Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Elmario1234

16 lipca 2024, 14:25

Tymczasem Ak-47 który został wyprodukowany w ok 100 milionach sztuk.

Avatar Dominator4021

16 lipca 2024, 15:14

@Elmario1234: To samo z M16?

Avatar Elmario1234

16 lipca 2024, 15:57

@Dominator4021: M16 tylko 8 milionów to jest dziesięć razy miej poza tym AK-47 nie psuje się tak szybko jak m16 i rebelianci zrobią sobie kolejne.

Avatar Dominator4021

16 lipca 2024, 18:41

@Elmario1234: Za to AK jest ciężki, bardzo niecelny i ma za duży odrzut.

Avatar Elmario1234

Edytowano - 16 lipca 2024, 20:17

@Dominator4021: tak ale M16 się zepsuję w dżungli czy pustyni w warunkach rebelianckich Ak-47 jest niezawodny i nawet dziecko żołnierz po godzinie treningu jest w stanie go rozłożyć na części.Główną cechą dlaczego Ak-47 jest używany przez rebeliantów to:trudno go zepsuć,każdy może go używać po któtkim zapoznaniu,bardzo trwały w trudnych warunkach,jest go mnóstwo więc jest tańszy,łatwo go naprawić,można z niego strzelać w każdej pozycji,M16 to domena wojska.Przypadkirm niezauważyłeś że każda rebelia od zimnej wojny do teraz jako główną broń ma Ak-47 i takie niezaawodne karabiny jak mosin?

Avatar Dominator4021

16 lipca 2024, 21:34

@Elmario1234: Ja pisałem jedynie o wadach AK. Nawet taki popularny karabin nie ma samych zalet.

Avatar Elmario1234

16 lipca 2024, 21:43

@Dominator4021: a sory to brzmiało jakbyś chciał zrobić z tego dyskusje,ale to fakt jeśli chodzi o broń to wojsko zawodowe raczej używa m16 bo po treningu to dobra broń.A ak to przykłąd broni niezawodnej.

Avatar Dominator4021

16 lipca 2024, 21:46

@Elmario1234: Spokojnie, nic się nie stało. Cześć.

Avatar polishplayer21

15 lipca 2024, 17:18

Gdzie rysujecie linię, która powinna skończyć jego żywot. Bo ja taką

Avatar Neoneq

15 lipca 2024, 17:20

Avatar polishplayer21

15 lipca 2024, 17:26

@Neoneq: Nie najmądrzejsza ale prawilna

Avatar Darwidx

16 lipca 2024, 14:09

@polishplayer21: Między wojną Sowiecko-Afgańską a rewoltą Tuaregów. Wydaję mi się, że jest ta broń bezcennna w każdej XX wiecznej wojnie domowej w Azji, więc wszystkie konflikty w Indochinach bez niej by się nie obyły, a Afganistan prawdopodobnie tak czy siak by jej użył, a sprzęt tym krajom zostałby do kolejnych wojen.

Avatar pawelec323232e2

16 lipca 2024, 09:38

Stara ale celna i tania

Avatar bedziemagik

15 lipca 2024, 17:26

I dalej produkowany...

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2024, 17:10

Nie da się ulepszyć ideału

Avatar Ignisus

15 lipca 2024, 17:10

Niepoprawna nazwa karabinu

Avatar Nerius

15 lipca 2024, 17:06

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pilne

Ostry ten sędzia

Rel

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka