Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jakby trochę nie fair
Nie zadzieraj z bobrami
Nie idź!
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2024, 08:39
Oni zaczęli dosłownie drukować całą gazetkę na paragonie
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2024, 20:33
Nierel włączyłem usługę e paragon a bonów nie zbieram więc dostaje jakiś śmieszny kwitek 6-7cm długości a reszta na telefonie
Odpisz
25 sierpnia 2024, 19:47
W BIEDRONCE TANIEJ NIZ W LIDLU, NASZE BADANIA WYKAZALY ZE KOSZYK ZAKUPOWY U NASZEJ KONKURENCJI JEST XYZ ZŁ DORŻSZY, DO BIEDRONKI IDĘ
Odpisz
24 sierpnia 2024, 14:47
Nierel
Nie ma typa ze znakiem z napisem ,,Lidl to gej"
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2024, 20:53
@CupOfWater: "i Ma*cin"
Odpisz
24 sierpnia 2024, 16:17
> Żyjemy w cywilizacji eko
> W cywilizacji, gdzie nie mogę mieć plastikowej słomki i muszę pić przez nasiąknięty papier
> W cywilizacji, gdzie nakrętka jest przymocowana do butelki, a jeśli już uda ci się ją oderwać, powstają dwa kłujące ostrza tuż przy gwincie
> W cywilizacji, gdzie keczup z mcdonalda jest serwowany w aluminiowej torebce, z której wydostanę go w 80% max
> W cywilizacji, gdzie muszę mieć cztery śmietniki lub grzebać w śmieciach, bo rozdzielić je miedzy 4 kontenery
> W cywilizacji, w której ludzie publicznie ssą plastikowego bolca i dymią nim myśląc, że są fajni
> W cywilizacji, gdzie dzierżawią podręczniki, bo kupienie nowego co roku to strata papieru
> W cywilizacji, w której paragon z biedronki jest ośmiokrotnie dłuższy, niż lista moich zakupów, bo ktoś uznał, że drukowanie reklam na paragonie to świetny pomysł
> Żyjemy w cywilizacji eko
Odpisz
24 sierpnia 2024, 20:39
@IkarAviator: i jeszcze kardashianie jadą kilkoma samolotami do biedry, bo mogą
Odpisz