Kiedy w partii nie ma siana, zadzwoń bracie do Bociana
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Tacy sami, a ściana między nami
Frustrujące
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niegrzeczny Oskarek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2024, 22:27
Moja siostra kiedy miała trzy lata dodzwoniła się do Bociana.
Do teraz zapi.....am na galerach, żeby oddać pożyczkę.
Odpisz
3 września 2024, 05:33
@Figarus: na serio?
Odpisz
3 września 2024, 08:31
@Adix174: To z siorą tak, była mądrym brzdącem.
Odpisz
3 września 2024, 08:25
Niech wezmą z tego, co nakradli, to samo rudy i jego lewacka banda
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2024, 12:30
Przez pięć minut myślałem co tu śmiesznego ale pewnie chodzi o to że na obrazku jest kaczyński, trochę mech
Odpisz
30 sierpnia 2024, 12:56
pis zly tyle
Odpisz
30 sierpnia 2024, 13:15
@Boberek00: zastanawiam się czy napisałeś to ironicznie czy na prawdę tak myślisz
Odpisz
30 sierpnia 2024, 13:47
"PiS zły" to typ memów, teraz rzadziej się pojawiają bo PiS nie jest u władzy, ale mimo bycia politycznym gównem to niektóre przechodzą.
I co ma znaczyć "naprawdę tak myślisz" ? PiS to najbardziej średnia partia jaką ten kraj widział, 4/10, inne są poniżej ale to nie znaczy że PIS jest dobry.
Odpisz
30 sierpnia 2024, 13:59
@Darwidx: nie lubię PiSu ale to co jest teraz jest jeszcze gorsze. A z tym typem memów to już zrozumiałem
Odpisz
2 września 2024, 20:43
"4/10, inne są poniżej" no napisał że inne są gorsze
Odpisz
2 września 2024, 21:35
jest sprawa?Zadzwoń do bociana!
Odpisz
3 września 2024, 08:18
@Boberek00: wiadomo
Odpisz
2 września 2024, 21:52
Może niech poszukają kasy po tajnych kątach swoich słupów oraz posłów?
Odpisz
30 sierpnia 2024, 12:42
xD
Odpisz
30 sierpnia 2024, 12:43
@Waldemir50:
xDDD
To nie jest fejk, prawda?
Odpisz
30 sierpnia 2024, 12:44
Nie fejk. Ciekawostką jest to że akurat mi się pokazało jak słuchałem tej piosenki od ciebie xD
Odpisz
30 sierpnia 2024, 12:45
@Waldemir50:
jprdl
Ale oni są upośledzeni xD
Odpisz
30 sierpnia 2024, 12:47
+ wyniczki
(Moje zignorujcie. Klikłem piersze z brzegu żeby zobaczyć)
Odpisz
30 sierpnia 2024, 12:47
@Waldemir50: Nawet się tego spodziewałem akurat lol
Odpisz
30 sierpnia 2024, 12:52
@Waldemir50:
A jak tak. Tyle razy to wmawiali swojemu elektoratowi, że po prostu już w to uwierzyli.
Odpisz
30 sierpnia 2024, 12:56
@Waldemir50: musiałem kilka razy przeczytać żeby zrozumieć o co chodzi ale było warto xDDD propaganda jest często najśmiejnieszą wersją wydarzeń
Odpisz
30 sierpnia 2024, 12:41
Ah tak, pierwszy krok do wprowadzenia totalitaryzmu - wyniszczenie opozycji
A tak swoją drogą jak to jest sprzedać własny kraj niemcom za prawo do skrobania się po czym tego prawa nie dostać? Przyjęliście potężne L
Odpisz
30 sierpnia 2024, 12:30
I skończyło się babci sranie
Odpisz