Życzę żebyście kiedyś się dorobili lepszych sprzętów do grania (najlepiej komputerów)
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
No to skrzynia biegów do wymiany
Fajnie że odpowiedzieli
Były nóżki, nie ma nóżek
Wielka przygoda
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 września 2025, 21:40
rel
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2024, 14:08
Ludzie mówili żebym nie kupował sobie laptopa do gier, a ja to zrobiłem i pyk. Wszystko śmiga, każda gra normalnie chodzi, nie rozumiem hejtu na lapki.
Odpisz
3 lipca 2024, 14:56
@Rotheee: Będzie ci śie w przyszłći mocno grzał
Odpisz
3 lipca 2024, 15:07
@Boberek00: jak będę go regularnie czyścił to nie będzie się mocno grzau
Odpisz
4 lipca 2024, 18:15
@Boberek00: laptop jest przedewszystkim mobilny i energo oszczedny xd prad ktory musisz zaplacic grajac miesiac na komputerze starcza na tyle samo co 5 miesiecy na lapku
Odpisz
4 lipca 2024, 18:36
@JoexMama: kłóciłbym się. Laptop MUSI być energooszczędny. A komputer stacjonarny MOŻE być energooszczędny.
Odpisz
4 lipca 2024, 18:37
@Rotheee: lapki są drogie w porównaniu do wydajności.
A i w kompie możesz wymienić jedną część, bez większych problemów
Odpisz
4 lipca 2024, 21:33
@Grewest: tak, ale nie zajmuje prawie w ogóle miejsca no i oczywiście można go ze sobą zabrać. A co do części niestety prawda, tylko ram i dysk można sobie łatwo wymienić bez rozkręcania całej płyty głównej
Odpisz
5 lipca 2024, 14:00
@Rotheee: Moje komputery to są w większości laptopy. Miałem jedną stacjonarkę lecz się popsuła po roku. Tymczasem mój poprzedni lapek działał 6 lat i nadal działa.
Odpisz
10 lipca 2024, 09:49
@Rotheee: laptop jest mobilny i nie zajmuje prawie miejsca to zaleta.
Ale jeśli masz miejsce gdzie częściej z nim siedzisz, to polecam kupić stację dokującą i mieć pod nią podpięty monitor z myszką i klawiaturą.
Jak będziesz musiał go zabrać to zabierasz. A jak siedzisz parę godzin to większy ekran, klawiatura i myszka są wygodne
Odpisz
10 lipca 2024, 10:13
@Grewest: nie potrzebuje osobnego monitora, mam podkładkę chłodząca która podnosi mi ekran na wysokość oczu.
A no i myszka, myszkę ma przecież każdy. Nigdy nie widziałem żeby ktoś grał na touchpadzie
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2024, 10:06
Tymczasem ja pykający 1000 godzin w warbanda i ds1...
Odpisz
5 lipca 2024, 00:32
@Dyzer: Niedawno sie przekonałem do Viking Conquest
Odpisz
5 lipca 2024, 00:41
@whereswally: Nie słyszałem o czym to?
Odpisz
8 lipca 2024, 20:09
@Dyzer: Płatny dodatek do M&B Warband, gdzie grasz jako wiking.
Odpisz
5 lipca 2024, 00:31
Odpisz
4 lipca 2024, 22:39
Tarkov którego kupiłem za 200zł [*]
Odpisz
4 lipca 2024, 20:24
Tak samo jak ktoś na PS4. Mam wywalone na nowe gry bo w żadną nie zagram
Odpisz
3 lipca 2024, 08:31
Geforce now
Jest nawet wersja darmowa
Odpisz
4 lipca 2024, 18:17
@Boberek00: wolny internet:
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2024, 18:33
@Boberek00: jak nie masz hajsu na kompa to i internet no ten.
Odpisz
4 lipca 2024, 18:04
Rel
Odpisz
4 lipca 2024, 18:03
Graj w stare gry sprzed 20 lat, bo są obiektywnie lepsze. 200 zł
Odpisz
3 lipca 2024, 09:58
W każdą grę da się zagrać na słabym komputerze jeśli jesteś gotów na 20 fps w oknie 800x480
Źródło: komputer z dwurdzeniowym procesorem z 2012 i BeamNG drive
Odpisz
3 lipca 2024, 09:41
Ja co roku, a nawet co kilka miesięcy
Odpisz