Witamy na corocznym zjeździe!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Ostry ten sędzia
Nieuczciwa ocena
Angielskie śmieszki
Były nóżki, nie ma nóżek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2021, 23:17
Gdzie Szwajcaria
Odpisz
10 marca 2020, 11:12
A gdzie Vanuatu?
Odpisz
18 lipca 2014, 17:35
Gdzie Australia?
Odpisz
18 lipca 2014, 17:37
@Halo55: W Australii są pająki. Nie lubimy, tu jest internet.
Odpisz
18 lipca 2014, 18:50
@Jurek_Kiler: nie wspominając o tamtejszych zakazach na prawie każdą grę
Odpisz
23 maja 2018, 19:25
@bylejakbylegdzie:
.
Odpisz
3 lutego 2016, 22:43
Ku*wa, a już sobie mówiłem, że tylko kanada będzie xD
Odpisz
21 lipca 2014, 23:24
Kanada jest fajna. Nie wiem czemu jej nie lubicie?
Odpisz
1 sierpnia 2014, 15:17
@Mewtwo1: NIE znienawidzonych państw. Patrz dokładniej
Odpisz
1 sierpnia 2014, 19:22
kurcze, masz rację. Dzieki
Odpisz
1 sierpnia 2014, 19:24
@Mewtwo1: spk
Odpisz
22 lipca 2014, 22:24
A Korea Północna???
Odpisz
19 lipca 2014, 20:32
Kogo my tu jeszcze lubimy..... Lichtenstein czy jak tam xD
Odpisz
21 lipca 2014, 15:03
@Rander: Wybrzeże kości słoniowej jest całkiem spoko.
Odpisz
21 lipca 2014, 15:51
@Rander: pełna nazwa to Księstwo Liechtenstein
Odpisz
22 lipca 2014, 15:01
@Rander: A gdzie nasza kochana Arabia Saudyjska, Irak, Kazachstan, Iran? Jemen? Przecież to są kraje kwitnące religią pokoju zwaną Islam :3
Odpisz
21 lipca 2014, 22:42
nieprawda sa ludzie nienawidzacy kanady... raczej powinny byc tam same puste kszesla
Odpisz
21 lipca 2014, 15:59
Kanada dała nam Biebera to wystarczy by ją nienawidzić.
Odpisz
21 lipca 2014, 17:40
a Polsce przysłała kilka myśliwców, ale kto by sie przejmował
Odpisz
21 lipca 2014, 18:09
Jak to ładnie powiedzieli ludzie z Kanady, gdy nie chcieli by deportowano go tam z powrotem: "Tak, to my daliśmy wam Biebera, ale to wy, Amerykanie zrobiliście z niego głupiego, rozpuszczonego gnojka.
Odpisz
21 lipca 2014, 19:00
@Bakteria: Jak to ładnie powiedział ktoś kogo nie znam: gówno było jest i będzie gównem nawet jeśli je pomalujesz i dasz super ciuchy :U
Odpisz
21 lipca 2014, 18:38
nie tylko kanada
Odpisz
21 lipca 2014, 15:50
Ja lubię po mimo wszystko takie państwo na N.
Kto zgadnie?
Odpisz
21 lipca 2014, 15:57
@ziomek2009: Nigeria...
Odpisz
21 lipca 2014, 15:59
@megabolt22: nie
Odpisz
21 lipca 2014, 16:04
@ziomek2009: Nepal?
Odpisz
21 lipca 2014, 16:04
@ziomek2009: Norwegia...
Odpisz
21 lipca 2014, 16:05
@ziomek2009: Nauru , Namibia , Niger , Nikagura , Nigeria , Nowa Zeladnia , Norwegia , Niemcy , Nepal ?
Odpisz
21 lipca 2014, 17:35
@megabolt22: gratulacje dla tego pana w nagrodę dostajesz absolutnie nic!
Odpisz
21 lipca 2014, 17:16
A Polska, a Królestwo Liechtenstein.
Proponuję od siebie, Japonia (honor, wytrwałośc, co pokazali na II WŚ), Indonezja i Monako.
Odpisz
7 grudnia 2022, 22:01
@dustin2001: Japonia w 2 wojnie światowej popisała się cała gamą tortur i kamikaze
Odpisz
7 grudnia 2022, 23:44
@NieAktywnyKomentator:
Bazowane.
Odpisz
21 lipca 2014, 15:45
A gdzie państwo internetów ?
Odpisz
21 lipca 2014, 17:14
@Lacoste: Takie państwo istnieje w twojej głowie.
Tutaj robią sobie żarty z prawdziwych państw i polityki.
Odpisz
21 lipca 2014, 15:20
Luksemburg cierpi .-.
Odpisz
19 lipca 2014, 09:15
Ja lubię Kanade
Odpisz