memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 25 sierpnia 2024, 22:47
U mnie Chemia i Fizyka to było dno, a zaś najlepszy byłem z Angola, Histy i Matmy, ktoś jeszcze chce się pochwalić ?
Odpisz
26 sierpnia 2024, 00:21
@Grzanason: tak, kilka razy 6.0
26 sierpnia 2024, 02:43
@KittyQueen: Pie....isz, to w ogóle możliwe ?
26 sierpnia 2024, 12:41
@Grzanason: tak, jest możliwe u mnie też kiedyś było 6.0 ale to w podstawówce
26 sierpnia 2024, 15:18
@Grzanason: tak, w 3 i 4 liceum miałam i wcześniej w podstawówce. Na koniec liceum 5,94
26 sierpnia 2024, 15:23
@KittyQueen: no to u mnie nie tak dobrze bo w liceum jakieś 5.90-5.80
26 sierpnia 2024, 16:59
i Tak super
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 25 sierpnia 2024, 22:47
U mnie Chemia i Fizyka to było dno, a zaś najlepszy byłem z Angola, Histy i Matmy, ktoś jeszcze chce się pochwalić ?
Odpisz
26 sierpnia 2024, 00:21
@Grzanason: tak, kilka razy 6.0
Odpisz
26 sierpnia 2024, 02:43
@KittyQueen: Pie....isz, to w ogóle możliwe ?
Odpisz
26 sierpnia 2024, 12:41
@Grzanason: tak, jest możliwe u mnie też kiedyś było 6.0 ale to w podstawówce
Odpisz
26 sierpnia 2024, 15:18
@Grzanason: tak, w 3 i 4 liceum miałam i wcześniej w podstawówce. Na koniec liceum 5,94
Odpisz
26 sierpnia 2024, 15:23
@KittyQueen: no to u mnie nie tak dobrze bo w liceum jakieś 5.90-5.80
Odpisz
26 sierpnia 2024, 16:59
i Tak super
Odpisz