Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2014, 02:20

Jakim debilem trzeba być, żeby w to uwierzyć?

Avatar kamiluniasiw

5 marca 2017, 14:25

trzeba byc Amerykaninem

Avatar Hatapon

22 maja 2016, 12:49

Ale wy wiecie, że to trolle?

Avatar Masellko

1 maja 2016, 07:53

...

Avatar Troolek

22 lipca 2014, 17:51

6 obraz z tym debilem jezu niemoge

Avatar Kot_Kot

1 września 2014, 07:15

@Troolek: Steven nie jest debilem jest wspaniałym reżyserem

Avatar Maks2603

8 lutego 2015, 14:16

@Troolek: Ty jesteś debilem jeśli wyzywasz Spielberga.

Avatar Dark_Dante

21 lipca 2014, 20:20

Amerykańska inteligencja. A podobno to ludzie ze wschodu są głupi...

Avatar DeTeO238

22 lipca 2014, 10:57

@Dark_Dante: wschód bo Rosja a zachód bo Ameryka a my po środku więc fajni jesteśmy

Avatar aksell

22 lipca 2014, 08:45

pewnie takie same głupki myślą też że flaga polski jest czerwono-biała

Avatar krolok1875

22 lipca 2014, 07:55

I oczywiście każdy Amerykanin w to gówno uwierzył.

Avatar ziomek2009

21 lipca 2014, 20:08

Murica

Avatar drzewiec

21 lipca 2014, 19:50

Ktoś da link?

Avatar randalf28

21 lipca 2014, 19:07

Dla śmiechu to robią a banda debili uwierzyła, że oni w to wierzą :-D
Poza tym gdzieś czytałem, że Anglicy to najgłupszy naród :-D

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2014, 19:19

@randalf28: Naprawdę to było tak że to jest zdjęcie z planu "parku jurajskiego", i pewien angielski komik udostępnił to zdjęcie i napisał że Steven Spilberg zabił dinozaura. I naprawdę wielu ludzi w to uwierzyło.

Avatar Piotr99

21 lipca 2014, 19:47

Albo jak napisał kolega wyżej, pisali jacy to są oburzeni dla śmiechu.

Avatar randalf28

21 lipca 2014, 20:22

Bo co? Bo tak napisali? Łatwowierny jesteś... wręcz naiwny.

Avatar shark2199

22 lipca 2014, 08:11

@randalf28: Anglicy? Na obrazku jest napisane "Amerykanie". Jaki to ma związek z anglikami?

Avatar Kiyru

22 lipca 2014, 09:50

@shark2199: A kolonistami z jakiego kraju są Amerykanie?

Avatar shark2199

22 lipca 2014, 15:37

@Kiyru: Czyli Australijczycy to Anglicy a Kanadyjczycy i Brazylijczycy to Hiszpanie? Ogarnij się, to są inne kraje.

Avatar randalf28

22 lipca 2014, 16:23

@shark2199: Czytaj z zrozumieniem...

Avatar Kiyru

Edytowano - 22 lipca 2014, 17:29

@shark2199: Brazylijczykom bliżej do Portugalczyków.

Avatar majki909

21 lipca 2014, 19:02

Och Ameryko... Inteligencją to ty nie grzeszysz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Pilne

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka