> Te państwo nie ma pieniędzy i w dużej mierze odpowiada za to jego region
- A jakby USA przejęło ten teren to ten teren by miał pieniądze?
> No jakby USA dało pieniądze do tego regionu to by miał pieniądze.
- Czyli brak pieniędzy jest spowodowany brakiem pieniędzy a nie regionem.
Nie no k...a kto by pomyślał, że jak państwo jest biedne to jest k...a biedne.
Komentarze
Odśwież12 lipca 2024, 08:51
Kto po lewej
Odpisz
12 lipca 2024, 09:02
@Kolo_killer: Prezydent Argentyny
Odpisz
12 lipca 2024, 09:02
@Kolo_killer: nikt
Odpisz
12 lipca 2024, 09:12
a no tak
Odpisz
12 lipca 2024, 18:18
czyli najbardziej zbazowany człowiek na świecie
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2024, 16:20
@Kolo_killer: Javier Milei, prezydent Argentyny, światopoglądowo anarchokapitalista
Odpisz
15 lipca 2024, 00:14
@KittyQueen: To ten co cosplayował chainsaw mena?
Odpisz
15 lipca 2024, 00:17
już dostałem odpowiedź, wiem co za.typ jest prezydentem argentyny
Odpisz
15 lipca 2024, 00:18
@Obietnica_12: tak
Odpisz
15 lipca 2024, 12:07
dosłownie moje poglądy
Odpisz
14 lipca 2024, 17:40
Podobny mem mógłby zrobić Janusz w latach 90 z Balcerowiczem i Niemcem.
W praktyce Polska jest teraz lepszym miejscem dożycia, chociaż nie mamy już państwowej fabryki traktorów
Odpisz
12 lipca 2024, 10:49
A Norwegia bazowana 60% rynku posiada.
Argentyna to natomiast kraina biedy aktualnie.
A Chiny to wsm gówno, taka Rosja 2.0 larpowanie komunizmu w kraju kontrolowanym głównie przez korporacje
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2024, 18:25
@Murarzowa: na dodatek w norwegii nie jest gorąco, jak będę duży to tam wyjadę!
Odpisz
14 lipca 2024, 16:17
@Murarzowa: to teraz się zastanów dlaczego Argentyna jest biedna
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2024, 16:24
Argentyna jest biedna bo jest krajem południowej Ameryki.
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2024, 16:35
@Murarzowa: A co z Falklandami? Przecież też są, ale mają się dobrze
Odpisz
14 lipca 2024, 16:37
@Geraltzriviv: No tak.
Dostaną pieniądze z bogatego regiony ale USA musiałoby włożyć kasę w ten region aby stał się bogatszy.
A najpierw trzeba tą kasę mieć.
Odpisz
14 lipca 2024, 16:39
@Murarzowa: Czyli jednak nie chodzi o położenie, tylko o kasę?
Odpisz
14 lipca 2024, 16:52
@Geraltzriviv:
> Te państwo nie ma pieniędzy i w dużej mierze odpowiada za to jego region
- A jakby USA przejęło ten teren to ten teren by miał pieniądze?
> No jakby USA dało pieniądze do tego regionu to by miał pieniądze.
- Czyli brak pieniędzy jest spowodowany brakiem pieniędzy a nie regionem.
Nie no k...a kto by pomyślał, że jak państwo jest biedne to jest k...a biedne.
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2024, 16:54
@Geraltzriviv: Już pominę fakt, że odpowiadałam na komentarz z przed edycji i teraz to dopiero zauważyłam. Da dyskusja nie ma k...a sensu teraz.
Treść była inna.
Odpisz
14 lipca 2024, 17:13
@Murarzowa: komunizm górą!!!
Odpisz
14 lipca 2024, 16:19
OP nie zna definicji słowa "prywatyzacja"
Odpisz
14 lipca 2024, 16:06
Odrobina trollingu
Odpisz