Spora grupa Amerykanów uważa, że Steven Spielberg
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pilne
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2014, 02:20
Jakim debilem trzeba być, żeby w to uwierzyć?
Odpisz
5 marca 2017, 14:25
trzeba byc Amerykaninem
Odpisz
22 maja 2016, 12:49
Ale wy wiecie, że to trolle?
Odpisz
1 maja 2016, 07:53
...
Odpisz
22 lipca 2014, 17:51
6 obraz z tym debilem jezu niemoge
Odpisz
1 września 2014, 07:15
@Troolek: Steven nie jest debilem jest wspaniałym reżyserem
Odpisz
8 lutego 2015, 14:16
@Troolek: Ty jesteś debilem jeśli wyzywasz Spielberga.
Odpisz
21 lipca 2014, 20:20
Amerykańska inteligencja. A podobno to ludzie ze wschodu są głupi...
Odpisz
22 lipca 2014, 10:57
@Dark_Dante: wschód bo Rosja a zachód bo Ameryka a my po środku więc fajni jesteśmy
Odpisz
22 lipca 2014, 08:45
pewnie takie same głupki myślą też że flaga polski jest czerwono-biała
Odpisz
22 lipca 2014, 07:55
I oczywiście każdy Amerykanin w to gówno uwierzył.
Odpisz
21 lipca 2014, 20:08
Murica
Odpisz
21 lipca 2014, 19:50
Ktoś da link?
Odpisz
21 lipca 2014, 19:07
Dla śmiechu to robią a banda debili uwierzyła, że oni w to wierzą :-D
Poza tym gdzieś czytałem, że Anglicy to najgłupszy naród :-D
Odpisz
21 lipca 2014, 19:19
@randalf28: Naprawdę to było tak że to jest zdjęcie z planu "parku jurajskiego", i pewien angielski komik udostępnił to zdjęcie i napisał że Steven Spilberg zabił dinozaura. I naprawdę wielu ludzi w to uwierzyło.
Odpisz
21 lipca 2014, 19:47
Albo jak napisał kolega wyżej, pisali jacy to są oburzeni dla śmiechu.
Odpisz
21 lipca 2014, 20:22
Bo co? Bo tak napisali? Łatwowierny jesteś... wręcz naiwny.
Odpisz
22 lipca 2014, 08:11
@randalf28: Anglicy? Na obrazku jest napisane "Amerykanie". Jaki to ma związek z anglikami?
Odpisz
22 lipca 2014, 09:50
@shark2199: A kolonistami z jakiego kraju są Amerykanie?
Odpisz
22 lipca 2014, 15:37
@Kiyru: Czyli Australijczycy to Anglicy a Kanadyjczycy i Brazylijczycy to Hiszpanie? Ogarnij się, to są inne kraje.
Odpisz
22 lipca 2014, 16:23
@shark2199: Czytaj z zrozumieniem...
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2014, 17:29
@shark2199: Brazylijczykom bliżej do Portugalczyków.
Odpisz
21 lipca 2014, 19:02
Och Ameryko... Inteligencją to ty nie grzeszysz
Odpisz