Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
I po kłopocie
Nie zadzieraj z bobrami
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2024, 08:07
Odpisz
18 kwietnia 2024, 08:08
@Zloty_bambus:
Odpisz
17 kwietnia 2024, 17:05
Odpisz
17 kwietnia 2024, 15:57
rel, chociaż mam świadomość że kilka lat temu wyglądałem o niebo lepiej niż obecnie
Odpisz
17 kwietnia 2024, 08:00
Ja mam na odwrót.
Jesteście średni :)
Odpisz
17 kwietnia 2024, 10:42
@Darwidx: Ciekawa opinia, aczkolwiek sprawdź skrzynkę na listy
Odpisz
17 kwietnia 2024, 15:38
@Konto_nieusuniete: Ciekawe spostrzeżenie aczkolwiek nie podałeś mi kodu do paczkomatu, mieszkam w miejscu za biednym by były tu kiedykolwiek skrzynki na listy.
Odpisz
16 kwietnia 2024, 22:48
Rel
Odpisz
16 kwietnia 2024, 23:47
@Lisamix: You're awesome c:
Odpisz
17 kwietnia 2024, 00:34
@Lisamix: ty jesteś super ale ja już nie, nic tego nie zmieni
Odpisz
17 kwietnia 2024, 14:18
@Rayman122: rayman nie zdaje sobie sprawy ze swojej zajebistości L
Odpisz
17 kwietnia 2024, 15:22
@MaciejTor: ty nie wiesz
Odpisz
16 kwietnia 2024, 23:05
Rel...
Odpisz
16 kwietnia 2024, 23:46
You're awesome :)
Odpisz
16 kwietnia 2024, 23:46
@Towarzysz777: You're awesomer
Odpisz
17 kwietnia 2024, 14:19
ninja kiwi, more awesomer
Odpisz
17 kwietnia 2024, 10:54
Ja jestem zajebisty a wy wszyscy ssiecie lol
Odpisz
17 kwietnia 2024, 12:31
@Rhokai: chciałbym żeby to była prawda
Odpisz
17 kwietnia 2024, 14:17
@Rhokai: niestety, my też jesteśmy zajebiści 😎
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2024, 23:01
hah
to boli w jakim stopniu rel
(tylko nie wyglądam tak dobrze jak ten szczurek (?) )
Odpisz
16 kwietnia 2024, 23:46
@piotrkacz: You're awesome :p
Odpisz
16 kwietnia 2024, 23:49
@Towarzysz777: dziękuję
ale nwm czy mogę Ci tutaj uwierzyć...
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2024, 23:52
@piotrkacz: Możesz uwierzyć gdziekolwiek, nawet na Mount Everest :D Tylko nie mam wiertła do lodu żeby tam to wyryć
Odpisz
16 kwietnia 2024, 23:54
@Towarzysz777: XD
dobra, rozbawiłeś mnei
dzięki, Awesome Towarzyszu!
Odpisz
16 kwietnia 2024, 22:54
No nie powiem.
Niestety rel
Odpisz
16 kwietnia 2024, 23:47
@MemyLubieMemy: You're awesome :]
Odpisz
16 kwietnia 2024, 23:49
@Towarzysz777: You're awesome too :D
Odpisz
16 kwietnia 2024, 23:01
Prawdziwe...
Odpisz
16 kwietnia 2024, 23:48
You're awesome =)
Odpisz
16 kwietnia 2024, 22:44
Tru
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2024, 23:45
@PuyoPuyo: You're awesome :D
Odpisz
16 kwietnia 2024, 23:47
@Towarzysz777: ty też bro
Prawda...
Odpisz