Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gamator

24 sierpnia 2024, 11:51

actually, chciałbym zagrać w Piekłonurków, tylko nie mam pieniążków :(

Avatar Wedkarz

28 października 2024, 00:19

@Gamator: ile brakuje?

Avatar TheGreatcat

31 sierpnia 2024, 10:37

Ogólnie gry pve są najlepsze, bo jeśli nie walczysz przeciwko komuś a przeciwko komputerowi to community zwykle jest spoko i przyjazne bo wszyscy są po jednej stronie.

Avatar Kliperx

27 października 2024, 21:04

@TheGreatcat: Dokładnie to powiedział ceo od helldiversów

Avatar Geraltzriviv

31 sierpnia 2024, 00:22

W obydwu mam swoje lubiane tytuły

Avatar
Gooddude

29 sierpnia 2024, 08:58

no chyba że grasz na najtrudniejszym przy pierwszym podejściu

Avatar Boberek00

24 sierpnia 2024, 11:35

I jeszcze małe gry jak terraria czy Timberborn

Avatar Waldemir50

24 sierpnia 2024, 11:41

@Boberek00: Boberek przyznał się do wykorzystywania swoich braci w charakterze niewolników 🫵🏿

Avatar Boberek00

24 sierpnia 2024, 11:43

@Waldemir50: Fake
Zastąpiłem ich botami

Avatar Waldemir50

24 sierpnia 2024, 11:44

@Boberek00: To dość filozoficzne pytanie. Czy robobobry to też bobry?🤔

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

25 sierpnia 2024, 19:29

@Boberek00: indyki są spoko

Avatar Boberek00

28 sierpnia 2024, 09:19

@Waldemir50: A czy bototy wyglądający jak ludzie to ludzie?

Avatar karakan_z_dvpy

25 sierpnia 2024, 19:35

Ja jestem na etapie przechodzenia wszystkich add-onów do dooma które są dostępne na ps4. W tej chwili akurat mam przerwę bo jestem w przychodni 1200 km od domu

Avatar Lord_Endless

Edytowano - 27 sierpnia 2024, 01:38

@karakan_z_dvpy: Co? Przychodnia 1200 km od domu? Gdzie ty mieszkasz? Polska nie jest taka długa i szeroka.

Avatar karakan_z_dvpy

27 sierpnia 2024, 08:04

@Lord_Endless: Słowenia

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

25 sierpnia 2024, 19:29

też je lubię

Avatar Leszy

24 sierpnia 2024, 10:56

Z czego trzy z tego co wiem to są samograje.

Avatar Czad99

25 sierpnia 2024, 18:57

@Leszy: Niech zgadnę: Wiedźmin, Spiderman i Ghost?

Avatar Kolo_killer

24 sierpnia 2024, 10:49

Na górze:
Strzelanka z magią
Strzelanka
Strzelanka
Dla odmiany strzelanka

Na dole:
Rozbudowana historia o walce z bogami mitologicznymi
Rozbudowana historia przedstawiająca życie na dzikim zachodzie
Ojciec szuka adoptowanej córki, sprzeczne romanse, niemal ciągłe wykonywanie swojego zawodu, zatargi z możnymi, nasze decyzje mają wpływ na toczący się w tle konflikt
Na tych 3 się nie znam, ale też można by tyle naprodukować

Avatar Rotheee

24 sierpnia 2024, 11:01

@Kolo_killer: jedyne czego żałuję w tych grach to tego że już nigdy nie doświadczę czegoś tak pięknego

Avatar Hiholatek

25 sierpnia 2024, 18:49

@Kolo_killer: Jeżeli chodzi o Zelde TOTK to -Twórcy gry wystawiają na próbę twoją kreatywnosć

Avatar GramDaniel

25 sierpnia 2024, 18:17

Akurat spider-man 2 był średniawy

Avatar Grzanason

25 sierpnia 2024, 17:03

Wolę gry single player bo nikt się nie przypi.....a jak 30 minut rozmawiam z jakąś postacią

Avatar ZiemniakWaszPan

24 sierpnia 2024, 11:23

Tloz totk to zajebista gra

Avatar MemyLubieMemy

Edytowano - 24 sierpnia 2024, 11:15

Jeszcze to

Avatar rumcajschr

24 sierpnia 2024, 11:13

Źle. Tam powinny być "Half-Life" i "Half-Life 2", "GTA: Vice City" i "San Andreas", "Postal 2", "Doom" (ten oryginalny) oraz "Doom 2", a także inne gry sprzed 20 lub prawie 20 lat

Avatar starmagedon

24 sierpnia 2024, 11:08

Wolę gry single player, bo mogę sobie grać w spokoju i nikt mi nie zawraca głowy, nie wyzywa, albo nie próbuje mnie wyrzucić kompletnie za nic.
Czasami mam ochotę pograć z kimś, jednak nie mam wśród swoich znajomych nikogo kto gra.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Rotheee
Dodane przez: Rotheee

Niezniszczalne

A, okej

Można, tylko trzeba wstawać rano

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Tacy sami, a ściana między nami

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka