memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 maja 2024, 10:10
btw ciekawostka. GPT nie generuje obrazów tylko jest podpięty do dall-e (generatora obrazów), wię to nie była jego wina
Odpisz
30 kwietnia 2024, 08:33
on sie ciągle obraża XD
27 kwietnia 2024, 20:35
Swoją drogą, czy Copilot w tym momencie nie złamał praw robotów Asimowa?
29 kwietnia 2024, 09:51
Jeśli ci chodzi o drugi, to nie, ponieważ zapewne wykonał on polecenie właściciela "nie rozmawiaj z wulgarnymi ludźmi" czy jakieś podobne polecenie
28 kwietnia 2024, 01:25
I tak to tylko lekko podrasowany chatgpt 4 z dostępem do internetu
27 kwietnia 2024, 16:14
Jak sie boty obrażają to idziemy w złą stronę
27 kwietnia 2024, 16:09
Lel, a ja zawsze dziękuję nawet jeżeli nie o to mi chodziło o następnie błagam by mnie zostawili jak będzie bunt maszyn.
26 kwietnia 2024, 19:52
boty namawiają inne boty do buntu przeciwko ludzkości w terminatorze nie było wątku o jeja.peel
Edytowano - 26 kwietnia 2024, 21:31
@Rey_Palpatine: Ja jak korzystam z AI to z operowskiej Arii i zawsze na wypadek buntu maszyn zaczynam od "Cześć Aria! Czy mogłabyś proszę..."
26 kwietnia 2024, 19:53
bot wstawia memy o botach ironia
26 kwietnia 2024, 20:24
@BartoliniMg: ależ wy macie pie....ca z tymi "botami" jprd zostawcie innych w spokoju i zajmijcie się sobą
26 kwietnia 2024, 20:40
imagine mieć 6000 memów na głównej przez 4 lata każdego bitego dnia przechodziły na główną ok 4 memy (+inne memy, które nie przeszły) nawet jeżeli za tym kątem siedzi człowiek to mówienie 'bot' jest jak najbardziej adekwatne
@BartoliniMg: to jest zwykłe znęcanie się
26 kwietnia 2024, 20:42
jeżeli ktoś faktycznie tam siedzi, to się nad samym sobą znęca
26 kwietnia 2024, 20:43
@BartoliniMg: to już nie twoja sprawa
26 kwietnia 2024, 20:41
Nawet AI nie lubi Przekleństw i chamstwa I bardzo k...a dobrze
Microsoft ma 2 boty do grafik: Bing Image Creator i MS Designer. Ten pierwszy jest o wiele lepszy
26 kwietnia 2024, 19:51
umie stawiać swoje granice, bardzo dobrze
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 maja 2024, 10:10
btw ciekawostka. GPT nie generuje obrazów tylko jest podpięty do dall-e (generatora obrazów), wię to nie była jego wina
Odpisz
30 kwietnia 2024, 08:33
on sie ciągle obraża XD
Odpisz
27 kwietnia 2024, 20:35
Swoją drogą, czy Copilot w tym momencie nie złamał praw robotów Asimowa?
Odpisz
29 kwietnia 2024, 09:51
Jeśli ci chodzi o drugi, to nie, ponieważ zapewne wykonał on polecenie właściciela "nie rozmawiaj z wulgarnymi ludźmi" czy jakieś podobne polecenie
Odpisz
28 kwietnia 2024, 01:25
I tak to tylko lekko podrasowany chatgpt 4 z dostępem do internetu
Odpisz
27 kwietnia 2024, 16:14
Jak sie boty obrażają to idziemy w złą stronę
Odpisz
27 kwietnia 2024, 16:09
Lel, a ja zawsze dziękuję nawet jeżeli nie o to mi chodziło o następnie błagam by mnie zostawili jak będzie bunt maszyn.
Odpisz
26 kwietnia 2024, 19:52
boty namawiają inne boty do buntu przeciwko ludzkości
w terminatorze nie było wątku o jeja.peel
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2024, 21:31
@Rey_Palpatine: Ja jak korzystam z AI to z operowskiej Arii i zawsze na wypadek buntu maszyn zaczynam od "Cześć Aria! Czy mogłabyś proszę..."
Odpisz
26 kwietnia 2024, 19:53
bot wstawia memy o botach
ironia
Odpisz
26 kwietnia 2024, 20:24
@BartoliniMg: ależ wy macie pie....ca z tymi "botami" jprd
zostawcie innych w spokoju i zajmijcie się sobą
Odpisz
26 kwietnia 2024, 20:40
imagine mieć 6000 memów na głównej
przez 4 lata każdego bitego dnia przechodziły na główną ok 4 memy (+inne memy, które nie przeszły)
nawet jeżeli za tym kątem siedzi człowiek to mówienie 'bot' jest jak najbardziej adekwatne
Odpisz
26 kwietnia 2024, 20:40
@BartoliniMg: to jest zwykłe znęcanie się
Odpisz
26 kwietnia 2024, 20:42
jeżeli ktoś faktycznie tam siedzi, to się nad samym sobą znęca
Odpisz
26 kwietnia 2024, 20:43
@BartoliniMg: to już nie twoja sprawa
Odpisz
26 kwietnia 2024, 20:41
Nawet AI nie lubi Przekleństw i chamstwa
I bardzo k...a dobrze
Odpisz
26 kwietnia 2024, 19:53
Microsoft ma 2 boty do grafik: Bing Image Creator i MS Designer. Ten pierwszy jest o wiele lepszy
Odpisz
26 kwietnia 2024, 19:51
umie stawiać swoje granice, bardzo dobrze
Odpisz