Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
To będzie bolało
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2024, 14:25
Tymczasem Ak-47 który został wyprodukowany w ok 100 milionach sztuk.
Odpisz
16 lipca 2024, 15:14
@Elmario1234: To samo z M16?
Odpisz
16 lipca 2024, 15:57
@Dominator4021: M16 tylko 8 milionów to jest dziesięć razy miej poza tym AK-47 nie psuje się tak szybko jak m16 i rebelianci zrobią sobie kolejne.
Odpisz
16 lipca 2024, 18:41
@Elmario1234: Za to AK jest ciężki, bardzo niecelny i ma za duży odrzut.
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2024, 20:17
@Dominator4021: tak ale M16 się zepsuję w dżungli czy pustyni w warunkach rebelianckich Ak-47 jest niezawodny i nawet dziecko żołnierz po godzinie treningu jest w stanie go rozłożyć na części.Główną cechą dlaczego Ak-47 jest używany przez rebeliantów to:trudno go zepsuć,każdy może go używać po któtkim zapoznaniu,bardzo trwały w trudnych warunkach,jest go mnóstwo więc jest tańszy,łatwo go naprawić,można z niego strzelać w każdej pozycji,M16 to domena wojska.Przypadkirm niezauważyłeś że każda rebelia od zimnej wojny do teraz jako główną broń ma Ak-47 i takie niezaawodne karabiny jak mosin?
Odpisz
16 lipca 2024, 21:34
@Elmario1234: Ja pisałem jedynie o wadach AK. Nawet taki popularny karabin nie ma samych zalet.
Odpisz
16 lipca 2024, 21:43
@Dominator4021: a sory to brzmiało jakbyś chciał zrobić z tego dyskusje,ale to fakt jeśli chodzi o broń to wojsko zawodowe raczej używa m16 bo po treningu to dobra broń.A ak to przykłąd broni niezawodnej.
Odpisz
16 lipca 2024, 21:46
@Elmario1234: Spokojnie, nic się nie stało. Cześć.
Odpisz
15 lipca 2024, 17:18
Gdzie rysujecie linię, która powinna skończyć jego żywot. Bo ja taką
Odpisz
15 lipca 2024, 17:20
@polishplayer21:
Odpisz
15 lipca 2024, 17:26
@Neoneq: Nie najmądrzejsza ale prawilna
Odpisz
16 lipca 2024, 14:09
@polishplayer21: Między wojną Sowiecko-Afgańską a rewoltą Tuaregów. Wydaję mi się, że jest ta broń bezcennna w każdej XX wiecznej wojnie domowej w Azji, więc wszystkie konflikty w Indochinach bez niej by się nie obyły, a Afganistan prawdopodobnie tak czy siak by jej użył, a sprzęt tym krajom zostałby do kolejnych wojen.
Odpisz
16 lipca 2024, 09:38
Stara ale celna i tania
Odpisz
15 lipca 2024, 17:26
I dalej produkowany...
Odpisz
15 lipca 2024, 17:10
Nie da się ulepszyć ideału
Odpisz
15 lipca 2024, 17:10
Niepoprawna nazwa karabinu
Odpisz
15 lipca 2024, 17:06
Odpisz