Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Loginamika04

26 sierpnia 2024, 08:39

Oni zaczęli dosłownie drukować całą gazetkę na paragonie

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 25 sierpnia 2024, 20:33

Nierel włączyłem usługę e paragon a bonów nie zbieram więc dostaje jakiś śmieszny kwitek 6-7cm długości a reszta na telefonie

Avatar Avamq

25 sierpnia 2024, 19:47

W BIEDRONCE TANIEJ NIZ W LIDLU, NASZE BADANIA WYKAZALY ZE KOSZYK ZAKUPOWY U NASZEJ KONKURENCJI JEST XYZ ZŁ DORŻSZY, DO BIEDRONKI IDĘ

Avatar CupOfWater

24 sierpnia 2024, 14:47

Nierel
Nie ma typa ze znakiem z napisem ,,Lidl to gej"

Avatar IkarAviator

Edytowano - 24 sierpnia 2024, 20:53

@CupOfWater: "i Ma*cin"

Avatar IkarAviator

24 sierpnia 2024, 16:17

> Żyjemy w cywilizacji eko
> W cywilizacji, gdzie nie mogę mieć plastikowej słomki i muszę pić przez nasiąknięty papier
> W cywilizacji, gdzie nakrętka jest przymocowana do butelki, a jeśli już uda ci się ją oderwać, powstają dwa kłujące ostrza tuż przy gwincie
> W cywilizacji, gdzie keczup z mcdonalda jest serwowany w aluminiowej torebce, z której wydostanę go w 80% max
> W cywilizacji, gdzie muszę mieć cztery śmietniki lub grzebać w śmieciach, bo rozdzielić je miedzy 4 kontenery
> W cywilizacji, w której ludzie publicznie ssą plastikowego bolca i dymią nim myśląc, że są fajni
> W cywilizacji, gdzie dzierżawią podręczniki, bo kupienie nowego co roku to strata papieru
> W cywilizacji, w której paragon z biedronki jest ośmiokrotnie dłuższy, niż lista moich zakupów, bo ktoś uznał, że drukowanie reklam na paragonie to świetny pomysł
> Żyjemy w cywilizacji eko

Avatar Cymbal

24 sierpnia 2024, 20:39

@IkarAviator: i jeszcze kardashianie jadą kilkoma samolotami do biedry, bo mogą

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jakby trochę nie fair

Nie zadzieraj z bobrami

Nie idź!

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka