Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kolo_killer

12 lipca 2024, 08:51

Kto po lewej

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2024, 09:02

@Kolo_killer: Prezydent Argentyny

Avatar Vodka_Drinker

12 lipca 2024, 09:02

@Kolo_killer: nikt

Avatar Kolo_killer

12 lipca 2024, 09:12

a no tak

Avatar KittyQueen

12 lipca 2024, 18:18

czyli najbardziej zbazowany człowiek na świecie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 lipca 2024, 16:20

@Kolo_killer: Javier Milei, prezydent Argentyny, światopoglądowo anarchokapitalista

Avatar Obietnica_12

15 lipca 2024, 00:14

@KittyQueen: To ten co cosplayował chainsaw mena?

Avatar Kolo_killer

15 lipca 2024, 00:17

już dostałem odpowiedź, wiem co za.typ jest prezydentem argentyny

Avatar Kolo_killer

15 lipca 2024, 00:18

Avatar KittyQueen

15 lipca 2024, 12:07

dosłownie moje poglądy

Avatar Grewest

14 lipca 2024, 17:40

Podobny mem mógłby zrobić Janusz w latach 90 z Balcerowiczem i Niemcem.

W praktyce Polska jest teraz lepszym miejscem dożycia, chociaż nie mamy już państwowej fabryki traktorów

Avatar Murarzowa

12 lipca 2024, 10:49

A Norwegia bazowana 60% rynku posiada.

Argentyna to natomiast kraina biedy aktualnie.

A Chiny to wsm gówno, taka Rosja 2.0 larpowanie komunizmu w kraju kontrolowanym głównie przez korporacje

Avatar Beowulf_

Edytowano - 12 lipca 2024, 18:25

@Murarzowa: na dodatek w norwegii nie jest gorąco, jak będę duży to tam wyjadę!

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2024, 16:17

@Murarzowa: to teraz się zastanów dlaczego Argentyna jest biedna

Avatar Murarzowa

Edytowano - 14 lipca 2024, 16:24

Argentyna jest biedna bo jest krajem południowej Ameryki.

Avatar Geraltzriviv

Edytowano - 14 lipca 2024, 16:35

@Murarzowa: A co z Falklandami? Przecież też są, ale mają się dobrze

Avatar Murarzowa

14 lipca 2024, 16:37

@Geraltzriviv: No tak.
Dostaną pieniądze z bogatego regiony ale USA musiałoby włożyć kasę w ten region aby stał się bogatszy.

A najpierw trzeba tą kasę mieć.

Avatar Geraltzriviv

14 lipca 2024, 16:39

@Murarzowa: Czyli jednak nie chodzi o położenie, tylko o kasę?

Avatar Murarzowa

14 lipca 2024, 16:52

@Geraltzriviv:

> Te państwo nie ma pieniędzy i w dużej mierze odpowiada za to jego region
- A jakby USA przejęło ten teren to ten teren by miał pieniądze?
> No jakby USA dało pieniądze do tego regionu to by miał pieniądze.
- Czyli brak pieniędzy jest spowodowany brakiem pieniędzy a nie regionem.

Nie no k...a kto by pomyślał, że jak państwo jest biedne to jest k...a biedne.

Avatar Murarzowa

Edytowano - 14 lipca 2024, 16:54

@Geraltzriviv: Już pominę fakt, że odpowiadałam na komentarz z przed edycji i teraz to dopiero zauważyłam. Da dyskusja nie ma k...a sensu teraz.

Treść była inna.

Avatar Beowulf_

14 lipca 2024, 17:13

@Murarzowa: komunizm górą!!!

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2024, 16:19

OP nie zna definicji słowa "prywatyzacja"

Avatar HansFrank

14 lipca 2024, 16:06

Odrobina trollingu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Równi i równiejsi

Północne Węgry

Fergus

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka