Logika kuloziemców :facepalm:
Na globusach jest to przyczepione na rzekomym koordynacie 90N czyli na lodowcach znajdujących się na oceanie gdzie temperatury są bardzo niskie, więc nie ma tam trawy, nikt tam nie mieszka, nie ma infrastruktury i prawdopodobnie nie ma nawet ludzi w tej okolicy!! Chyba że akurat jakaś baza naukowców tam jest .... :facepalm:
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2024, 01:28
Drzewa na biegunie?
Odpisz
30 czerwca 2024, 00:56
Czekamy teraz aż cwirred zmasakruje tą kuloziemską propagandę 😡😡😡
Odpisz
29 czerwca 2024, 23:09
Typ co nie zyje po wypadku jest bohaterem mema ..ciekawe co mowi na to z nieba
Odpisz
27 czerwca 2024, 22:46
Logika kuloziemców :facepalm:
Na globusach jest to przyczepione na rzekomym koordynacie 90N czyli na lodowcach znajdujących się na oceanie gdzie temperatury są bardzo niskie, więc nie ma tam trawy, nikt tam nie mieszka, nie ma infrastruktury i prawdopodobnie nie ma nawet ludzi w tej okolicy!! Chyba że akurat jakaś baza naukowców tam jest .... :facepalm:
Odpisz
27 czerwca 2024, 22:47
@Beowulf_: A na Antarktydzie byłeś?
Odpisz
27 czerwca 2024, 22:57
oczywiscie
Odpisz
27 czerwca 2024, 23:12
@Beowulf_: I co tam jest? Słupki jak z globusa czy wojsko broniące dostępu do królestwa niebieskiego?
Odpisz
27 czerwca 2024, 23:14
@Waldemir50: nie moge powiedziec dla wlasnego bezpieczenstwa
Odpisz
27 czerwca 2024, 23:14
@Beowulf_: To napisz :P
Odpisz
27 czerwca 2024, 23:04
Ja vs antychryst (ci niebiescy) który próbuje mi wmówić że ziemia istnieje
Odpisz
27 czerwca 2024, 22:52
jakas ciepla ta polnoc
no chyba ze swiety mikolaj ma sztuczny klimat tam czy cos
Odpisz