memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 sierpnia 2024, 00:21
Ja żyłem jeszcze w czasach gdzie był papierowy dziennik. W technikum dopiero elektroniczny
Odpisz
22 sierpnia 2024, 15:59
F dla wulkanowego
22 sierpnia 2024, 13:37
rany, ja jeszcze pamiętam starą aplikację librusa której interfejs to były takie ładne bąbelki/kółeczka ale jakoś w 2017 to zniknęło
18 sierpnia 2024, 20:24
Pamiętam, było takie coś. Choć dopiero wchodziło i zdarzały się śmieszne bajery w stylu włamałem się na konto nauczyciela albo ziomek dostał ocenę 45 z matematyki zamiast 45% i miał celującą ++
18 sierpnia 2024, 18:43
Vulcan miałem w podstawówce, w liceum był Librus
18 sierpnia 2024, 19:59
@rozwalgo: ja miałem wulkana też w liceum Nie działał co drugi dzień ale był
18 sierpnia 2024, 19:18
Ja cały czas Librus, ale z wtyczką bo inaczej się nie da
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2024, 00:21
Ja żyłem jeszcze w czasach gdzie był papierowy dziennik. W technikum dopiero elektroniczny
Odpisz
22 sierpnia 2024, 15:59
F dla wulkanowego
Odpisz
22 sierpnia 2024, 13:37
rany, ja jeszcze pamiętam starą aplikację librusa której interfejs to były takie ładne bąbelki/kółeczka ale jakoś w 2017 to zniknęło
Odpisz
18 sierpnia 2024, 20:24
Pamiętam, było takie coś. Choć dopiero wchodziło i zdarzały się śmieszne bajery w stylu włamałem się na konto nauczyciela albo ziomek dostał ocenę 45 z matematyki zamiast 45% i miał celującą ++
Odpisz
18 sierpnia 2024, 18:43
Vulcan miałem w podstawówce, w liceum był Librus
Odpisz
18 sierpnia 2024, 19:59
@rozwalgo: ja miałem wulkana też w liceum
Nie działał co drugi dzień ale był
Odpisz
18 sierpnia 2024, 19:18
Ja cały czas Librus, ale z wtyczką bo inaczej się nie da
Odpisz