Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar nudy345

7 lipca 2024, 01:46

sniper elite 4
arma czy jakos tak
farming simulator platinium ( pobiera sie )
ark survival
heart of iron 2 3 4
assssin unity
mount and blade ( mam pobrane )
bro force ( z rodzeństwem na 3 klawiaturach na 4 osoby )
wolfemtein
jak zobaczyć rozmiar gry przez steam ponieważ mam 256gb gdzie max to 120gb na gry ( a wolnego na gry mam max 60gb bo mam war thundera a mam 300kb.s w dzień i 3 albo 4 mb/s w nocy na pobieranie )

Avatar kirssuu

5 lipca 2024, 14:52

Polecam „my stepbro is a femboy”

Avatar Papasmerf44

5 lipca 2024, 13:54

Jeśli w coś nie gram to:
- Albo nie mam czasu,
- Albo ogrywam w kolejności chronologicznej,
- Albo po prostu rezygnuję ponieważ dana plansza była dla mnie zbyt trudna.

Avatar DHF1232

Edytowano - 5 lipca 2024, 09:51

Enshrouded
Nawet nie mogę włączyć, bo wyskakuje, że mój komputer nie spełnia wymagań.
Teoretycznie powinien spełniać, a jakby gra faktycznie się włączyła, to na minimalnych by poszło, ale oni wiedzą lepiej jak widać...

Avatar Kymu_13

5 lipca 2024, 00:08

Borderlands 2, nareszcie dogram do końca

Zapomniałem, jakie to jest trudne i długie, a Polskie napisy są gorsze niż myślałem

Avatar Jadeja

4 lipca 2024, 22:04

Nrel mam niecałe 30 gier w bibliotece i we wszystkie grałem.

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2024, 19:37

Kupiłem niechętnie Ark bo koleżanka powiedziała że w przyszłości to zagramy. Nie zagraliśmy a ja nigdy nie zainstalowałem

Avatar Dominator4021

Edytowano - 4 lipca 2024, 19:56

Kiedyś to było za darmo.

Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

4 lipca 2024, 19:46

Killing floor 2 za 10zł

Avatar Dominator4021

4 lipca 2024, 19:56

@lubie_frytki_z_ketchupem: Jak tak samo zrobiłem. A wcześniej kilka razy grałem za darmo.

Avatar TheGreatcat

4 lipca 2024, 19:45

wiedźmin III, kiedyś zagram. Teraz rozważm trylogię Syberia i Half-life 2.

Avatar mafiax2006

4 lipca 2024, 19:37

Jedyne co kupiłem to assetto corse na przecenie za kase która mi została z poprzednich zakupów

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2024, 19:08

Ja kupuję tylko te gry w które wiem że zagram 👍

Avatar Bobiepl

4 lipca 2024, 19:33

Rel

Avatar Opiekacz_21

4 lipca 2024, 19:05

Portala 1 i 2

Avatar Koscioglow

29 czerwca 2024, 09:38

to nie kupuj takich gier?

Avatar rozwalgo

28 czerwca 2024, 23:11

Nic (nie kupuję gier)

Avatar rozwalgo

29 czerwca 2024, 06:25

@rozwalgo: 5 Jejaków uważa że powinienem zacząć wydawać hajs na głupoty

Avatar Papasmerf44

5 lipca 2024, 13:56

@rozwalgo: Teraz już 10. :3

Avatar kreatywnylogin

28 czerwca 2024, 23:41

Jeszcze nic ale planuje wieśka, far cry 4 i horizon zero dawn

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar GHouste
Dodane przez: GHouste

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Północne Węgry

Nie idź!

Pozdrawiam świetliki

Lekko nie będzie

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka