Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Juarez

18 lipca 2014, 20:38

Teraz EA robi gry tylko dla pieniędzy.

Avatar maslo_maslane

18 lipca 2014, 21:36

@Juarez: po to robi się gry

Avatar Juarez

19 lipca 2014, 00:46

@maslo_maslane: Ale bez przesady. To już się zamienia w żebranie.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 marca 2015, 23:29

@Juarez: No shit sherlock. Każde znane i popularne studio tak robi.

Avatar HuboX600

23 grudnia 2015, 15:12

Jakoś Rockstar tak nie robi :/

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 grudnia 2015, 18:22

@HuboX600: Gdyby ich gry nie były dla pieniędzy to by były F2P, takimi jeszcze bez mikropłatności.

Avatar Shiroyasha

12 marca 2022, 20:19

@HuboX600: Ten komentarz źle się zestarzał.

Avatar TheVellox46

19 lipca 2014, 10:17

czyżby ukryta treść co do Simsów 4? (podobno baseny i małe dzieci będą w dodatkach :/)

Avatar Dark_Dante

19 lipca 2014, 08:50

Cios prosto w gre :P ale fakt faktem ostatnio jest coraz gorzej, a już całkowicie rozwaliły mnie DLC do Mass Effect 3, przecież "Z Prochów" i "Lewiatan" powinny być już w samej grze a nie kupować je osobno i to w cenie wyższej niż sama gra... Mass Effect kupiłem za 30zł na przecenie a DLC powyżej już za 64zł...

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2014, 20:55

CO WY CHCECIE DEKLE?! EA TO NAJLEPSZY ZESPÓŁ MUZYCZNY NA ŚWIECIE!!! -.-

Avatar NecroSky

19 lipca 2014, 02:13

I wokalista Lars <3 ma najlepsze solówki na zauważalnym w zespole basie <3

Avatar mati90

18 lipca 2014, 23:22

Win.

Avatar albatrosia

18 lipca 2014, 22:53

dla osób, które są zarejestrowane na origin wysłano demo the sims 4 do ocenienia

Avatar sebastan

18 lipca 2014, 22:30

i ludzie jeszcze mają nadzieje w bf hardline

Avatar kokomando

18 lipca 2014, 21:41

Ea robi gry z miłości. Oczywiście z miłości do pieniędzy.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Żartownisie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nie znoszę kleszczy

To będzie bolało

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka