memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 sierpnia 2024, 17:18
Najfajniej gdy wsiądzie się do samochodu który był zaparkowany na środku takiego parkingi
Odpisz
23 sierpnia 2024, 00:24
@stalamed: Nawet mi nie mów. Mam czarny mat na aucie co jeszcze bardziej to potęguje
22 sierpnia 2024, 17:33
Spalcie się ci, którzy lubią upały Nieroby walone
18 sierpnia 2024, 18:52
Gdyby nie było ciepło, to lato nie byłoby tak fajne
22 sierpnia 2024, 10:24
@BUMPYSIA: Ciepło to jedno. Ale jak są wahania 20-35 i temperatura w nocy 20+, to ja dziękuję. Za takie atrakcję to ja sie wyborię do Afryki.
22 sierpnia 2024, 11:31
@BUMPYSIA: Ciepło to dla mnie 10-20 stopni...
22 sierpnia 2024, 11:01
No i moje oczy przez alergię, combo kichania tak ze 12 kichnięć, ciągłe smarkanie...
22 sierpnia 2024, 10:57
Od tygodnia u mnie pada
22 sierpnia 2024, 09:44
Idealne
22 sierpnia 2024, 08:33
"Depresja Klimatyczna"... naprawdę ktoś cierpi bo jest człowiekiem i produkuje CO2
19 sierpnia 2024, 15:04
Nie wiedziałem jak wspaniałym wynalazkiem jest klimatyzacja dopóki nie poszedłem na studia i nie miałem zajęć w maju i czerwcu
18 sierpnia 2024, 18:39
zajebiście
18 sierpnia 2024, 17:56
Wyszedłem na chwilę na dwór i już się opaliłem. Takie lato k...a.
18 sierpnia 2024, 17:30
polska nie jest w europie?
Edytowano - 18 sierpnia 2024, 17:12
Ale narzekasz Maciek, napij się piwa, a nie tak w słońcu stoisz i gadzasz
18 sierpnia 2024, 17:02
35 stopni to normalne lato 40 to już upał
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2024, 17:18
Najfajniej gdy wsiądzie się do samochodu który był zaparkowany na środku takiego parkingi
Odpisz
23 sierpnia 2024, 00:24
@stalamed: Nawet mi nie mów. Mam czarny mat na aucie co jeszcze bardziej to potęguje
Odpisz
22 sierpnia 2024, 17:33
Spalcie się ci, którzy lubią upały
Nieroby walone
Odpisz
18 sierpnia 2024, 18:52
Gdyby nie było ciepło, to lato nie byłoby tak fajne
Odpisz
22 sierpnia 2024, 10:24
@BUMPYSIA: Ciepło to jedno. Ale jak są wahania 20-35 i temperatura w nocy 20+, to ja dziękuję. Za takie atrakcję to ja sie wyborię do Afryki.
Odpisz
22 sierpnia 2024, 11:31
@BUMPYSIA: Ciepło to dla mnie 10-20 stopni...
Odpisz
22 sierpnia 2024, 11:01
No i moje oczy przez alergię, combo kichania tak ze 12 kichnięć, ciągłe smarkanie...
Odpisz
22 sierpnia 2024, 10:57
Od tygodnia u mnie pada
Odpisz
22 sierpnia 2024, 09:44
Idealne
Odpisz
22 sierpnia 2024, 08:33
"Depresja Klimatyczna"... naprawdę ktoś cierpi bo jest człowiekiem i produkuje CO2
Odpisz
19 sierpnia 2024, 15:04
Nie wiedziałem jak wspaniałym wynalazkiem jest klimatyzacja dopóki nie poszedłem na studia i nie miałem zajęć w maju i czerwcu
Odpisz
18 sierpnia 2024, 18:39
zajebiście
Odpisz
18 sierpnia 2024, 17:56
Wyszedłem na chwilę na dwór i już się opaliłem. Takie lato k...a.
Odpisz
18 sierpnia 2024, 17:30
polska nie jest w europie?
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2024, 17:12
Ale narzekasz Maciek, napij się piwa, a nie tak w słońcu stoisz i gadzasz
Odpisz
18 sierpnia 2024, 17:02
35 stopni to normalne lato 40 to już upał
Odpisz