memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
5 lipca 2024, 16:47
nwm jak u was było ale u mnie trzeba było płacić bodajże 10zł za udział
Odpisz
5 lipca 2024, 19:39
@Kargon: u mnie 9 zł ale bezsens że trzeba płacić za udział w szkolnym konkursie
7 lipca 2024, 16:16
@doktorplaga2255: W zasadzie Kangur jest międzynarodowym konkursem.
7 lipca 2024, 16:19
@doktorplaga2255:
7 lipca 2024, 22:23
@Lisedra: a to ciekawe to żem nie wiedział
7 lipca 2024, 21:50
Ja w tym roku w trzeciej klasie liceum zajęłam w kangurze drugie miejsce na całą szkołę będąc na humanie, gdyby nie laska z rozszerzenia byłabym pierwsza. Dostałam nawet książkę
7 lipca 2024, 21:51
@Loginamika04:
6 lipca 2024, 23:07
I jeszcze zwolnienie z lekcji
6 lipca 2024, 07:48
No u nas trzeba było płacić 12...
3 lipca 2024, 14:30
Miałem kiedyś przesuwaną układankę z Kangura, którą dostałem w 6 klasie. Ułożyłem ją dopiero w wieku 21 lat
Edytowano - 3 lipca 2024, 13:01
I jeszcze przekąski i wodę
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież5 lipca 2024, 16:47
nwm jak u was było ale u mnie trzeba było płacić bodajże 10zł za udział
Odpisz
5 lipca 2024, 19:39
@Kargon: u mnie 9 zł ale bezsens że trzeba płacić za udział w szkolnym konkursie
Odpisz
7 lipca 2024, 16:16
@doktorplaga2255: W zasadzie Kangur jest międzynarodowym konkursem.
Odpisz
7 lipca 2024, 16:19
@doktorplaga2255:
Odpisz
7 lipca 2024, 22:23
@Lisedra: a to ciekawe to żem nie wiedział
Odpisz
7 lipca 2024, 21:50
Ja w tym roku w trzeciej klasie liceum zajęłam w kangurze drugie miejsce na całą szkołę będąc na humanie, gdyby nie laska z rozszerzenia byłabym pierwsza. Dostałam nawet książkę
Odpisz
7 lipca 2024, 21:51
@Loginamika04:
Odpisz
6 lipca 2024, 23:07
I jeszcze zwolnienie z lekcji
Odpisz
6 lipca 2024, 07:48
No u nas trzeba było płacić 12...
Odpisz
3 lipca 2024, 14:30
Miałem kiedyś przesuwaną układankę z Kangura, którą dostałem w 6 klasie. Ułożyłem ją dopiero w wieku 21 lat
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2024, 13:01
I jeszcze przekąski i wodę
Odpisz