Nie wiem czy dobrze pamiętam bo byłem tylko pół semestru na studiach, ale pan profesor od podstaw zoologi coś mówił o tym że metanol nie jest już raczej używany do utrwalania jakichś zwierzęcych czy robaczych zwłok właśnie przez to że za dużo otruć było bo ludzie wypijali alkohol z preparatów czy jak to się nazywa.
Komentarze
Odśwież28 lipca 2024, 21:29
Nie wiem czy dobrze pamiętam bo byłem tylko pół semestru na studiach, ale pan profesor od podstaw zoologi coś mówił o tym że metanol nie jest już raczej używany do utrwalania jakichś zwierzęcych czy robaczych zwłok właśnie przez to że za dużo otruć było bo ludzie wypijali alkohol z preparatów czy jak to się nazywa.
Odpisz