@Kargon:
- Masz 3 życzenia.
- Pierwsze: Zrób odwrotność mojego następnego życzenia.
- Drugie: Nie spełniał mojego trzeciego życzenia ( czyli musi go spełnić, bo ma robić odwrotność )
- Trzecie: Zignoruj moje pierwsze życzenie.
Skoro ma zignorować pierwsze życzenie, to teraz drugie "działa" normalnie, czyli ma nie spełniać trzeciego życzenia, a skoro ma nie spełniać trzeciego życzenia, to nie może ignorować pierwszego życzenia, które teraz działa i sprawia, że drugie wykonuje odwrotnie, niż sobie zażyczył, więc musi spełnić trzecie życzenia, a jak musi spełnić trzecie, to wróć do początku tej rozpiski i tak w kółko :)
Chociaż dla mnie, to nie powinno działać, w sensie, z każdym takim "okrążeniem" spełnia te życzenia od nowa, a on miał tylko 3 życzenia, a nie nieskończoność. No chyba, że macie jakieś wytłumaczenie na to, że to jakoś inaczej działa, ale nie chce teraz mi się rozpisywać innych opcji xD
@Monster_: Nawet jeśli, to sam napisałeś, że "wypełnia je", czyli, że je spełnia. Jeśli faktycznie je spełnia, to krąg już po pierwszej pętli je zamyka, bo spełnił 3 życzenia, nie może spełniać więcej życzeń, bo ma tylko 3, a nie ma takiego czegoś jak "anulowanie życzenia, bo kolejne życzenie tego chce". Jasne, życzenie życzeniem byś mógł zniknąć, ale za to byś nie dostał kolejnego życzenia, bo poprzednie sobie "anulowałeś".
Albo jeśli nawet ich nie spełnia, bo każde życzenia poprzednie/następne blokuje któreś z życzeń, to wtedy też nie ma tu mowy o "spełnieniu życzenia", bo jeśli już by zaczął spełniać, po kolei, to mamy sytuację, że spełni je tylko w jednej pętli i na tym koniec, bo koniec życzeń, bo każde spełnił po razie. Jeśli natomiast spełnił je w tym samym czasie, to też problemu nie ma, bo jak np. do 5 mógłbyś dodać 2, skoro tej 5 jeszcze nie wpisałeś do kalkulatora ( czyli życzenia jeszcze nie miało miejsca, bo się spełnia w tym samym czasie, co inne ), przez co 2 życzenie też nie działa na trzecie, a trzecie na pierwsze, bo pierwszego ( i trzeciego ) jeszcze nie ma. No chyba, że po spełnieniu ich równocześnie, znowu tworzy się pętla, ale to PO SPEŁNIENIU, czyli znowu, 3 życzenia poszły, więcej nie ma, koniec pętli. Patrząc na to tak logicznej.
Mogę się mylić, nie mówię, że nie, tylko wydaje mi się, że logicznie przedstawiłem, w tym jak i w poprzednim komentarzu, dlaczego to by się nie zapętliło w taki sposób, żeby Dżin dostał errora.
Komentarze
Odśwież12 maja 2024, 20:50
Zajebista robota, zmarnowałeś dżina
Odpisz
9 maja 2024, 20:16
co przetłumaczy ktoś wytłumaczy? bo sam mam error
Odpisz
9 maja 2024, 20:52
@Kargon:
- Masz 3 życzenia.
- Pierwsze: Zrób odwrotność mojego następnego życzenia.
- Drugie: Nie spełniał mojego trzeciego życzenia ( czyli musi go spełnić, bo ma robić odwrotność )
- Trzecie: Zignoruj moje pierwsze życzenie.
Skoro ma zignorować pierwsze życzenie, to teraz drugie "działa" normalnie, czyli ma nie spełniać trzeciego życzenia, a skoro ma nie spełniać trzeciego życzenia, to nie może ignorować pierwszego życzenia, które teraz działa i sprawia, że drugie wykonuje odwrotnie, niż sobie zażyczył, więc musi spełnić trzecie życzenia, a jak musi spełnić trzecie, to wróć do początku tej rozpiski i tak w kółko :)
Chociaż dla mnie, to nie powinno działać, w sensie, z każdym takim "okrążeniem" spełnia te życzenia od nowa, a on miał tylko 3 życzenia, a nie nieskończoność. No chyba, że macie jakieś wytłumaczenie na to, że to jakoś inaczej działa, ale nie chce teraz mi się rozpisywać innych opcji xD
Odpisz
10 maja 2024, 19:18
@HammyFire48: Może dżin czeka na wszystkie 3 życzenia i wypełnia je równolegle?
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2024, 20:59
@Monster_: Nawet jeśli, to sam napisałeś, że "wypełnia je", czyli, że je spełnia. Jeśli faktycznie je spełnia, to krąg już po pierwszej pętli je zamyka, bo spełnił 3 życzenia, nie może spełniać więcej życzeń, bo ma tylko 3, a nie ma takiego czegoś jak "anulowanie życzenia, bo kolejne życzenie tego chce". Jasne, życzenie życzeniem byś mógł zniknąć, ale za to byś nie dostał kolejnego życzenia, bo poprzednie sobie "anulowałeś".
Albo jeśli nawet ich nie spełnia, bo każde życzenia poprzednie/następne blokuje któreś z życzeń, to wtedy też nie ma tu mowy o "spełnieniu życzenia", bo jeśli już by zaczął spełniać, po kolei, to mamy sytuację, że spełni je tylko w jednej pętli i na tym koniec, bo koniec życzeń, bo każde spełnił po razie. Jeśli natomiast spełnił je w tym samym czasie, to też problemu nie ma, bo jak np. do 5 mógłbyś dodać 2, skoro tej 5 jeszcze nie wpisałeś do kalkulatora ( czyli życzenia jeszcze nie miało miejsca, bo się spełnia w tym samym czasie, co inne ), przez co 2 życzenie też nie działa na trzecie, a trzecie na pierwsze, bo pierwszego ( i trzeciego ) jeszcze nie ma. No chyba, że po spełnieniu ich równocześnie, znowu tworzy się pętla, ale to PO SPEŁNIENIU, czyli znowu, 3 życzenia poszły, więcej nie ma, koniec pętli. Patrząc na to tak logicznej.
Mogę się mylić, nie mówię, że nie, tylko wydaje mi się, że logicznie przedstawiłem, w tym jak i w poprzednim komentarzu, dlaczego to by się nie zapętliło w taki sposób, żeby Dżin dostał errora.
Odpisz
11 maja 2024, 18:47
@Monster_: dżin wielowątkowy
Odpisz
9 maja 2024, 23:19
"Dzięki, szybki fajrant i się nie narobiłem"
Odpisz