Sekretny internet Al_Kaidy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Ikony
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To będzie bolało
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2017, 03:09
Czy może ktoś ? ;-;
Odpisz
28 stycznia 2017, 22:13
@INDOMINUS_REX: jesli chodzi o wytlumaczenie to po prostu w ameryce maja inny zystem miar niz my ani maja... w sumie nie wiem co ale nie metry.
Odpisz
28 stycznia 2017, 22:38
@Brazilball_: aha, dzięki
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2017, 18:26
@INDOMINUS_REX: oni mają cale mile itp.
Odpisz
22 maja 2017, 20:48
@FlorencjaBall: stopy
Odpisz
22 maja 2017, 22:50
@Edward713: Mam stopy...
Odpisz
3 stycznia 2018, 15:55
@Brazilball_: kolejno od najmiejszych: stopy, jardy i mile
Odpisz
21 grudnia 2016, 19:00
Logika
Odpisz
14 grudnia 2014, 22:12
Murrica Logic
Odpisz
16 listopada 2014, 11:57
polak mug pomóc
Odpisz
29 lipca 2014, 16:12
1 karabin :D
Odpisz
29 lipca 2014, 13:24
Sprawdzi sobie w internecie i koniec Al_Kaidy.
Odpisz
27 lipca 2014, 16:41
-Ile metrów ma kilometr?
-Trzy.
Cytat z teleturnieju.
Odpisz
28 lipca 2014, 23:49
@figaro19:
-Więcej niż jedno zwierzę to...
-Lama?
Odpisz
29 lipca 2014, 01:34
@zatoka: owca?
Odpisz
29 lipca 2014, 09:24
@figaro19: - Pasiaste zwierzę z rodziny koniowatych?
- Stonka.
Odpisz
29 lipca 2014, 10:19
Niepotrzebny przedmiot szkolny?
-Kanapka.
Odpisz
29 lipca 2014, 12:15
@figaro19:
- Które koło zużywa się na zakręcie najmniej?
- Zapasowe.
Odpisz
27 lipca 2014, 14:51
Bardzo trudne, ile centymetrów mieści jeden metr, jeszcze do tego nie doszłem...
Odpisz
27 lipca 2014, 15:14
@andrexo: W ameryce odleglosci mierzy sie w jardach i milach.
Wiec to tak jak by tobie zadac pytanie ile jardow mieści sie w mili?
Widzisz, bez google odpowiedzi nie znasz.
Odpisz
27 lipca 2014, 17:12
@andrexo: Doszedłem*
Odpisz
27 lipca 2014, 18:30
@PLacek11: 1760 jardów.
Odpisz
27 lipca 2014, 18:31
@pan_stokrotek333: Niech ci będzie, Doszedłem.
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2014, 08:15
@andrexo: Za co te hejty ? Za poprawienie swojego błędu ? 80 % użytkowników jeja.pl tego nie robi.
Odpisz
28 lipca 2014, 22:44
@andrexo: Poprawie Ci humor i dam w góre :)
Odpisz
28 lipca 2014, 23:11
@andrexo: Widzę, że jest pan intelektualistą.
Odpisz
28 lipca 2014, 23:49
@andrexo: Masz w górę :D
Odpisz
29 lipca 2014, 00:04
@andrexo: nie wiem czemu ale też napiszę że dałem w górę :)
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2014, 08:05
@andrexo: Dzięki za strzałki naprawdę :)
Odpisz
11 kwietnia 2015, 22:32
@XpiterekX: masz w górę za danie w górę :D
Odpisz
12 kwietnia 2015, 10:45
@SharpNeedle: Masz i Ty!
Odpisz
12 kwietnia 2015, 11:30
@XpiterekX: masz w górę za danie mi w górę
Odpisz
12 kwietnia 2015, 13:01
@SharpNeedle: Masz znów!
Odpisz
12 kwietnia 2015, 13:17
@XpiterekX: masz w górę bo dałeś mi w górę bo dałem ci w góre
Odpisz
12 kwietnia 2015, 15:26
@SharpNeedle: Hapaj!
Odpisz
12 kwietnia 2015, 15:28
@XpiterekX: też łap XD
Odpisz
12 kwietnia 2015, 15:30
@SharpNeedle: Dobra nudzi mi się ale dował z jeszcze 3 gdzies, bo mi brak do 1,2k poparć :D
Odpisz
27 lipca 2014, 14:45
Cała prawda
Odpisz