Ogólnie gry pve są najlepsze, bo jeśli nie walczysz przeciwko komuś a przeciwko komputerowi to community zwykle jest spoko i przyjazne bo wszyscy są po jednej stronie.
Ja jestem na etapie przechodzenia wszystkich add-onów do dooma które są dostępne na ps4. W tej chwili akurat mam przerwę bo jestem w przychodni 1200 km od domu
Na górze:
Strzelanka z magią
Strzelanka
Strzelanka
Dla odmiany strzelanka
Na dole:
Rozbudowana historia o walce z bogami mitologicznymi
Rozbudowana historia przedstawiająca życie na dzikim zachodzie
Ojciec szuka adoptowanej córki, sprzeczne romanse, niemal ciągłe wykonywanie swojego zawodu, zatargi z możnymi, nasze decyzje mają wpływ na toczący się w tle konflikt
Na tych 3 się nie znam, ale też można by tyle naprodukować
Źle. Tam powinny być "Half-Life" i "Half-Life 2", "GTA: Vice City" i "San Andreas", "Postal 2", "Doom" (ten oryginalny) oraz "Doom 2", a także inne gry sprzed 20 lub prawie 20 lat
Wolę gry single player, bo mogę sobie grać w spokoju i nikt mi nie zawraca głowy, nie wyzywa, albo nie próbuje mnie wyrzucić kompletnie za nic.
Czasami mam ochotę pograć z kimś, jednak nie mam wśród swoich znajomych nikogo kto gra.
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2024, 11:51
actually, chciałbym zagrać w Piekłonurków, tylko nie mam pieniążków :(
Odpisz
28 października 2024, 00:19
@Gamator: ile brakuje?
Odpisz
31 sierpnia 2024, 10:37
Ogólnie gry pve są najlepsze, bo jeśli nie walczysz przeciwko komuś a przeciwko komputerowi to community zwykle jest spoko i przyjazne bo wszyscy są po jednej stronie.
Odpisz
27 października 2024, 21:04
@TheGreatcat: Dokładnie to powiedział ceo od helldiversów
Odpisz
31 sierpnia 2024, 00:22
W obydwu mam swoje lubiane tytuły
Odpisz
29 sierpnia 2024, 08:58
no chyba że grasz na najtrudniejszym przy pierwszym podejściu
Odpisz
24 sierpnia 2024, 11:35
I jeszcze małe gry jak terraria czy Timberborn
Odpisz
24 sierpnia 2024, 11:41
@Boberek00: Boberek przyznał się do wykorzystywania swoich braci w charakterze niewolników 🫵🏿
Odpisz
24 sierpnia 2024, 11:43
@Waldemir50: Fake
Zastąpiłem ich botami
Odpisz
24 sierpnia 2024, 11:44
@Boberek00: To dość filozoficzne pytanie. Czy robobobry to też bobry?🤔
Odpisz
25 sierpnia 2024, 19:29
@Boberek00: indyki są spoko
Odpisz
28 sierpnia 2024, 09:19
@Waldemir50: A czy bototy wyglądający jak ludzie to ludzie?
Odpisz
25 sierpnia 2024, 19:35
Ja jestem na etapie przechodzenia wszystkich add-onów do dooma które są dostępne na ps4. W tej chwili akurat mam przerwę bo jestem w przychodni 1200 km od domu
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2024, 01:38
@karakan_z_dvpy: Co? Przychodnia 1200 km od domu? Gdzie ty mieszkasz? Polska nie jest taka długa i szeroka.
Odpisz
27 sierpnia 2024, 08:04
@Lord_Endless: Słowenia
Odpisz
25 sierpnia 2024, 19:29
też je lubię
Odpisz
24 sierpnia 2024, 10:56
Z czego trzy z tego co wiem to są samograje.
Odpisz
25 sierpnia 2024, 18:57
@Leszy: Niech zgadnę: Wiedźmin, Spiderman i Ghost?
Odpisz
24 sierpnia 2024, 10:49
Na górze:
Strzelanka z magią
Strzelanka
Strzelanka
Dla odmiany strzelanka
Na dole:
Rozbudowana historia o walce z bogami mitologicznymi
Rozbudowana historia przedstawiająca życie na dzikim zachodzie
Ojciec szuka adoptowanej córki, sprzeczne romanse, niemal ciągłe wykonywanie swojego zawodu, zatargi z możnymi, nasze decyzje mają wpływ na toczący się w tle konflikt
Na tych 3 się nie znam, ale też można by tyle naprodukować
Odpisz
24 sierpnia 2024, 11:01
@Kolo_killer: jedyne czego żałuję w tych grach to tego że już nigdy nie doświadczę czegoś tak pięknego
Odpisz
25 sierpnia 2024, 18:49
@Kolo_killer: Jeżeli chodzi o Zelde TOTK to -Twórcy gry wystawiają na próbę twoją kreatywnosć
Odpisz
25 sierpnia 2024, 18:17
Akurat spider-man 2 był średniawy
Odpisz
25 sierpnia 2024, 17:03
Wolę gry single player bo nikt się nie przypi.....a jak 30 minut rozmawiam z jakąś postacią
Odpisz
24 sierpnia 2024, 11:23
Tloz totk to zajebista gra
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2024, 11:15
Jeszcze to
Odpisz
24 sierpnia 2024, 11:13
Źle. Tam powinny być "Half-Life" i "Half-Life 2", "GTA: Vice City" i "San Andreas", "Postal 2", "Doom" (ten oryginalny) oraz "Doom 2", a także inne gry sprzed 20 lub prawie 20 lat
Odpisz
24 sierpnia 2024, 11:08
Wolę gry single player, bo mogę sobie grać w spokoju i nikt mi nie zawraca głowy, nie wyzywa, albo nie próbuje mnie wyrzucić kompletnie za nic.
Czasami mam ochotę pograć z kimś, jednak nie mam wśród swoich znajomych nikogo kto gra.
Odpisz