To danie jest tak niedokończone
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie znoszę kleszczy
To będzie bolało
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2014, 20:38
Teraz EA robi gry tylko dla pieniędzy.
Odpisz
18 lipca 2014, 21:36
@Juarez: po to robi się gry
Odpisz
19 lipca 2014, 00:46
@maslo_maslane: Ale bez przesady. To już się zamienia w żebranie.
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2015, 23:29
@Juarez: No shit sherlock. Każde znane i popularne studio tak robi.
Odpisz
23 grudnia 2015, 15:12
Jakoś Rockstar tak nie robi :/
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2015, 18:22
@HuboX600: Gdyby ich gry nie były dla pieniędzy to by były F2P, takimi jeszcze bez mikropłatności.
Odpisz
12 marca 2022, 20:19
@HuboX600: Ten komentarz źle się zestarzał.
Odpisz
19 lipca 2014, 10:17
czyżby ukryta treść co do Simsów 4? (podobno baseny i małe dzieci będą w dodatkach :/)
Odpisz
19 lipca 2014, 08:50
Cios prosto w gre :P ale fakt faktem ostatnio jest coraz gorzej, a już całkowicie rozwaliły mnie DLC do Mass Effect 3, przecież "Z Prochów" i "Lewiatan" powinny być już w samej grze a nie kupować je osobno i to w cenie wyższej niż sama gra... Mass Effect kupiłem za 30zł na przecenie a DLC powyżej już za 64zł...
Odpisz
18 lipca 2014, 20:55
CO WY CHCECIE DEKLE?! EA TO NAJLEPSZY ZESPÓŁ MUZYCZNY NA ŚWIECIE!!! -.-
Odpisz
19 lipca 2014, 02:13
I wokalista Lars <3 ma najlepsze solówki na zauważalnym w zespole basie <3
Odpisz
18 lipca 2014, 23:22
Win.
Odpisz
18 lipca 2014, 22:53
dla osób, które są zarejestrowane na origin wysłano demo the sims 4 do ocenienia
Odpisz
18 lipca 2014, 22:30
i ludzie jeszcze mają nadzieje w bf hardline
Odpisz
18 lipca 2014, 21:41
Ea robi gry z miłości. Oczywiście z miłości do pieniędzy.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz