Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar stalamed

18 sierpnia 2024, 17:18

Najfajniej gdy wsiądzie się do samochodu który był zaparkowany na środku takiego parkingi

Avatar Witciu

23 sierpnia 2024, 00:24

@stalamed: Nawet mi nie mów. Mam czarny mat na aucie co jeszcze bardziej to potęguje

Avatar malinowy_kot

22 sierpnia 2024, 17:33

Spalcie się ci, którzy lubią upały
Nieroby walone

Avatar BUMPYSIA

18 sierpnia 2024, 18:52

Gdyby nie było ciepło, to lato nie byłoby tak fajne

Avatar korobov

22 sierpnia 2024, 10:24

@BUMPYSIA: Ciepło to jedno. Ale jak są wahania 20-35 i temperatura w nocy 20+, to ja dziękuję. Za takie atrakcję to ja sie wyborię do Afryki.

Avatar Darwidx

22 sierpnia 2024, 11:31

@BUMPYSIA: Ciepło to dla mnie 10-20 stopni...

Avatar IkarAviator

22 sierpnia 2024, 11:01

No i moje oczy przez alergię, combo kichania tak ze 12 kichnięć, ciągłe smarkanie...

komentarz obrazkowy

Avatar Adix174

22 sierpnia 2024, 10:57

Od tygodnia u mnie pada

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2024, 09:44

Idealne

Avatar Sonic_w_fortnite

22 sierpnia 2024, 08:33

"Depresja Klimatyczna"... naprawdę ktoś cierpi bo jest człowiekiem i produkuje CO2

Avatar Landark

19 sierpnia 2024, 15:04

Nie wiedziałem jak wspaniałym wynalazkiem jest klimatyzacja dopóki nie poszedłem na studia i nie miałem zajęć w maju i czerwcu

Avatar Drag_on

18 sierpnia 2024, 18:39

zajebiście

Avatar TrueStoryGuy

18 sierpnia 2024, 17:56

Wyszedłem na chwilę na dwór i już się opaliłem. Takie lato k...a.

Avatar Koscioglow

18 sierpnia 2024, 17:30

polska nie jest w europie?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 sierpnia 2024, 17:12

Ale narzekasz Maciek, napij się piwa, a nie tak w słońcu stoisz i gadzasz

Avatar bedziemagik

18 sierpnia 2024, 17:02

35 stopni to normalne lato 40 to już upał

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar hyena11
Dodane przez: hyena11

Nie po oczach

Dobrze czasem się oderwać

Ostry ten sędzia

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To będzie bolało

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka