@KrulArenki: Raczej mało prawdopodobne aby ogniwa o jeszcze większej gęstości energetycznej i wyższym maksymalnym prądzie rozładowania stały się w przyszłości bezpieczniejsze. Problemu akumulatorów litowo-jonowych polegającego na zapłonie po zgnieceniu lub przekłuciu raczej nie uda się rozwiązać chyba że robiąc z samochodu czołg
Zobaczymy. Nie mówię tu o 3 czy 5 latach tylko dziesiątkach. Z drugiej strony mogą np. wodorowe je wypchnąć. Bo populacja rośnie a ropa się kończy więc prędzej czy później coś innego wybije diesla z rynku.
To co jest obecnie w laboratoriach, nie weszło jeszcze do produkcji. Wiadomo że część tych rzeczy z różnych powodów odpadnie. Ale nie można mówić że gęstszych akumulatorów już nie da się zrobić
@KrulArenki: Ogniwa LFP są mniej podatne na zapłon, są tańsze oraz wytrzymalsze od litowo-jonowych kosztem gęstości. Są już teraz stosowane w tańszych teslach i chińczykach.
Chińczycy teraz eksperymentują z bateriami sodowo-jonowymi, jeszcze tańszymi i jeszcze mniej gęstymi.
Ale i sam problem pożarów jest zbyt rozdmuchany, polecam
https://wysokienapiecie.pl/89604-pozar-samochodu-elektrycznego-dlaczego-wybucha-i-jak-go-ugasic/
Pożary to chyba najmniejszy problem elektryków, zamraznięcie, zalanie, uszkodzenie efektywności baterii i krótkodystansowność to główne czynniki zniechęcające potencjalnych kupujących, w Polsce jest za zimno i wilgotno by kupno elektryka było opłacalne, trzeba obecnie wokół morza Śródziemnego jechać by auto nie zepsuło się bez pożaru, nie mówiąc o tym, że mogłoby stanąć w miejscu z powodu braku energii tak czy siak, gdyż nie wszystkie miejsca w regionie mają odpowiednią infrastrukturę. Elektryki są poprostu gorsze od spalinowych i nadają się tylko do jazdy po dużym mieście.
@Anantashesha: Gadasz jakbyś nie wiedziała skąd się bierze prąd w Polsce, że spalania węgla, jak zabraknie prądy by zasilić twoje autko, a zabraknie bo Polska jest na styk w Zimę to zacznie się bardziej kopcić. Wychodzi na 0.
Obecny miks energetyczny i tak będzie się zazieleniał. Ale już przy obecnym elektryk wyemituje mniej co2 niż spalinowy samochód
https://wysokienapiecie.pl/87572-po-co-nam-auta-elektryczne-na-wegiel/
@Darwidx: I nie, nie wychodzi na zero, bo nawet elektrownia węglowa ma wyższą wydajność energetyczną niż silnik spalinowy, a poza tym prąd pochodzi nie tylko z węgla. Opcja niewiele zmienia w skali całego problemu, ale zmienia, a potrzebujemy teraz każdej zmiany.
@BlackMorbius61: W zasadzie ja nic nie czuję, masz takie samo w tosterze mikrofali i Bóg jeden wie (i prezydent Chin) gdzie jeszcze, w przypadku technologicznej wojny na hackerów szpiegów itd. Chiny są faworytem do jej wygrania, słabo ;-;
@BlackMorbius61: Nie
W skrócie i Chińskie Firmy dalej będą Elektryki tworzyć choćby na swój rynek a Chiny dążą do samodzielności po przez Zieloną Energię bo wtedy nie będą musieli kupować Benzyny z za granicy
Komentarze
Odśwież9 lipca 2024, 22:18
Elektryki nie są złe. Po prostu potrzebują doprscowania.
Odpisz
9 lipca 2024, 22:58
@KrulArenki: W jaki sposób miałyby zostać dopracowane?
Odpisz
9 lipca 2024, 23:16
wyrzucić baterie i włożyć silnik spalinowy
Odpisz
9 lipca 2024, 23:20
@JaJestemZWami: A to tobie dodajmy mózg, może się ci przydać czasami
Odpisz
10 lipca 2024, 09:50
Np bardziej wydajne, bezpieczne baterie
Odpisz
10 lipca 2024, 17:53
@KrulArenki: Raczej mało prawdopodobne aby ogniwa o jeszcze większej gęstości energetycznej i wyższym maksymalnym prądzie rozładowania stały się w przyszłości bezpieczniejsze. Problemu akumulatorów litowo-jonowych polegającego na zapłonie po zgnieceniu lub przekłuciu raczej nie uda się rozwiązać chyba że robiąc z samochodu czołg
Odpisz
10 lipca 2024, 18:15
Zobaczymy. Nie mówię tu o 3 czy 5 latach tylko dziesiątkach. Z drugiej strony mogą np. wodorowe je wypchnąć. Bo populacja rośnie a ropa się kończy więc prędzej czy później coś innego wybije diesla z rynku.
Odpisz
10 lipca 2024, 21:05
To co jest obecnie w laboratoriach, nie weszło jeszcze do produkcji. Wiadomo że część tych rzeczy z różnych powodów odpadnie. Ale nie można mówić że gęstszych akumulatorów już nie da się zrobić
https://elektrowoz.pl/?s=g%C4%99sto%C5%9B%C4%87
Odpisz
10 lipca 2024, 21:08
@KrulArenki: Ogniwa LFP są mniej podatne na zapłon, są tańsze oraz wytrzymalsze od litowo-jonowych kosztem gęstości. Są już teraz stosowane w tańszych teslach i chińczykach.
Chińczycy teraz eksperymentują z bateriami sodowo-jonowymi, jeszcze tańszymi i jeszcze mniej gęstymi.
Ale i sam problem pożarów jest zbyt rozdmuchany, polecam
https://wysokienapiecie.pl/89604-pozar-samochodu-elektrycznego-dlaczego-wybucha-i-jak-go-ugasic/
Odpisz
11 lipca 2024, 02:17
Pożary to chyba najmniejszy problem elektryków, zamraznięcie, zalanie, uszkodzenie efektywności baterii i krótkodystansowność to główne czynniki zniechęcające potencjalnych kupujących, w Polsce jest za zimno i wilgotno by kupno elektryka było opłacalne, trzeba obecnie wokół morza Śródziemnego jechać by auto nie zepsuło się bez pożaru, nie mówiąc o tym, że mogłoby stanąć w miejscu z powodu braku energii tak czy siak, gdyż nie wszystkie miejsca w regionie mają odpowiednią infrastrukturę. Elektryki są poprostu gorsze od spalinowych i nadają się tylko do jazdy po dużym mieście.
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2024, 03:08
@ty1an_yt: masz, włóż do spodni, może ci się przyda
Odpisz
11 lipca 2024, 13:56
@Darwidx: Obecnie tak. Zobaczymy czy w przyszłości się to zmieni
Odpisz
11 lipca 2024, 09:39
najmadrzejsza cebula ever
Odpisz
10 lipca 2024, 23:58
Gotująca się planeta robi brrrrrrrrr
Odpisz
11 lipca 2024, 02:12
@Anantashesha: No tak, elektryki przyśpieszają globalnej ocieplenie.
Odpisz
11 lipca 2024, 03:04
@Darwidx: Spalinowe są jedną z głównych przyczyn :)
Odpisz
11 lipca 2024, 06:39
@Anantashesha: Gadasz jakbyś nie wiedziała skąd się bierze prąd w Polsce, że spalania węgla, jak zabraknie prądy by zasilić twoje autko, a zabraknie bo Polska jest na styk w Zimę to zacznie się bardziej kopcić. Wychodzi na 0.
Odpisz
11 lipca 2024, 06:47
@Darwidx: samochody elektryczne to nieidealne ale ograniczające emisję gazów cieplarnianych rozwiązanie.
Mamy ostanio regularne wyłączenia fotowoltaiki w weekendy. Elektryki mogłyby zagospodarowywać nadwyżki.
Obecny miks energetyczny i tak będzie się zazieleniał. Ale już przy obecnym elektryk wyemituje mniej co2 niż spalinowy samochód
https://wysokienapiecie.pl/87572-po-co-nam-auta-elektryczne-na-wegiel/
Odpisz
11 lipca 2024, 06:49
@Grewest: Cool, jeszcze niech działają i będą w tej samej cenie i będą godne użycia, coś z 20 lat.
Odpisz
11 lipca 2024, 08:09
@Darwidx: Za 20 lat będzie za późno na cokolwiek. Ogólnie teraz jest deadline, dla całej ludzkości. Teraz, w tym momencie.
Odpisz
11 lipca 2024, 08:11
@Darwidx: I nie, nie wychodzi na zero, bo nawet elektrownia węglowa ma wyższą wydajność energetyczną niż silnik spalinowy, a poza tym prąd pochodzi nie tylko z węgla. Opcja niewiele zmienia w skali całego problemu, ale zmienia, a potrzebujemy teraz każdej zmiany.
Odpisz
10 lipca 2024, 22:18
No i git
Odpisz
10 lipca 2024, 21:03
*Firmy którym nie wychodzi tworzenie dobrych elektrycznych modeli wracają do rozwoju spalinówek.
Odpisz
9 lipca 2024, 22:14
Chińczycy dalej będą Elektryki rozwijać
Odpisz
9 lipca 2024, 22:19
@Boberek00: bo oni dziwni sa
Odpisz
9 lipca 2024, 22:22
@BlackMorbius61: A potem zaleją nimi świat bo będą tańsze niż spalinowe o połowę
Odpisz
9 lipca 2024, 22:23
@Towarzysz777: kocham oprogramowanie szpiegowskie w moim samochodzie
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2024, 22:23
@BlackMorbius61: W zasadzie ja nic nie czuję, masz takie samo w tosterze mikrofali i Bóg jeden wie (i prezydent Chin) gdzie jeszcze, w przypadku technologicznej wojny na hackerów szpiegów itd. Chiny są faworytem do jej wygrania, słabo ;-;
Odpisz
9 lipca 2024, 22:24
@Boberek00: Robią za dobre pochodnie nie ulicach chińskich miast
Odpisz
9 lipca 2024, 23:19
@BlackMorbius61: Nie
W skrócie i Chińskie Firmy dalej będą Elektryki tworzyć choćby na swój rynek a Chiny dążą do samodzielności po przez Zieloną Energię bo wtedy nie będą musieli kupować Benzyny z za granicy
Odpisz
9 lipca 2024, 23:20
@Boberek00: ciekawy plan
Odpisz
10 lipca 2024, 20:58
@BlackMorbius61: Plan który de-facto robi też europa. Limity co2 jakie może wyemitować samochód są obniżane co 5lat.
Odpisz
9 lipca 2024, 23:08
I dobrze, powracają do prawdziwej motoryzacji
Odpisz
10 lipca 2024, 20:12
@Rotheee: w końcu się opamiętali
Odpisz
10 lipca 2024, 20:33
@Rotheee: Raczej cofają się do staroci.
Odpisz
10 lipca 2024, 20:32
producenci samochodów kiedy ktoś po raz kolejny w historii wynajdzie samochód napędzany na wodę
Odpisz
9 lipca 2024, 22:44
Odpisz