@Nikodem8378: Well... Nie i to nawet absolutnie. W każdym mieście tyle ile jest słupków to w Warszawie jest ich można powiedzieć że chyba tyle samo ile możemy sumować ze wszystkich dużych miast mających ponad 100k zameldowanych mieszkańców. Trzaśnięty prezydent tak dużo naje**ł tych słupków że jest to wręcz brzydki wizerunek Warszawy. W końcu każdy głupek strzela w słupek, no i jaki iloraz inteligencji prezydenta taki wizerunek miasta a najbardziej przeje**ne w tym wszystkim że jest to stolica państwa naszego.
@Ignisus: A widziałeś ten górny w praktyce? Ja tak. Jego dach jest przejrzysty (nie chroni od upału) i krótki, więc wystarczy najlżejszy wiaterek w deszczu żeby padało na stopy (nieważne jak głęboko się kryjesz).
@Tajdeus: Nic dziwnego skoro Warszawa to miasto fuszerek, zatorów na ulicach i nieprzemyślanych projektów z ogromną ilością łapówek. I też nie wydaje mi się aby mieszkańcy wybrali takiego prezydenta gdyż on nawet nie stworzył kampanii wyborczej a nawet swojego programu. Fałszują wybory a że Polska jest rzekomo wolnościowym narodem to tylko nieliczni się przejmują. Z resztą w Łodzi jest jeszcze gorzej, każdy nienawidzi tej pijanej ku*wy a i tak "wygrała" wybory, jej plakaty to były niszczone nawet w centrum a zdjęcia zniszczonego miasta obiegają cały internet i grupy Łodzian. A żeby tego było mało to ta ku*wa jest na stanowisku prezydenta miasta z prawomocnym wyrokiem skazującym na dwa lata pozbawienia wolności. Podobno ma pod sobą urzędników którzy dokonali nawet gorszego przestępstwa. Literalnie to tłumaczy sprawowanie miasta więc jak widać tak naprawdę można być prezydentem będąc jednocześnie karany prawnie. A wracając do Warszawy to część urzędników chyba kopiuje styl Łodzi. Już teraz dowiaduje się że Warszawę nie stać na naprawianie dróg a prezydent nawet nie udaje że się opie***la. I żeby tego było mało to jego urzędnicy udają że coś robią. Te wiaty to akurat mały problem w porównaniu do zje**nych projektów infrastruktury komunikacji jak np. źle ułożone przystanki tramwajowe, źle zorganizowana sygnalizacja uliczna, drogi dla rowerów śmiertelnie niebezpieczne dla rowerzystów i słupki U-12C gdzie część z nich niepotrzebnie są na trawniku.
Komentarze
Odśwież11 lipca 2024, 18:51
ten górny przystanek powinien mieć dłuższą ławkę
Odpisz
4 lipca 2024, 19:56
Równie dobrze mogli postawić sam słup.
Odpisz
4 lipca 2024, 20:28
@TrueStoryGuy: pozdrawiam przystanek pks przy Żeromskiego
Odpisz
4 lipca 2024, 20:43
@TrueStoryGuy: Lepiej uważaj co mówisz. Tego w Warszawie już pełno
Odpisz
7 lipca 2024, 01:55
@AlMalina: oraz w innych obszarach polski
Odpisz
7 lipca 2024, 19:52
@Nikodem8378: Well... Nie i to nawet absolutnie. W każdym mieście tyle ile jest słupków to w Warszawie jest ich można powiedzieć że chyba tyle samo ile możemy sumować ze wszystkich dużych miast mających ponad 100k zameldowanych mieszkańców. Trzaśnięty prezydent tak dużo naje**ł tych słupków że jest to wręcz brzydki wizerunek Warszawy. W końcu każdy głupek strzela w słupek, no i jaki iloraz inteligencji prezydenta taki wizerunek miasta a najbardziej przeje**ne w tym wszystkim że jest to stolica państwa naszego.
Odpisz
4 lipca 2024, 19:47
Ten górny nie jest taki zły
Ten dolny jednak...
Odpisz
4 lipca 2024, 19:49
@Ignisus: A widziałeś ten górny w praktyce? Ja tak. Jego dach jest przejrzysty (nie chroni od upału) i krótki, więc wystarczy najlżejszy wiaterek w deszczu żeby padało na stopy (nieważne jak głęboko się kryjesz).
Odpisz
4 lipca 2024, 19:51
@Tajdeus: okej, byłem pod podobnym, bez przezroczystego dachu, to zmienia postać rzeczy
Odpisz
4 lipca 2024, 20:42
@Tajdeus: Nic dziwnego skoro Warszawa to miasto fuszerek, zatorów na ulicach i nieprzemyślanych projektów z ogromną ilością łapówek. I też nie wydaje mi się aby mieszkańcy wybrali takiego prezydenta gdyż on nawet nie stworzył kampanii wyborczej a nawet swojego programu. Fałszują wybory a że Polska jest rzekomo wolnościowym narodem to tylko nieliczni się przejmują. Z resztą w Łodzi jest jeszcze gorzej, każdy nienawidzi tej pijanej ku*wy a i tak "wygrała" wybory, jej plakaty to były niszczone nawet w centrum a zdjęcia zniszczonego miasta obiegają cały internet i grupy Łodzian. A żeby tego było mało to ta ku*wa jest na stanowisku prezydenta miasta z prawomocnym wyrokiem skazującym na dwa lata pozbawienia wolności. Podobno ma pod sobą urzędników którzy dokonali nawet gorszego przestępstwa. Literalnie to tłumaczy sprawowanie miasta więc jak widać tak naprawdę można być prezydentem będąc jednocześnie karany prawnie. A wracając do Warszawy to część urzędników chyba kopiuje styl Łodzi. Już teraz dowiaduje się że Warszawę nie stać na naprawianie dróg a prezydent nawet nie udaje że się opie***la. I żeby tego było mało to jego urzędnicy udają że coś robią. Te wiaty to akurat mały problem w porównaniu do zje**nych projektów infrastruktury komunikacji jak np. źle ułożone przystanki tramwajowe, źle zorganizowana sygnalizacja uliczna, drogi dla rowerów śmiertelnie niebezpieczne dla rowerzystów i słupki U-12C gdzie część z nich niepotrzebnie są na trawniku.
Odpisz
7 lipca 2024, 01:14
@AlMalina:
Odpisz
7 lipca 2024, 19:43
@Xol1mn3c_: Gdzie tam długie. Zdarzało mi się pisać komentarze pięć razy dłuższe
Odpisz
4 lipca 2024, 19:46
ale szajs
Odpisz
4 lipca 2024, 19:45
przeciez to stacja dla zuli jest zeby sie mogl polozyc i podladowac
Odpisz