sniper elite 4
arma czy jakos tak
farming simulator platinium ( pobiera sie )
ark survival
heart of iron 2 3 4
assssin unity
mount and blade ( mam pobrane )
bro force ( z rodzeństwem na 3 klawiaturach na 4 osoby )
wolfemtein
jak zobaczyć rozmiar gry przez steam ponieważ mam 256gb gdzie max to 120gb na gry ( a wolnego na gry mam max 60gb bo mam war thundera a mam 300kb.s w dzień i 3 albo 4 mb/s w nocy na pobieranie )
Jeśli w coś nie gram to:
- Albo nie mam czasu,
- Albo ogrywam w kolejności chronologicznej,
- Albo po prostu rezygnuję ponieważ dana plansza była dla mnie zbyt trudna.
Enshrouded
Nawet nie mogę włączyć, bo wyskakuje, że mój komputer nie spełnia wymagań.
Teoretycznie powinien spełniać, a jakby gra faktycznie się włączyła, to na minimalnych by poszło, ale oni wiedzą lepiej jak widać...
Komentarze
Odśwież7 lipca 2024, 01:46
sniper elite 4
arma czy jakos tak
farming simulator platinium ( pobiera sie )
ark survival
heart of iron 2 3 4
assssin unity
mount and blade ( mam pobrane )
bro force ( z rodzeństwem na 3 klawiaturach na 4 osoby )
wolfemtein
jak zobaczyć rozmiar gry przez steam ponieważ mam 256gb gdzie max to 120gb na gry ( a wolnego na gry mam max 60gb bo mam war thundera a mam 300kb.s w dzień i 3 albo 4 mb/s w nocy na pobieranie )
Odpisz
5 lipca 2024, 14:52
Polecam „my stepbro is a femboy”
Odpisz
5 lipca 2024, 13:54
Jeśli w coś nie gram to:
- Albo nie mam czasu,
- Albo ogrywam w kolejności chronologicznej,
- Albo po prostu rezygnuję ponieważ dana plansza była dla mnie zbyt trudna.
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2024, 09:51
Enshrouded
Nawet nie mogę włączyć, bo wyskakuje, że mój komputer nie spełnia wymagań.
Teoretycznie powinien spełniać, a jakby gra faktycznie się włączyła, to na minimalnych by poszło, ale oni wiedzą lepiej jak widać...
Odpisz
5 lipca 2024, 00:08
Borderlands 2, nareszcie dogram do końca
Zapomniałem, jakie to jest trudne i długie, a Polskie napisy są gorsze niż myślałem
Odpisz
4 lipca 2024, 22:04
Nrel mam niecałe 30 gier w bibliotece i we wszystkie grałem.
Odpisz
4 lipca 2024, 19:37
Kupiłem niechętnie Ark bo koleżanka powiedziała że w przyszłości to zagramy. Nie zagraliśmy a ja nigdy nie zainstalowałem
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2024, 19:56
Kiedyś to było za darmo.
Odpisz
4 lipca 2024, 19:46
Killing floor 2 za 10zł
Odpisz
4 lipca 2024, 19:56
@lubie_frytki_z_ketchupem: Jak tak samo zrobiłem. A wcześniej kilka razy grałem za darmo.
Odpisz
4 lipca 2024, 19:45
wiedźmin III, kiedyś zagram. Teraz rozważm trylogię Syberia i Half-life 2.
Odpisz
4 lipca 2024, 19:37
Jedyne co kupiłem to assetto corse na przecenie za kase która mi została z poprzednich zakupów
Odpisz
4 lipca 2024, 19:08
Ja kupuję tylko te gry w które wiem że zagram 👍
Odpisz
4 lipca 2024, 19:33
Rel
Odpisz
4 lipca 2024, 19:05
Portala 1 i 2
Odpisz
29 czerwca 2024, 09:38
to nie kupuj takich gier?
Odpisz
28 czerwca 2024, 23:11
Nic (nie kupuję gier)
Odpisz
29 czerwca 2024, 06:25
@rozwalgo: 5 Jejaków uważa że powinienem zacząć wydawać hajs na głupoty
Odpisz
5 lipca 2024, 13:56
@rozwalgo: Teraz już 10. :3
Odpisz
28 czerwca 2024, 23:41
Jeszcze nic ale planuje wieśka, far cry 4 i horizon zero dawn
Odpisz