Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Adix174

19 czerwca 2024, 08:24

Kto wprowadził ten chory przepis zasiedzenia ,to powinno dotyczyć tylko mieszkań należących do państwa albo jak niewiadomo co stało się z właścicielem i nikt nie upomina się o to mieszkanie ,a nie że jakieś babsko przejmie sobie z dupy mieszkanie bo tak

Avatar Anantashesha

Edytowano - 19 czerwca 2024, 17:39

@Adix174: Kto wprowadził ten chory przepis że można posiadać mieszkanie i w nim nie mieszkać?

Avatar Adix174

Edytowano - 19 czerwca 2024, 19:02

@Anantashesha: wedłóg mnie powinno być jakieś ograniczenia 2-3 mieszkania max

Avatar Lacoste

19 czerwca 2024, 19:11

@Adix174: Przypomnę tylko, że Hiszpania (jeżeli się nie mylę) ma jeszcze bardziej chory przepis odnośnie "Ocupados". W skrócie jak pojedziesz sobie np. na dwumiesięczne wakacje i ktoś Ci się włamie do domu i będzie w stanie przed sądem udowodnić, ze mieszka w twoim domu od miesiąca to mimo faktu, ze dostał się nieruchomości poprzez przekroczenie granic prawa, toooo...Prawo zakazuje Ci go wyrzucić chyba, że zapewnisz mu na własny koszt miejsce do bytowania

Avatar Adix174

19 czerwca 2024, 19:13

@Lacoste: i czemu nikt nie chce tego problemu rozwiązać? To mnie najbardziej zastanawia

Avatar Anantashesha

19 czerwca 2024, 20:32

@Adix174: Nawet do pięciu mieszkań by sporo rozwiązało.

Avatar Tuhrajut

19 czerwca 2024, 17:56

....Baby one more time

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 czerwca 2024, 09:32

Squatterów do pierdla

Avatar Anantashesha

19 czerwca 2024, 17:38

Nie trzeba. Wystarczy naprawić rynek mieszkaniowy, squatterzy sami znikną. Nie squatterów do pi*rdla, tylko wywłaszczyć landlordów.

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2024, 17:43

@Anantashesha: To nie ma znaczenia czy znikną, przejęcie mieszkania przez squatterów to kradzież posiadłości i powinna być karana niezależnie od sytuacji na rynku mieszkaniowym

Avatar Anantashesha

19 czerwca 2024, 17:53

Lepiej zapobiegać niż karać. Ale idąc twoją logiką landlordów powinno się karać, bo posiadanie na własność więcej niż jednego, dwóch mieszkań to wyzysk.

Avatar Mythe

19 czerwca 2024, 10:00

Nawet sobie nie zdajecie sprawy ile ludzi próbuje takie coś zrobić, a przynajmniej wyglada jakby próbowało. Wynajmowałem raz mieszkanie (pomagałem znajomym wynająć) w Wawie - takie za 5k na miesiąc. Jedna laska przyjechała starym rozpadającym się gratem i na każdym kroku gadała jakie to ona ma marmury na działce, jakim samochodem jeździ, że ten to tylko zastępczy. Inna tak szybko chciała wynająć, że wciągnęła 10k gotówką i że już podpisujemy, ona już płaci za czynsz i kaucje. Inna laska jeszcze lepsza, najpierw negocjowała cenę, w sumie oni się na nią zgodzili, to laska wysłała sfałszowane potwierdzenie przelewu za czynsz i kaucję! (dla tych co nie wiedzą można sprawdzić sumę kontrolną numeru banku i sprawdzić czy numer jest prawdziwy).

Avatar Konto_nieusuniete

Edytowano - 15 czerwca 2024, 12:15

Na squatterów jest jeden prosty sposób: należy zobaczyć, kiedy wyjdą na ulice, zebrać przyjaciół i zrekonstruować idy marcowe

Avatar Jajco2115

Edytowano - 15 czerwca 2024, 09:59

Karta madki polki brzmi trochę jak uno reverse card xd.

Avatar Krzyniu

15 czerwca 2024, 01:54

I odpowiedź na to pytanie brzmi tam. Jeżeli twoja umowa najmu nie uznaje inaczej, możesz dalej wynajmować najmowaną nieruchomość

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Waldemir50
Dodane przez: Waldemir50

Pozdrawiam świetliki

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Powodzenia

Mało znany szczegół

Chciał tylko pomóc

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka