Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar IkarAviator

18 sierpnia 2024, 14:46

Ja – Minecraft
Ziomek 1 – LoL
Ziomek 2 – ETS
Ziomek 3 – Stardew Valley

Tak, otaczam się psycholami

Avatar Annika1

17 sierpnia 2024, 14:36

Ale dlaczego mężczyźni?
Baby też tak mają.

Avatar AxonDeHudin

16 sierpnia 2024, 20:05

No i git

Avatar Murarzowa

Edytowano - 14 sierpnia 2024, 12:18

To tak się da?

W sumie zawsze jak widzę jak ktoś ma nabite 10k w jednej grze to się zastanawiam, człowieku czy ci nie za dużo.

Avatar Dyzer

14 sierpnia 2024, 12:20

@Murarzowa: Dla mnie 150-200 godzin to już górny limit także rel

Avatar PiesAndaluzyjski

14 sierpnia 2024, 12:52

@Dyzer: Mam podobnie. W jedna gre ktora gralem do gimnazjum mam moze 350h ale mysle ze to byl jedyny okres gdzie po prostu bylem uzalezniony troche jakiejs gry i mialem ziomow do grania.

Avatar Murarzowa

14 sierpnia 2024, 12:58

@Dyzer: najwięcej mam w csie jakieś 300 godzin bo nie stać mnie było na gry a Minecraft ledwo działał.

Później dirt rally 2.0 jakieś 200 godzin
A później już wszystko spada

170 rainbow 6
Cyberbug nwm ile
I poniżej już większość poniżej 100 godzin.

Avatar TrueStoryGuy

14 sierpnia 2024, 14:23

@Murarzowa: Umiejętności można szlifować wiecznie, tak samo można mieć dobry ubaw wiecznie, nawet w ukończonej już grze. Jedyną wadą jest brak nowej fabuły i contentu, ale można pograć w inne gry w międzyczasie, by doznać nowych doświadczeń. Są jeszcze mody lub osobiste wyzwania, by odświeżyć rozgrywkę.

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 16 sierpnia 2024, 15:08

@Murarzowa: Nie wiem jak można nie robić wiedźmina 3 przynajmniej 2 razy na 100%, raz po zakupie i raz po kilku latach odświeżyć ja mam w samym wieśku w ten sposób 400h, oraz jak się ma znajomych do gry to w grach multi wychodzą setki godzin bo z ziomkami, typu star wars battlefront 2

Avatar Takumi_Fujiarwa

16 sierpnia 2024, 12:49

Moja najszczersza reakcja na to ze bede sluchac "love deterrence" do konca zycia

Avatar Dark_Dante

16 sierpnia 2024, 12:45

Nie zmienia się zwycięskiego składu.

Avatar Szpieg_z_Wenus

16 sierpnia 2024, 12:29

O nie, teraz utknę w słuchaniu Lemon Demon do grobu :0

Avatar Myszkapl

14 sierpnia 2024, 13:45

Nie jestem chopem, ale niedługo 25 lat wpadnie i już nic nowego mnie nie zainteresuje

Avatar kiwi999999

14 sierpnia 2024, 12:46

Nie widze żadnego problemu

Avatar PanPiernik

14 sierpnia 2024, 12:41

Jeżeli chodzi o gry to tak
Od prawie półtora roku mam jednego savea survival z Minecrafta i w nic innego praktycznie nie gram no chyba że ze znajomymi

Avatar Rhokai

Edytowano - 14 sierpnia 2024, 12:40

Od 4 lat gram w Monster huntera na tej samej postaci więc chyba rel

Avatar wiedeni

14 sierpnia 2024, 12:38

Bo w tym okresie odkrywamy peak fikcję i nic potem nawet nie dorasta do pięt tym klejnotom gamingu

Avatar polska_cebulka

14 sierpnia 2024, 12:34

rel

Avatar MariMarcy

14 sierpnia 2024, 12:18

Metalheady
Gracze ligi, hoia i shooterów
Weeby

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tymi się chodzi

Nigdy na to nie wpadną

Młodzi gniewni

Jeszcze jak

Fajnie że odpowiedzieli

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka