A to chyba coś w tym jest. Ja musze tak ze 2 razy w tygodniu zrobić ćwiczonka od fizjoterapeuty, bo jak nie zrobię, to lędźwie się odzywają. Spytacie pewnie, co mi jest, a ja odpowiem od razu: starość. Tak że jak lędźwia bolą, to znak, że zasłużyłam na to swoim zaniedbaniem.
Komentarze
OdświeżEdytowano - 20 sierpnia 2024, 00:56
A to chyba coś w tym jest. Ja musze tak ze 2 razy w tygodniu zrobić ćwiczonka od fizjoterapeuty, bo jak nie zrobię, to lędźwie się odzywają. Spytacie pewnie, co mi jest, a ja odpowiem od razu: starość. Tak że jak lędźwia bolą, to znak, że zasłużyłam na to swoim zaniedbaniem.
Odpisz
19 sierpnia 2024, 20:55
Ah tak boty ripostują (jak ja), ale nawet nie tłumaczą
Odpisz
19 sierpnia 2024, 20:41
Och tak, ból! Dawaj ból, więcej bólu, ja wytrzymam! TAK, KOCHAM BÓL! BÓL TO ŻYCIE, BÓL TO SIŁA!!!
Odpisz
19 sierpnia 2024, 20:43
@TrueStoryGuy: ta... masochizm moje ulubiene
Odpisz
18 sierpnia 2024, 13:33
Co ja ci opie zrobiłem? Nawet cię nie znam
Odpisz
18 sierpnia 2024, 11:08
Muj dul boli bo nazywam się marik1234
Odpisz