I jeszcze nie sprzedali się Chińczykom jak krecik
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Północne Węgry
Szybki jak błyskawica
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 sierpnia 2024, 11:13
Przypomniało mi się jak raz jakiś 2 węgrów bodajże stworzyło fanmade z sąsiadów zrobiony w 3d. A ludzie zapisywali błędnie na yt i na chomikuj że to oficjalny odc twórców sąsiadów.
Odpisz
10 sierpnia 2024, 17:34
Akurat Przez jakiś czas animację robiło Chińskie Studio
Odpisz
10 sierpnia 2024, 17:36
@Boberek00: Ale dalej kukiełkową i jako pracownicy a nie jako szefowie marki.
Odpisz
21 sierpnia 2024, 11:12
@Boberek00: ale potem zrezygnowali ze współpracy z chinami bo po mimo że animacja nadal była robiona w stopmotion to odc były h..owo robione
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2024, 15:16
Animacja 3D lub 2D leniwa, a to dobre xD
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2024, 19:53
@Anantashesha: Przecież nie o to chodzi. Żart nie polega na tym, że wszystkie animacje 3D i 2D są leniwe, tylko że obecni twórcy często produkują je na szybko i tanim kosztem. Bo w przeciwieństwie do animacji poklatkowej w animacji 3 i 2D można chodzić na skróty. Jeśli spojrzysz na remaki takiego Strażaka Sama albo Boba Budowniczego to ich animacja jest po prostu horrendalna.
Odpisz
11 sierpnia 2024, 19:55
Nie oglądałam
No nie wiedziałam że w takiej animacji nie da się iść na skróty :)
Odpisz
11 sierpnia 2024, 23:03
chcę ci tylko uświadomić, że animacja poklatkowa jest łatwiejsza do animowania ale jest bardziej pracochłonna
Odpisz
11 sierpnia 2024, 19:35
ale wiecie że 3/4 ludzi odpowiedzialnych za sąsiadów nie żyje?
Odpisz
11 sierpnia 2024, 12:58
Nowy krecik to dno kompletne
Odpisz
11 sierpnia 2024, 08:00
Bo to jest tradycja.
Odpisz
10 sierpnia 2024, 17:18
I takie animacje się szanuje
Odpisz