Haracz od nieruchomości będzie naliczany na podstawie rocznej średniej opadów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Jakby trochę nie fair
Rel
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2024, 20:13
Gdzie tak jest?
Odpisz
22 lipca 2024, 22:01
@BananMan: Ale ta metoda rozliczeń jest też w dużych miastach typu Łódź i Warszawa
Odpisz
22 lipca 2024, 22:41
@Grewest: Nie tylko. Moje 15 tysięczne miasto też tak ma
Odpisz
23 lipca 2024, 07:48
@Witciu: z tego co pamiętam, to chyba gmina Dobra była pierwsza z tym pomysłem
Odpisz
24 lipca 2024, 20:17
@Tropicoplayer: Nie mam pojęcia ale pomysł poroniony
Odpisz
23 lipca 2024, 12:00
To screenshot z Secret Agent Clank albo innej części Ratchet i Clank?
Odpisz
24 lipca 2024, 17:00
@julianus03:
Odpisz
23 lipca 2024, 06:54
Najlepszą metodą płatności za śmieci jest płacenie tej opłaty w trakcie zakupów.
-im więcej śmieci produkujesz tym więcej za nie płacisz
-masz zachętę do wybierania bezopakowaniowych rozwiązań.
Odpisz
23 lipca 2024, 09:00
@Grewest: Niech wolny rynek zweryfikuje, które rozwiązanie jest najlepsze.
Odpisz
23 lipca 2024, 19:47
@Kawento: Jeśli opłata będzie zależeć od kosztu utylizacji/przetworzeniu surowca, to tak.
Odpisz
23 lipca 2024, 05:35
Cofanie się w rozwoju
Odpisz
22 lipca 2024, 23:25
A cena prądu będzie zależna od tego, jak często korzystasz z ogrzewania
Odpisz
20 lipca 2024, 09:51
1984
Odpisz