@BlackMorbius61: Oddałem auto do mechanika. Przy okazji nabił mi klimę. Chłodziła jak lodówa przez 2 tygodnie. Teraz znowu nie działa. Znowu będę jeździł 2 lata bez klimy jak ostatnio dopóki nie zechce mi się jej zrobić
Nowe pociągi koleji świętokrzyskich natomiast mają tak mocną klimę że trzeba się ubrać w długie spodnie, kurtkę i szalik, zwłaszcza jeżeli się jedzie w trasę od godziny i dłużej.
Komentarze
Odśwież9 maja 2024, 21:27
gruzy z rozj...na klima tez
Odpisz
10 maja 2024, 21:17
@BlackMorbius61: Oddałem auto do mechanika. Przy okazji nabił mi klimę. Chłodziła jak lodówa przez 2 tygodnie. Teraz znowu nie działa. Znowu będę jeździł 2 lata bez klimy jak ostatnio dopóki nie zechce mi się jej zrobić
Odpisz
9 maja 2024, 22:45
Regio w zimę też
Odpisz
10 maja 2024, 19:28
@Frutti56: jechałam takim w zimę kiedyś to siedzenie przy grzejniku to doświadczenia ognia piekielnego.
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2024, 19:26
Nowe pociągi koleji świętokrzyskich natomiast mają tak mocną klimę że trzeba się ubrać w długie spodnie, kurtkę i szalik, zwłaszcza jeżeli się jedzie w trasę od godziny i dłużej.
Odpisz
10 maja 2024, 19:23
nie?
Odpisz
9 maja 2024, 23:59
Jest takie coś jak okno i można je otworzyć
Odpisz
9 maja 2024, 21:22
Lokalne autobusy to ten sam poziom
Odpisz