Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2019, 08:15

To jest kot egzotyczny, one mają tak celowo

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2015, 13:33

OMOGMOGMOGMOGM Ale słiiiiit!!!111!!!11!!!!!!
~ jedna z wielu dziewczynek na facebook'u

Avatar hug_me123

2 sierpnia 2014, 22:39

sorka za dwa komyxd

Avatar hug_me123

2 sierpnia 2014, 22:38

2 FOTA : -ale co ty odpier**alasz

Avatar hug_me123

2 sierpnia 2014, 22:37

2 zdjęcie :
- Ale co ty odpi***alasz?

Avatar makiszka

1 sierpnia 2014, 21:02

ktoś mi powie czy to jest zwykły pers czy jakaś inna dziwna rasa ?

Avatar jacek1s

1 sierpnia 2014, 21:08

@makiszka: Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz ~Moja mama

Avatar Wilczek89

1 sierpnia 2014, 21:33

@makiszka: To kot z downem.

Avatar oliskar

1 sierpnia 2014, 21:43

@makiszka: To jest egzotyczny krótkowłosy, najlepiej smakuje smażony razem z cebulką na patelni.

Avatar mola11

2 sierpnia 2014, 10:22

@oliskar: Smażony? Na patelni? Lepszy upieczony...

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2014, 09:59

wyszły za słodkie

Avatar szakal1

1 sierpnia 2014, 22:51

Co to kur.wa za gówno?!

Avatar drzewiec

2 sierpnia 2014, 11:22

@szakal1: Kot.

Avatar FantasticBook

1 sierpnia 2014, 22:19

A mnie się tam podoba. :D

Avatar FantasticBook

1 sierpnia 2014, 22:21

@FantasticBook: Niechcąco 2 razy mi się dodało.

Avatar FantasticBook

1 sierpnia 2014, 22:19

A mnie się tam podoba. :D

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2014, 21:39

Zabrakło części

Avatar patrykz96

1 sierpnia 2014, 21:27

to po prostu alpha

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2014, 21:18

,,OMG RZAL TEN KOTEK JEST HORY IDJOCI RAZL 1/5'' za 3... 2... 1...

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2014, 23:12

Zły portal krabie :_:, rzadko kiedy takich zachowań tu uświadczysz.

Avatar szakal1

2 sierpnia 2014, 15:03

Wiadomo, że ktoś tu pilnuję porządku(może ja) a nie jak na innych serwisach "burdel i wolna amerykanka"...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Jakby trochę nie fair

Angielskie śmieszki

Rel

Nie znoszę kleszczy

Tacy to pożyją

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka