@Dominator4021: tak ale M16 się zepsuję w dżungli czy pustyni w warunkach rebelianckich Ak-47 jest niezawodny i nawet dziecko żołnierz po godzinie treningu jest w stanie go rozłożyć na części.Główną cechą dlaczego Ak-47 jest używany przez rebeliantów to:trudno go zepsuć,każdy może go używać po któtkim zapoznaniu,bardzo trwały w trudnych warunkach,jest go mnóstwo więc jest tańszy,łatwo go naprawić,można z niego strzelać w każdej pozycji,M16 to domena wojska.Przypadkirm niezauważyłeś że każda rebelia od zimnej wojny do teraz jako główną broń ma Ak-47 i takie niezaawodne karabiny jak mosin?
@Dominator4021: a sory to brzmiało jakbyś chciał zrobić z tego dyskusje,ale to fakt jeśli chodzi o broń to wojsko zawodowe raczej używa m16 bo po treningu to dobra broń.A ak to przykłąd broni niezawodnej.
@polishplayer21: Między wojną Sowiecko-Afgańską a rewoltą Tuaregów. Wydaję mi się, że jest ta broń bezcennna w każdej XX wiecznej wojnie domowej w Azji, więc wszystkie konflikty w Indochinach bez niej by się nie obyły, a Afganistan prawdopodobnie tak czy siak by jej użył, a sprzęt tym krajom zostałby do kolejnych wojen.
Komentarze
Odśwież16 lipca 2024, 14:25
Tymczasem Ak-47 który został wyprodukowany w ok 100 milionach sztuk.
Odpisz
16 lipca 2024, 15:14
@Elmario1234: To samo z M16?
Odpisz
16 lipca 2024, 15:57
@Dominator4021: M16 tylko 8 milionów to jest dziesięć razy miej poza tym AK-47 nie psuje się tak szybko jak m16 i rebelianci zrobią sobie kolejne.
Odpisz
16 lipca 2024, 18:41
@Elmario1234: Za to AK jest ciężki, bardzo niecelny i ma za duży odrzut.
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2024, 20:17
@Dominator4021: tak ale M16 się zepsuję w dżungli czy pustyni w warunkach rebelianckich Ak-47 jest niezawodny i nawet dziecko żołnierz po godzinie treningu jest w stanie go rozłożyć na części.Główną cechą dlaczego Ak-47 jest używany przez rebeliantów to:trudno go zepsuć,każdy może go używać po któtkim zapoznaniu,bardzo trwały w trudnych warunkach,jest go mnóstwo więc jest tańszy,łatwo go naprawić,można z niego strzelać w każdej pozycji,M16 to domena wojska.Przypadkirm niezauważyłeś że każda rebelia od zimnej wojny do teraz jako główną broń ma Ak-47 i takie niezaawodne karabiny jak mosin?
Odpisz
16 lipca 2024, 21:34
@Elmario1234: Ja pisałem jedynie o wadach AK. Nawet taki popularny karabin nie ma samych zalet.
Odpisz
16 lipca 2024, 21:43
@Dominator4021: a sory to brzmiało jakbyś chciał zrobić z tego dyskusje,ale to fakt jeśli chodzi o broń to wojsko zawodowe raczej używa m16 bo po treningu to dobra broń.A ak to przykłąd broni niezawodnej.
Odpisz
16 lipca 2024, 21:46
@Elmario1234: Spokojnie, nic się nie stało. Cześć.
Odpisz
15 lipca 2024, 17:18
Gdzie rysujecie linię, która powinna skończyć jego żywot. Bo ja taką
Odpisz
15 lipca 2024, 17:20
@polishplayer21:
Odpisz
15 lipca 2024, 17:26
@Neoneq: Nie najmądrzejsza ale prawilna
Odpisz
16 lipca 2024, 14:09
@polishplayer21: Między wojną Sowiecko-Afgańską a rewoltą Tuaregów. Wydaję mi się, że jest ta broń bezcennna w każdej XX wiecznej wojnie domowej w Azji, więc wszystkie konflikty w Indochinach bez niej by się nie obyły, a Afganistan prawdopodobnie tak czy siak by jej użył, a sprzęt tym krajom zostałby do kolejnych wojen.
Odpisz
16 lipca 2024, 09:38
Stara ale celna i tania
Odpisz
15 lipca 2024, 17:26
I dalej produkowany...
Odpisz
15 lipca 2024, 17:10
Nie da się ulepszyć ideału
Odpisz
15 lipca 2024, 17:10
Niepoprawna nazwa karabinu
Odpisz
15 lipca 2024, 17:06
Odpisz