Wy się śmiejcie, ale jak byłem mały to ojciec mnie ganiał do zbierania szyszek by było na podpałkę w zimie
Ostatecznie uzbierałem tyle szyszek że jak już ich nie używaliśmy, to została całą ich szopa, taka wielka góra szyszek była
Nwm co się z nimi ostatecznie stało, może dalej są w tej szopie nawet
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2024, 21:18
Aż dostałam flashbacki z obozów harcerskich jak musiałam zbierać szyszki do takiego wielkiego kartonu
Odpisz
22 sierpnia 2024, 23:20
@Miczka775: I co z nimi robiliście? Zagryzaliście żołędzie?
Odpisz
23 sierpnia 2024, 10:04
@polishplayer21: Najpierw były na plac apelowy, potem na ciastka do herbaty z igieł
Odpisz
19 sierpnia 2024, 15:46
"Kupię tanio" piękne słowa
Odpisz
19 sierpnia 2024, 14:02
Wy się śmiejcie, ale jak byłem mały to ojciec mnie ganiał do zbierania szyszek by było na podpałkę w zimie
Ostatecznie uzbierałem tyle szyszek że jak już ich nie używaliśmy, to została całą ich szopa, taka wielka góra szyszek była
Nwm co się z nimi ostatecznie stało, może dalej są w tej szopie nawet
Odpisz
19 sierpnia 2024, 14:23
@CupOfWater: Mnie z kolei ciotka ganiała żebym zbierał młode jeszcze nie wyrośnięte szyszki żeby później z nich szampon naturalny zrobić czy coś
Odpisz
19 sierpnia 2024, 14:32
@Dyzer: podejrzew że twoja ciotka mogła być harcerzem
Odpisz