Zawsze można wyjść za najlepszą przyjaciółkę. Szukanie sobie kogoś jedynie z zamiarem związku jest czymś czego nie trawię za bardzo w obecnym świecie, niby jest lepiej niż było bo nie aranżuje się już małżeństw ale najlepiej by było gdyby każdy związek poprzedzała solidna przyjaźń.
@Katrina2712: No niektórzy mają fantazje, żeby najlepiej jakiś nieznajomy ich porwał i próbował w sobie rozkochać czy coś. Nie mniej jednak każdy związek prędzej czy później staje się przyjaźnią. Dlatego dobrze od niej zacząć, jak się dwóch z...ów dobrze dobierze to nawet jak będą o sobie wiedzieć wszystko to nie będą wiedzieć nic i się nie znudzą sobą bo do tego wystarczy trochę nieobliczalność, szaleństwa i spontaniczności.
Komentarze
Odśwież5 czerwca 2024, 00:06
Zawsze można wyjść za najlepszą przyjaciółkę. Szukanie sobie kogoś jedynie z zamiarem związku jest czymś czego nie trawię za bardzo w obecnym świecie, niby jest lepiej niż było bo nie aranżuje się już małżeństw ale najlepiej by było gdyby każdy związek poprzedzała solidna przyjaźń.
Odpisz
5 czerwca 2024, 08:25
rel, nie ogarniam jak można się z obcą osobą umówić na randkę i się po tej jednej wymuszonej randce zakochać
Odpisz
5 czerwca 2024, 19:04
friendzone
Odpisz
6 czerwca 2024, 10:06
znajomi się rozstali po 7 latach związku bo stwierdzili ze są dla siebie jak przyjaciele a nie jak para xd uważam że gorszej rzeczy zrobić nie mogli
Odpisz
6 czerwca 2024, 13:36
@Katrina2712: No niektórzy mają fantazje, żeby najlepiej jakiś nieznajomy ich porwał i próbował w sobie rozkochać czy coś. Nie mniej jednak każdy związek prędzej czy później staje się przyjaźnią. Dlatego dobrze od niej zacząć, jak się dwóch z...ów dobrze dobierze to nawet jak będą o sobie wiedzieć wszystko to nie będą wiedzieć nic i się nie znudzą sobą bo do tego wystarczy trochę nieobliczalność, szaleństwa i spontaniczności.
Odpisz
4 czerwca 2024, 21:32
Ja tam zamierzam to zrobić z kuzynką
Odpisz
6 czerwca 2024, 10:07
@PykciPykci: a ona co o tym myśli?
Odpisz
5 czerwca 2024, 18:33
To ty za kogoś wychodzisz?
Odpisz
5 czerwca 2024, 17:13
szkoda, że nie z kuzynką
Odpisz
5 czerwca 2024, 17:07
Tak to jest gdy człowiek wyprowadza się z Alabamy
Odpisz
5 czerwca 2024, 08:23
Wyjdź za siostrę
Odpisz
4 czerwca 2024, 21:34
Co w rodzinie to nie zginie.
Odpisz
4 czerwca 2024, 20:57
Ty możesz przecież wyjść za swoją żonę
Odpisz
4 czerwca 2024, 20:36
Wydaję mi się że było
Odpisz
4 czerwca 2024, 20:16
That's the neat part
Nie musisz
Odpisz
4 czerwca 2024, 20:08
Dziadek i tata się ożenili, głupi bocie
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2024, 19:53
Wyjdź za dzwi.
Odpisz