I tak powinno się robić. Zamiast wyrzucać co niepotrzebne i zalega, po prostu wystawić może ktoś przygarnie. Sama tak rok temu z drukarką zrobiłam: drukowałam tak rzadko i mało że w ogóle się nie opłacało bo tusz kilka razy zasechł i musiałam wymienić, a komuś na pewno by się bardziej przydała więc wystawiłam z kartką że działa tylko tusz wyschnięty. Nie było już popołudniu. Jak ktoś wziął nawet na sprzedaż to trudno, ja jestem za leniwa na takie rzeczy.
mam taki w dobudowce podpięty do odtwarzacza VHS, w lecie zajebisty klimat
przychodzi ktoś na grilla, zjemy coś upieczone. A potem? picie w środku i leci w tle Kiler, Tom i Jerry albo wesele jakiegoś wujasa z kasety
Komentarze
Odśwież16 maja 2024, 09:21
I tak powinno się robić. Zamiast wyrzucać co niepotrzebne i zalega, po prostu wystawić może ktoś przygarnie. Sama tak rok temu z drukarką zrobiłam: drukowałam tak rzadko i mało że w ogóle się nie opłacało bo tusz kilka razy zasechł i musiałam wymienić, a komuś na pewno by się bardziej przydała więc wystawiłam z kartką że działa tylko tusz wyschnięty. Nie było już popołudniu. Jak ktoś wziął nawet na sprzedaż to trudno, ja jestem za leniwa na takie rzeczy.
Odpisz
12 maja 2024, 16:07
skoro działa, za pare lat będzie gratka dla kolekcjonerów
Odpisz
12 maja 2024, 16:08
@BlackSensey: ale bym do takiego pegazusa podpiął
Odpisz
15 maja 2024, 17:10
@BlackSensey: i cyk komisja śledcza
Odpisz
15 maja 2024, 17:46
@Parat: archiwa spłonęły w Kopenhadze
Odpisz
15 maja 2024, 23:15
@BlackSensey: Reparo!
Odpisz
15 maja 2024, 13:44
Nawet ma pipaka
Odpisz
12 maja 2024, 16:17
mam taki w dobudowce podpięty do odtwarzacza VHS, w lecie zajebisty klimat
przychodzi ktoś na grilla, zjemy coś upieczone. A potem? picie w środku i leci w tle Kiler, Tom i Jerry albo wesele jakiegoś wujasa z kasety
Odpisz