Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Co za przypadek
To by wystarczyło
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2024, 20:33
Przed chwilą na wyprawie 8 km do sklepu z ziomkiem mówiliśmy, że trzeba być niesamowicie bezczelnym, żeby wydawać 200 zł tygodniowo na terapię, 40 zł na antydepresanty i co jakiś czas kilka tysięcy na weekend w sanatorium czy jakiejś grocie solnej i mówić, że ma się depresję. Człowieku, wydajesz tyle pieniędzy, że za nie można szczęście kupować na kilogramy
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2024, 20:34
@IkarAviator: kto ci leczy depresję w sanatorium?
Po za tym pieniądze nie spowodują że nie będziesz mieć depresji.
Ale fakt, jeśli ktoś chce chodzić na terapię to musi spać na forsie
Odpisz
30 lipca 2024, 21:14
@Neoneq: Daj mi dość pieniędzy, a nigdy nie będę miał depresji
Odpisz
30 lipca 2024, 21:23
@IkarAviator: to nie działa w ten sposób
Odpisz
30 lipca 2024, 21:33
@IkarAviator: to wyobraź sobie że za dzieciaka jesteś bity, gw...ony czy ...j wie co, masz z tego powodu zajebistą traumę, epizody depresyjne itd i jakiś ziomek w internecie ci mówi że przecież masz kasę to jesteś szczęściarz i wgl ciesz się życiem
Odpisz
30 lipca 2024, 21:47
@Neoneq: Ja tak działam
Odpisz
30 lipca 2024, 21:50
@IkarAviator: bo ty nie masz depresji
Odpisz
31 lipca 2024, 13:25
@Neoneq: Dziękuję za diagnozę. Myślisz, że wiesz, co się dzieje wewnątrz mnie, w moim całym spektrum emocjonalnym, rozumiesz moje problemy i potrafisz jednoznacznie stwierdzić?
Odpisz
31 lipca 2024, 15:23
@IkarAviator: dosłownie to ty całkowicie ignorujesz problemy psychiczne innych
Odpisz
31 lipca 2024, 16:20
@Neoneq: ale to ty dzwonisz
Odpisz
31 lipca 2024, 16:49
@IkarAviator: nie, dosłownie ty
Odpisz
31 lipca 2024, 17:34
@Neoneq:
Odpisz
5 sierpnia 2024, 12:26
@IkarAviator: pathetic jesteś
a terapię można znaleźć i za free jak np miasto współpracuję z ośrodkami, albo grupy aa np.
Odpisz
5 sierpnia 2024, 12:26
@BUMPYSIA: aa to nie terapia
Odpisz
5 sierpnia 2024, 12:34
@Neoneq: ale może działać terapeutycznie
Odpisz
5 sierpnia 2024, 15:00
@BUMPYSIA: podoba mi się określenie "pathetic jesteś"
Odpisz
3 sierpnia 2024, 18:01
SciFun posting
Odpisz
31 lipca 2024, 01:38
Dobry obrazek z memem, w końcu coś oryginalnego. Tak trzymaj opie! 🍺🍺
Odpisz