Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Powodzenia
Nie po oczach
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lipca 2024, 13:49
San Andreas ma w dodatku sensowną fabułe a nie jak piątka
Odpisz
21 lipca 2024, 14:09
@kokomando: Fabuła piątki w skrócie. ( I przerysowana)
Ooo byliście kiedyś rabusiami bankowymi?
No to teraz będziecie robić dla agentów rządowych i walczyć z wojskiem i innymi agencjami rządowymi bo chcemy kasy.
Oraz będziecie robić dla jakiegoś cw.... miliardera który finalnie was w wuja na kontraktach i będzie chciał was zabić.
Odpisz
13 grudnia 2025, 08:31
@Leszy: Tym samym, a nawet gorzej, jest fabuła w online. Najgorsze jest to, że GTA 6 będzie najpewniej jechać na tym samym. No przecież już wyszedł opis fabuły i wygląda jak GTA V tylko zamiast trzech typów mamy zakochaną parę. Idę o zakład, że będzie to kopia relacji Michael - Trevor.
Odpisz
22 lipca 2024, 21:07
GTA 4 też git
Odpisz
21 lipca 2024, 13:23
Imo, GTA 5 przynajmniej nie wygląda jak gra z przeglądarki, a przypominam że GTA SA wyszło w tym samym roku co Half Life 2
Odpisz
21 lipca 2024, 13:27
Ja tam lubię grafikę z GTA SA.
Choć trzeba pamiętać że half life 2 to strzelanka w korytarzowych mapach gdzie jest zazwyczaj parę gdzie na segment mapy jest kilkanaście wrogów lub npc.
A GTA to gra z otwartym światem i z masą pojazdów i ludzi na ulicach.
Więc Rockstar musiał pójść na ustępstwa względem grafiki, zwłaszcza że ludzie kiedyś mieli dużo słabszy sprzęt.
Odpisz
21 lipca 2024, 13:36
half life 2 to nie jest gra z otwartym światem gościu
Odpisz
21 lipca 2024, 13:38
@Leszy: To akurat nie jest kwestia otwartości gry tylko silnika, jako że HL2 powstał na Source a GTA SA na tym samym silniku co był chyba GTA 3 robiony
Odpisz
21 lipca 2024, 13:51
gta San Andreas powstało na silniku NFS most wanted
Odpisz
21 lipca 2024, 13:52
No tak tyle, że Half Life 2 było wyjątkową grą i to na dodatek uderzającą w przyszłość świata gier. Był tak dobrze zrobiony że nawet Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych przyznała sześć nagród tej grze. Główne portale komputerowe typu cnet uznały Half Life 2 jako grę która wyprzedza pod względem strzelanki, mechaniki i fabuły. Half Life 2 zrobiło tak naprawdę największą furorę w historii i był największą tematyką przez dwa lata. Takie coś wydarzyło się tylko raz
Odpisz
21 lipca 2024, 14:00
To akurat nie ma wielkiego znaczenia czy gra jest podzielona na segmenty czy jako otwarty świat z renderem na dystans. Problemem były możliwości przedsiębiorców w tamtych latach oraz ile rzeczywiście mogą sobie pozwolić na stworzenie silnika. Valve miało znacznie większe możliwości a poza tym Rockstar nie jest w pełni niezależny
Odpisz
21 lipca 2024, 14:01
@AlMalina: Jak to raz, a co z DooMem oryginalnym?
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2024, 14:03
DOOM nie zrobiło takiej samej furory jak Half Life. Nawet pierwsza wersja została okrzyknięta jako gra roku. Half Life 2 okazał się lepszą wersją nie tylko została okrzykniętą grą roku ale jako ogólnie grą przyszłości. Do dzisiaj nawet zaskakuje. Ja sama nawet mogę co nieco powiedzieć np. fizyka wody w Half Life 2 jest lepsza niż w Skyrim, Fallout a nawet GTAIV
Dodam jeszcze, że Counter Strike powstał dzięki Half Life tak naprawdę. Nawet parę tekstur zostało wziętych z Half Life
Odpisz
21 lipca 2024, 15:32
@AlMalina: Skyrim i Fallout są zrobione na silniku Bethesdy który pamięta czasy Obliviona
Odpisz
21 lipca 2024, 13:28
Tak tak opie, stare GTA bardziej ci się podobało nie dlatego, że grałeś w niego jak byłeś młody, nie miałeś żadnych problemów i ogólnie cieszyłeś się życiem, tylko dlatego, że było obiektywnie lepsze
Odpisz
21 lipca 2024, 13:35
@Konto_nieusuniete: Jako osoba która zagrała w GTA 5 najpierw a dopiero jakoś w 2022 w GTA 4
Stwierdzam, że starsze gta lepsze.
Mimo faktu, że gra 4 też ma upośledzenie umysłowe tu i tam
Odpisz
21 lipca 2024, 13:49
@Konto_nieusuniete: No tak, ja zagrałem w GTA SA dopiero jak wyszło definitive edition i poza względem fabularnym i graficznym San Andreas jest po prostu lepsze.
Odpisz
21 lipca 2024, 18:12
@Murarzowa: Dziękuje za twoją opinię. Nie zapomnę jej nieuwzględnić
Odpisz
21 lipca 2024, 20:30
@Konto_nieusuniete: dupa piecze f
Odpisz
21 lipca 2024, 20:40
@Murarzowa:
Odpisz
23 lipca 2024, 10:48
@Konto_nieusuniete: każdy zdrowy na umyśle, po spojrzeniu na nieustannie staczający się poziom użytkownika Konto_nieusuniete:
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2024, 13:22
San Andreas ogólnie jest lepsze pod względem liczby zawartych tam mechanik. Gdyby tylko miało lepsza grafikę to byłoby to najlepsze GTA z serii
Odpisz
21 lipca 2024, 13:24
@Rotheee: Grafika to nie jest najważniejsza rzecz.
A po za tym to gameplay powinien decydować o wartości gry anie grafika.
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2024, 13:27
@Leszy: może nie najważniejsza ale napewno istotna. Niektóre cutscenki w GTA SA wyglądają po prostu dziwnie w porównaniu do tych dzisiejszych. Np nie ma dynamicznej kamery albo postać najpierw kończy dialog a dopiero potem zaczyna machać rękoma jak przy rozmowie
Odpisz
21 lipca 2024, 13:28
@Leszy: Artstyle oraz wizualizacja też są ważne, nie tylko w grafice ale też takich rzeczach jak animację, dźwięk, które też wpływają na odbiór gry
Odpisz