Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tymi się chodzi
Ch-chesz wyparować...?
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2024, 13:42
Czy tylko ja nie byłem nigdy w żadnej grupie nawet online.
Odpisz
16 lipca 2024, 15:00
@PiesAndaluzyjski: Spoko, nie każdy potrzebuje tego typu interakcji. Wystarczy, że jesteś introwertykiem i możesz mieć dowolną liczbę znajomych, ale zadawać sie z nimi pojedynczo, a nie w grupie. Ja tak mam na przykład, że stronię od grup.
Odpisz
16 lipca 2024, 15:39
Pojedynczych interakcji też nie mam, ale to już chyba mój wybór.
Odpisz
16 lipca 2024, 17:24
@PiesAndaluzyjski: Teraz masz.
Odpisz
16 lipca 2024, 13:49
Jestem Vegeta mam 26
Odpisz
16 lipca 2024, 12:50
Wiek nie ma znaczenia
Zaraz, NIE
Odpisz
16 lipca 2024, 13:15
@kiwi999999: destropped nawiązanie?
Odpisz
16 lipca 2024, 12:18
rel. Mam w składzie do Valo 34-letniego gościa, który gra jak córka śpi i 16-latka, który gra, jak mama nie widzi
Odpisz