Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
To będzie bolało
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2024, 21:27
gruzy z rozj...na klima tez
Odpisz
10 maja 2024, 21:17
@BlackMorbius61: Oddałem auto do mechanika. Przy okazji nabił mi klimę. Chłodziła jak lodówa przez 2 tygodnie. Teraz znowu nie działa. Znowu będę jeździł 2 lata bez klimy jak ostatnio dopóki nie zechce mi się jej zrobić
Odpisz
9 maja 2024, 22:45
Regio w zimę też
Odpisz
10 maja 2024, 19:28
@Frutti56: jechałam takim w zimę kiedyś to siedzenie przy grzejniku to doświadczenia ognia piekielnego.
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2024, 19:26
Nowe pociągi koleji świętokrzyskich natomiast mają tak mocną klimę że trzeba się ubrać w długie spodnie, kurtkę i szalik, zwłaszcza jeżeli się jedzie w trasę od godziny i dłużej.
Odpisz
10 maja 2024, 19:23
nie?
Odpisz
9 maja 2024, 23:59
Jest takie coś jak okno i można je otworzyć
Odpisz
9 maja 2024, 21:22
Lokalne autobusy to ten sam poziom
Odpisz