Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Trzeba brać osobną torbę
To by wystarczyło
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dobrze czasem się oderwać
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2024, 09:23
Gorzej jak w ogóle nie pogada (pamietam jak kiedys moja znajoma mówiła ze jutro mi odpisze na jakas wiadomosc, ale nie dosc ze odpisała po paru dniach to zmieniła temat xD)
Odpisz
1 marca 2025, 16:29
@BardzoOryginalnaNazwa: Znajomy mi kiedyś powiedział że jest coś ważnego o czym bardzo musi ze mną porozmawiać, następnym razem kiedy widzimy się onlajn.
A tu taki zonk; Ostatnia aktywność: 3 lata temu.
Odpisz
9 września 2024, 22:28
Po pracy to ja idę do domu, mówisz teraz albo jutro :)
Odpisz
6 września 2024, 10:03
chyba jeszcze nie widziałem mema z szablonem z Kipo czy jak to tam się zwało (spoko seria, trochę za krótka)
Odpisz
6 września 2024, 22:03
@FluttershyIsNOTaDoormat: Tru
Odpisz
6 września 2024, 09:41
Matkojėbanie czy to pogadajmy nawiązanie?!
Odpisz
6 września 2024, 09:33
Odpisz