Kto nie lubi? Masa cukru zawsze jest smaczna. Piję raz na ruski rok podstawową coca-colę lub pepsi, jest niby smaczne, ale dla mnie bez większego niuansu. Ogólnie rzadko piję gazowane napoje, bo w nadmiarze pobudzają mój układ pokarmowy, no i cola ogółem nie jest zdrowa.
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2024, 17:58
Kiedy to było bo ja tego nie pamiętam
Odpisz
11 czerwca 2024, 16:19
Zawsze się zastanawiałem co przedstawiają jej zdobienia na puszce.
Odpisz
8 czerwca 2024, 12:59
Nigdy nie piłem, bo to gówno gazowane w płynie.
Odpisz
8 czerwca 2024, 15:07
@TrueStoryGuy: Ja tam to lubiłem
Odpisz
8 czerwca 2024, 15:47
Kto nie lubi? Masa cukru zawsze jest smaczna. Piję raz na ruski rok podstawową coca-colę lub pepsi, jest niby smaczne, ale dla mnie bez większego niuansu. Ogólnie rzadko piję gazowane napoje, bo w nadmiarze pobudzają mój układ pokarmowy, no i cola ogółem nie jest zdrowa.
Odpisz
8 czerwca 2024, 15:51
@TrueStoryGuy: Wiem że nie jest
Odpisz
8 czerwca 2024, 13:44
Nowoczesne gówno jakieś, prawdziwy weteran gdy kokaina w niej była pamięta
Odpisz
8 czerwca 2024, 12:51
No way
Ktoś to pamięta
Odpisz