Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fergus
Niegrzeczny Oskarek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 25 sierpnia 2024, 22:47
U mnie Chemia i Fizyka to było dno, a zaś najlepszy byłem z Angola, Histy i Matmy, ktoś jeszcze chce się pochwalić ?
Odpisz
26 sierpnia 2024, 00:21
@Grzanason: tak, kilka razy 6.0
Odpisz
26 sierpnia 2024, 02:43
@KittyQueen: Pie....isz, to w ogóle możliwe ?
Odpisz
26 sierpnia 2024, 12:41
@Grzanason: tak, jest możliwe u mnie też kiedyś było 6.0 ale to w podstawówce
Odpisz
26 sierpnia 2024, 15:18
@Grzanason: tak, w 3 i 4 liceum miałam i wcześniej w podstawówce. Na koniec liceum 5,94
Odpisz
26 sierpnia 2024, 15:23
@KittyQueen: no to u mnie nie tak dobrze bo w liceum jakieś 5.90-5.80
Odpisz
26 sierpnia 2024, 16:59
i Tak super
Odpisz