

Fajnie że odpowiedzieli

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka