Nie znoszę gadać przez telefon
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
To się nie może nie udać
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Brawo za czujność!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 czerwca 2024, 10:53
W poniedziałek pokażę to w robocie, sprawdzę czy działa...
Odpisz
10 czerwca 2024, 18:57
@Arshen: i tu brak zaskoczenia: nie działa...
Odpisz
8 czerwca 2024, 09:39
Czy ze mną jest coś nie tak że wolę rozmawiać przez telefon niż pisać jak mam coś do przekazania albo nawet tak po prostu pogadać?
Odpisz
8 czerwca 2024, 18:09
@karakan_z_dvpy: no chyba raczej, skoro mowa to najbardziej podstawowa forma komunikacji
Odpisz
8 czerwca 2024, 20:33
@karakan_z_dvpy: zależy czy mam do przekazania coś dłuższego, czy tylko krótkie "kupić coś w sklepie?"
Odpisz
8 czerwca 2024, 20:38
@Katrina2712: ja w obu przypadkach dzwonię. Pisze tylko jeśli wysyłam shitpost lub jest to coś nieważnego, np że nic się nie stanie jeśli osoba odczyta to dzień później
Odpisz
8 czerwca 2024, 20:54
@karakan_z_dvpy: ja wiem że nie każdy lubi odbierać telefon tylko dla pierdoły i nie zależy mi żeby dostać odpowiedź od razu
Odpisz
9 czerwca 2024, 12:28
@karakan_z_dvpy: kurde dopiero teraz widzę, że źle przeczytałem twój pierwszy komentarz xD
absolutnie wszystko z tobą w porządku
Odpisz
6 czerwca 2024, 15:08
Tru
też wolę SMS
Odpisz
6 czerwca 2024, 15:05
Rel
Odpisz
6 czerwca 2024, 14:53
rel, a i tak jak ktoś zadzwoni to tylko się tępo patrzę na fona aż przestanie by odpisać czego ktoś chce
Odpisz
6 czerwca 2024, 14:42
Do mnie można wysyłać sygnały alfabetem Morse'a
Odpisz