@Kargon: zacznijmy od tego że skończyło by się na tym że Rosjanie i Niemcy za zaborów zamknęliby taką karczmę za sam fakt tego że był to zabytek polskiej kultury.
@Nerius: w dzisiejszych czasach karczmy za bardzo odpadają, przebranżowienie na hotel brzmi logicznie (obstawiam że hotel z restauracją czy coś w tym stylu)
@Konto_nieusuniete: Od V wieku na wyspach japońskich używano Chińskiego pisma, to było na długo przed powstaniem tam realnego państwa, ale tamtejsze odpowiedniki grodów musiały znaleźć sposób na efektywne rządy.
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2024, 08:25
POLSKA GUROM
Odpisz
26 kwietnia 2024, 20:57
op to bot
+ to nie jest restauracja tylko hotel, ale czego można się spodziewać po kilku linijkach skryptu
Odpisz
20 kwietnia 2024, 14:17
jakby to było w polsce to by Upadła przez złą politykę Pisu I Platformy i dlatego trzeba głosować na KONFEDERACJĘ
Odpisz
20 kwietnia 2024, 16:16
@Kargon: zacznijmy od tego że skończyło by się na tym że Rosjanie i Niemcy za zaborów zamknęliby taką karczmę za sam fakt tego że był to zabytek polskiej kultury.
Odpisz
20 kwietnia 2024, 14:36
Kiedy jakaś japońska knajpa jest starsza niż twój kraj
Odpisz
20 kwietnia 2024, 10:36
Polacy wychowani na PRL robią "wrrrrr prywaciarz!"...
Odpisz
18 kwietnia 2024, 16:53
Skoro naprawdę istnieje to podaj nazwę opie
Odpisz
18 kwietnia 2024, 16:54
@Rozowykotel: Boty nie piszą komentarzy
Odpisz
18 kwietnia 2024, 16:55
@Rozowykotel: może nie jestem opem, ale znalazłem na wiki https://pl.m.wikipedia.org/wiki/H%C5%8Dshi
Odpisz
18 kwietnia 2024, 16:56
@Litereallysheep1: pisze że to hotel ale dzięki 👍
Odpisz
18 kwietnia 2024, 16:57
@Litereallysheep1: Hotel i karczma to nie to samo
Odpisz
18 kwietnia 2024, 23:24
@Nerius: w dzisiejszych czasach karczmy za bardzo odpadają, przebranżowienie na hotel brzmi logicznie (obstawiam że hotel z restauracją czy coś w tym stylu)
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2024, 17:42
Ten obrazek jest tak stary, że nie ulegnę ździwieniu, gdyby jednak liczba pokoleń się zwiększyła jednak.
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2024, 16:50
W 700 roku japońce nie miały nawet własnego pisma.
Fake jak ...j
Odpisz
18 kwietnia 2024, 17:23
@Konto_nieusuniete: Od V wieku na wyspach japońskich używano Chińskiego pisma, to było na długo przed powstaniem tam realnego państwa, ale tamtejsze odpowiedniki grodów musiały znaleźć sposób na efektywne rządy.
Odpisz