Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BananMan

22 lipca 2024, 20:13

Gdzie tak jest?

Avatar Grewest

22 lipca 2024, 22:01

@BananMan: Ale ta metoda rozliczeń jest też w dużych miastach typu Łódź i Warszawa

Avatar Witciu

22 lipca 2024, 22:41

@Grewest: Nie tylko. Moje 15 tysięczne miasto też tak ma

Avatar Tropicoplayer

23 lipca 2024, 07:48

@Witciu: z tego co pamiętam, to chyba gmina Dobra była pierwsza z tym pomysłem

Avatar Witciu

24 lipca 2024, 20:17

@Tropicoplayer: Nie mam pojęcia ale pomysł poroniony

Avatar julianus03

23 lipca 2024, 12:00

To screenshot z Secret Agent Clank albo innej części Ratchet i Clank?

Avatar Kawento

24 lipca 2024, 17:00

Avatar Grewest

23 lipca 2024, 06:54

Najlepszą metodą płatności za śmieci jest płacenie tej opłaty w trakcie zakupów.

-im więcej śmieci produkujesz tym więcej za nie płacisz
-masz zachętę do wybierania bezopakowaniowych rozwiązań.

Avatar Kawento

23 lipca 2024, 09:00

@Grewest: Niech wolny rynek zweryfikuje, które rozwiązanie jest najlepsze.

Avatar Grewest

23 lipca 2024, 19:47

@Kawento: Jeśli opłata będzie zależeć od kosztu utylizacji/przetworzeniu surowca, to tak.

Avatar Wedelek

23 lipca 2024, 05:35

Cofanie się w rozwoju

Avatar Bobiepl

22 lipca 2024, 23:25

A cena prądu będzie zależna od tego, jak często korzystasz z ogrzewania

Avatar
Hamczurk

20 lipca 2024, 09:51

1984

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kawento
Dodane przez: Kawento

To się nie może nie udać

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Dobrze czasem się oderwać

Jakby trochę nie fair

Rel

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka