Moja reakcja na ewolucje Chespina
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Dobrze czasem się oderwać
To będzie bolało
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Hobby dla faceta
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2021, 15:33
JonathanGD evolution
Pozdro dla kumatych
Odpisz
3 sierpnia 2014, 12:06
zobacz na delphoxa ._.
Odpisz
3 sierpnia 2014, 13:09
@xerneas: ._. nie aż tak źle jak Chespin ale też dziwnie
Odpisz
3 sierpnia 2014, 13:35
@TVziom: nom .-. zresztą ci którzy lubią chespina chyba mają coś z mózgiem :I
Odpisz
6 sierpnia 2014, 15:46
@xerneas: z jakiej części pokemon jest Chespin ?
Odpisz
6 sierpnia 2014, 15:48
@erziest: x/y
Odpisz
6 sierpnia 2014, 17:54
@xerneas: format nds jeśli się nie mylę ?
Odpisz
6 sierpnia 2014, 20:00
@erziest: 3ds
Odpisz
7 sierpnia 2014, 18:10
@xerneas: aaa
Odpisz
9 sierpnia 2014, 10:24
@xerneas: do którego nie ma emulatora :(
Odpisz
9 sierpnia 2014, 11:15
@ognistyptak555: :(
Odpisz
9 sierpnia 2014, 12:11
@xerneas: Ja lubię Chespina a z mózgiem nic nie mam.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 12:12
@xerneas: braixen jest sexy (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 sierpnia 2014, 21:52
@gulpin: Ty jesteś pod (prawie) każdym obrazkiem z pokemonami!!!
Odpisz
23 grudnia 2015, 15:28
@gulpin: szo
Odpisz
25 lutego 2021, 22:29
@gulpin: sexy jest lopunny
Odpisz
27 marca 2015, 16:33
Ewolucje Chespina mogły wyglądać tak fajnie...
Odpisz
17 sierpnia 2014, 18:53
wolę froakiego ,dlatego że greninja to ninja
Odpisz
9 sierpnia 2014, 23:50
Ten w 3ciej formie przypomina trochę mema "fuck yea".
Odpisz
9 sierpnia 2014, 12:51
Pokemony ewoluowały w Digimony -,-
Odpisz
9 sierpnia 2014, 22:14
@randalf28: Chespin super ewolucja! Quilladin (Nie wiem czy dobra nazwa poka)
Odpisz
9 sierpnia 2014, 13:19
OMG POKEMONY SIĘ SPRZEDAŁY I SSĄ TYLKO PIERWSZA GENERACJA OD DRUGIEJ SOM CH**OWE I POWINNI SIĘ ZABIĆ TWÓRCY TEGO GÓWNA
Odpisz
9 sierpnia 2014, 13:27
ha ha ha...bardzo śmieszne wiesz -.-
Odpisz
9 sierpnia 2014, 13:32
@xerneas: Ja tak widzę tych ludzi ._. nie mogłem się powstrzymać.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 13:57
w sumie trochę racji masz bo 4 generacja oprócz legend jest na prawdę spie***lona .-.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 14:09
@xerneas: I tak przy okazji, piąta to moja ulubiona generacja :d
Odpisz
9 sierpnia 2014, 14:18
snivy the best xd
Odpisz
9 sierpnia 2014, 14:24
@xerneas: Tepig da best
Odpisz
9 sierpnia 2014, 14:31
być może ale jego ostatnia ewolucja.......;-; *bleh*
Odpisz
9 sierpnia 2014, 14:34
@xerneas: Mi się podoba ._.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 16:20
jak? jak można dać takiemu komentarzowi łapke w góre?
Odpisz
9 sierpnia 2014, 17:00
@popek9001: Też tego nie wiem .-.
Odpisz
17 kwietnia 2015, 21:04
@popek9001: Normalnie. Wystarczy nie patrzeć na to że zrobił to wulgarnie, wielkimi literami i obraźliwie.
Tylko pierwszą generację zrobili dobrze, cała reszta wygląda tak byle jak. Zwłaszcza legendy.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 13:47
Satoshi Tajiri też lubi megazordy.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 10:47
Zobaczcie Drattak'a....
Odpisz
9 sierpnia 2014, 10:54
@lorax12: To Salamance i on w evolucji nie ma nic nadzwyczajnego ...
Odpisz
9 sierpnia 2014, 11:24
Na początku wygląda jak jakaś biała kulka z nóżkami....
Odpisz
9 sierpnia 2014, 11:27
@lorax12: Na początku jest po prostu czymś w rodzaju dinozaura, potem jest kokon, a potem smok .-.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 11:28
Ja bym ten kokon nazwał jajkiem.. nie wiem czemu.. ale mi się z jajkiem kojarzy....
Odpisz
9 sierpnia 2014, 11:54
@lorax12: :0
Odpisz
9 sierpnia 2014, 11:29
Śmiejecie się, a mi się podoba. Chociaż Greninja i tak jest najlepszy.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 11:10
Ja lubie wszystkie trawiaste startery ale evolucje chespina zakłuciły ten porządek.
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2014, 20:36
to ostatnie wygląda jak moja teściowa
Odpisz