memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
21 lipca 2014, 19:02
cola < pepsi
Odpisz
21 lipca 2014, 19:05
@the21gryzon: >*
21 lipca 2014, 19:06
@the21gryzon: =*?
21 lipca 2014, 19:38
@the21gryzon: To jest prawie to samo. Pepsi ma tylko więcej gazu i cukru.
21 lipca 2014, 20:08
@Piotresiek: polać ci !
21 lipca 2014, 20:11
@ziomek2009: Miodu pitnego poproszę ;3
21 lipca 2014, 21:01
@Piotresiek: spoczko *nalewa*
21 lipca 2014, 21:48
@ziomek2009: Nalej też sobie, samemu pić nie będę
22 lipca 2014, 07:10
@Piotresiek: ok *nalewa*
22 lipca 2014, 10:19
@ziomek2009: Nie rozumiem po co się spierać o cole i pepsi... przecież jest miód *bierze łyka*
22 lipca 2014, 10:38
@Piotresiek: no słodki a przede wszystkim zdrowszy *bierze łyka*
22 lipca 2014, 14:26
@ziomek2009: Bez tego szajsu. Napój Bogów normalnie *bierze łyka*
22 lipca 2014, 18:32
@Piotresiek: no a jak *bierze łyka*
22 lipca 2014, 22:03
@ziomek2009: U mnie na pogrzebie będą pić miód patrząc jak mój Drakkar odpływa w morze płonąc *bierze łyka*
23 lipca 2014, 09:34
@Piotresiek: nie mam tematu do rozmowy już milordzie *bierze łyka*
23 lipca 2014, 11:06
@ziomek2009: Bo miód się kończy, milordzie *bierze łyka*
23 lipca 2014, 11:38
@Piotresiek: no nie! *bierze ostatniego łyka* już po miodzie ;_; *szloch*
23 lipca 2014, 11:49
@ziomek2009: *dopija* Cholera. Moje życie straciło sens..
8 maja 2020, 15:56
@Piotresiek: *Top 10 najsmutniejszych zakończeń w filmach*
22 lipca 2014, 00:36
Dlaczego nikt z was nie zwrócił w komentarzu uwagi na znak w rogu, przecież to Digital Playground..... No, Panowie, ja zrozumie wiele, ale żeby przegapić znak tak zacnej wytwórni. Oj, nieładnie :D
21 lipca 2014, 22:28
Jeśli chodzi o te dwa rodzaje to wolę pepsi, ale i tak najbardziej lubię Dr.Pepper
21 lipca 2014, 19:22
ale przecież Pepsi to Cola >_>
21 lipca 2014, 19:32
Może cola, ale nie Coca cola
21 lipca 2014, 19:44
@Myszkapl: w tytule nie ma nic o coca coli
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież21 lipca 2014, 19:02
cola < pepsi
Odpisz
21 lipca 2014, 19:05
@the21gryzon: >*
Odpisz
21 lipca 2014, 19:06
@the21gryzon: =*?
Odpisz
21 lipca 2014, 19:38
@the21gryzon: To jest prawie to samo. Pepsi ma tylko więcej gazu i cukru.
Odpisz
21 lipca 2014, 20:08
@Piotresiek: polać ci !
Odpisz
21 lipca 2014, 20:11
@ziomek2009: Miodu pitnego poproszę ;3
Odpisz
21 lipca 2014, 21:01
@Piotresiek: spoczko *nalewa*
Odpisz
21 lipca 2014, 21:48
@ziomek2009: Nalej też sobie, samemu pić nie będę
Odpisz
22 lipca 2014, 07:10
@Piotresiek: ok *nalewa*
Odpisz
22 lipca 2014, 10:19
@ziomek2009: Nie rozumiem po co się spierać o cole i pepsi... przecież jest miód *bierze łyka*
Odpisz
22 lipca 2014, 10:38
@Piotresiek: no słodki a przede wszystkim zdrowszy *bierze łyka*
Odpisz
22 lipca 2014, 14:26
@ziomek2009: Bez tego szajsu. Napój Bogów normalnie *bierze łyka*
Odpisz
22 lipca 2014, 18:32
@Piotresiek: no a jak *bierze łyka*
Odpisz
22 lipca 2014, 22:03
@ziomek2009: U mnie na pogrzebie będą pić miód patrząc jak mój Drakkar odpływa w morze płonąc *bierze łyka*
Odpisz
23 lipca 2014, 09:34
@Piotresiek: nie mam tematu do rozmowy już milordzie *bierze łyka*
Odpisz
23 lipca 2014, 11:06
@ziomek2009: Bo miód się kończy, milordzie *bierze łyka*
Odpisz
23 lipca 2014, 11:38
@Piotresiek: no nie! *bierze ostatniego łyka* już po miodzie ;_; *szloch*
Odpisz
23 lipca 2014, 11:49
@ziomek2009: *dopija* Cholera. Moje życie straciło sens..
Odpisz
8 maja 2020, 15:56
@Piotresiek: *Top 10 najsmutniejszych zakończeń w filmach*
Odpisz
22 lipca 2014, 00:36
Dlaczego nikt z was nie zwrócił w komentarzu uwagi na znak w rogu, przecież to Digital Playground..... No, Panowie, ja zrozumie wiele, ale żeby przegapić znak tak zacnej wytwórni. Oj, nieładnie :D
Odpisz
21 lipca 2014, 22:28
Jeśli chodzi o te dwa rodzaje to wolę pepsi, ale i tak najbardziej lubię Dr.Pepper
Odpisz
21 lipca 2014, 19:22
ale przecież Pepsi to Cola >_>
Odpisz
21 lipca 2014, 19:32
Może cola, ale nie Coca cola
Odpisz
21 lipca 2014, 19:44
@Myszkapl: w tytule nie ma nic o coca coli
Odpisz