Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar master885

28 lipca 2014, 22:45

Matka czy siostra, oto jest pytanie :D

Avatar ninja618

28 lipca 2014, 23:23

@master885: A może takie combo i to ciocia :D

Avatar master885

Edytowano - 28 lipca 2014, 23:26

@ninja618: przeje*ane u goscia :D

Avatar ninja618

29 lipca 2014, 00:06

@master885: A ciocia zadowolona :D

Avatar master885

29 lipca 2014, 16:06

@ninja618: Me gusta :3

Avatar ninja618

29 lipca 2014, 16:23

Avatar Quackmore

22 stycznia 2021, 01:00

@ninja618: djdbdhdhdhdj

Avatar Drmenda

31 lipca 2014, 12:09

u somsiada jest

Avatar sticker1212

29 lipca 2014, 16:11

dlaczego to jest takie śmieszne

Avatar DoktorDiksior

29 lipca 2014, 07:47

Czemu sra po ciemku?

Avatar Diament2222

29 lipca 2014, 14:50

@DoktorDiksior: Bo jak zapala się światło o 3 w nocy,to oczy "mrygają".Czyli-prościej mówiąc-przerywamy im odpoczynek.

Avatar zuzkol

26 lipca 2014, 18:56

eeee czemu na ostatnim obrazku jest megusta?

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2014, 19:03

@zuzkol: Jak lubi...

Avatar sok930

26 lipca 2014, 19:28

@zuzkol: Hmm. Nie chcesz mojego wytłumaczenia. Nie pytaj dlaczego.

Avatar zuzkol

26 lipca 2014, 19:33

@sok930: wole nie ;-;

Avatar matimi3

28 lipca 2014, 22:37

@zuzkol: cóż każdy ma swój fetysz

Avatar Hank1212

29 lipca 2014, 02:59

@zuzkol: Może ma taki fetysz ;v

Avatar Hank1212

29 lipca 2014, 02:59

Dafuq ;_;

Avatar BlueWolfPL

29 lipca 2014, 00:08

śmiechem zbudziłem całą rodzinne , świetne

Avatar PolandWolf

28 lipca 2014, 22:21

ma siki w oku.

Avatar ziomek2009

26 lipca 2014, 21:21

Dlaczego mnie to śmieszy?

Avatar Piotresiek

27 lipca 2014, 09:54

@ziomek2009: Bo to początek pornola :D

Avatar ziomek2009

27 lipca 2014, 15:07

Avatar MrocznyWilk

27 lipca 2014, 14:58

Hahaha padłem xD

Avatar graywolf

26 lipca 2014, 20:27

Hahaahahahaha

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar darek195
Dodane przez: darek195

Trzeba brać osobną torbę

Brawo za czujność!

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nigdy na to nie wpadną

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka