Niektórzy nie nadążają za technologią...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Deal życia
A, okej
Trzeba brać osobną torbę
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2014, 17:32
I pad.. tylko do tego się nadaje..
Poza tym to całkiem droga deska do krojenia, ale cóż ONA MA JABŁKO na odwrocie .
Odpisz
20 lipca 2014, 17:41
@bezlada: Nie nadaje się, bo może nie potrafisz go używać albo Cie na niego nie stać. "...ale co tam shejtuję"
Odpisz
20 lipca 2014, 17:46
@bezlada: osobiście uważam że to najbardziej użyteczny produkt apple i mimo że jest za drogi to proporcjonalnie di innych tabletów cena nie jest tak wygórowana jak w przypadku iphonów czy maców (o słuchawkach beats, które kupili ostatnio nie wspominając)
Odpisz
20 lipca 2014, 17:50
@bezlada: a to o to chodziło nie zauważyłem co on trzyma xd
Odpisz
20 lipca 2014, 18:40
@Filipo100: Nic nie mam do produktów Apple'a, oprócz cen. za podobny sprzęt bez jabłka na odwrocie zapłacę mniej, i to zniechęca.
Odpisz
20 lipca 2014, 20:58
@bezlada: No wiesz ,za buty z pumą z rogami dasz 20 zł, bez rogów 150...
Oryginał to oryginał :D
Odpisz
22 lipca 2014, 20:28
@bezlada: Ta, tak samo kartka z Mona Lisą będzie droższa od takiej pustej :)
Odpisz
23 lipca 2014, 09:07
@mpkurde: spoko Mona Lisa to nie kartka z jakąś babką. Ale jak widzę że
ktoś sprzedaje sztukę nowoczesną za miliony ,gdzie tak na prawdę jest płótno chlapnięte farbą, to mnie w ch*j denerwuje.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 15:13
@bezlada: Moim zdaniem iPady są słabe, miałem nimi okazje zagrać przez 2-3 h u kolegi, moim zdaniem iPad to shit w porównaniu do np lenovo 11,5, po za tym tablet jest głównie na gry, których IOS ma mało
Odpisz
21 lipca 2014, 11:29
Dobre zastosowanie ipada. Nie żeby był zły, ale za taką kasę powienien być znacznie lepszy.
Odpisz
20 lipca 2014, 21:41
WOW! A mój dziadek to wie do czego jest tablet.. nie no bez przesady, takim głupim nie da się być..
Odpisz
20 lipca 2014, 18:48
Ale do zmywarki dał.
5/5
Odpisz
20 lipca 2014, 17:45
szczerze powiedziawszy to ch*j ci do tego czy go stac czy nie nawet jak go niestac to zaden wstyd jedyny wstyd to to ze są tacy boje**ncy jak ty w tym kraju któzy odrazu oceniają ludzi potym ile zarabiają
Odpisz
20 lipca 2014, 17:49
@sarna3773: Wnioskując, że nikogo innego tutaj nie ma - to pewnie do mnie. I chociaż znam odpowiedź to jednak się zapytam - Czy ty się dobrze czujesz?
Odpisz
20 lipca 2014, 17:58
@sarna3773: co mają zarobki do tego, że ktoś uznał iPada za deskę do krojenia? :I
Odpisz