Chłopiec oddał życie za...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Lekko nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niegrzeczny Oskarek
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2021, 00:19
I've come here to laugh, not to feel ༎ຶ‿༎ຶ
Odpisz
10 lutego 2019, 00:45
ale mam pomysł wstawię jakąś smutnom historię na stronie z memami aby zdobyć fame
Odpisz
11 sierpnia 2017, 11:44
h**owe
Odpisz
9 sierpnia 2014, 11:08
Papież-Zmarł w moje urodziny
Ten chłopczyk-Zmarł w moje urodziny
Mam głupią datę urodzin ;__;
Odpisz
9 sierpnia 2014, 13:35
@NecroSky: Za każdym razem jak masz urodziny to świat/bóg/Jahwe/Latający Potwór Spagetti (zależy w co se tam wierzysz) rzecz ,,No kurr, ten koleś znowu ma urodziny, muszę rozładować złość'' i ktoś umiera...
Odpisz
9 sierpnia 2014, 13:36
@NecroSky: ja się urodziłem 31 SIERPNIA ...
Odpisz
28 listopada 2014, 22:23
@NecroSky: Ciesz się,że nie urodziłeś się 1 kwietnia (prima aprilis) ;)
Odpisz
28 listopada 2014, 22:33
@Diament2222: 1 Kwietnia to prima aprilis?! omg fenks
Odpisz
5 września 2015, 06:27
@NecroSky: Ja też się 2 kwietnia urodziłem ;( [*] znicze dla bohatera [*]
Odpisz
23 grudnia 2015, 16:25
@frazeologizm: Ja 1 września... Dwie straszne daty xD
Odpisz
23 grudnia 2015, 17:06
@PanPomidor: Tak ... nie wiadomo czy świętować czy płakać ;--; ps. Wesołych Świąt ;)
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2015, 17:26
@frazeologizm: Nawzajem.
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2015, 22:03
[*] bohater ;(
Odpisz
8 marca 2015, 23:06
Hahaha, Jeja takie zabawne :(
Odpisz
8 lutego 2015, 08:48
Ja urodziłam się 1 września. NAPRAWDĘ!!!
Odpisz
9 sierpnia 2014, 10:20
Śmieszne, że aż spadłem z krzesła.
A teraz na poważnie. Obrazek ładny, historia piękna, ale czemu to jest na stronie rozrywkowej?
Odpisz
9 sierpnia 2014, 12:44
@Mozgowiec: No właśnie zadaję sobie to pytanie od bardzo, bardzo dawna...
Odpisz
9 sierpnia 2014, 13:34
@Mozgowiec: bo ja dzięki temu obrazkowi się rozerwałem o-O
Odpisz
9 sierpnia 2014, 17:33
@frazeologizm: ja kolegę rozerwałem jak razem lecieliśmy zobaczyłem ten obrazek i przypadkiem bomby na niego spuściłem
Odpisz
10 sierpnia 2014, 11:54
@DeTeO238: bombowa historia ... a tak między nami, moim zdaniem każdy powinien się w życiu rozerwać
Odpisz
9 sierpnia 2014, 13:53
Zaraz, zaraz skoro Chen był sparaliżowany (tekst nad obrazkiem nr2) to jak nakłonił natkę do przyjęcia nerki ( tekst nad obrazkiem nr 4)??? Ot kolejba łzawa historia wyssana z palca...
Odpisz
9 sierpnia 2014, 15:47
@poprawna_polszczyzna: *kolejna
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2014, 17:30
@poprawna_polszczyzna: Bo mimo to mógł mówić i został przywieziony do matki na łóżku a ktoś mu powiedział że matka nie chce przyjąć nerki
Odpisz
9 sierpnia 2014, 17:38
@poprawna_polszczyzna: Są różne sposoby komunikowania się. Można na przykład rozmawiać alfabetem morsa mrugając w odpowiedni sposób.
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2014, 17:53
@monho25: Uważasz, że ktoś pytałby małe dziecko o zdanie w takiej sprawie? Poza tym na obrazku nr 3 widać że dziecko jest CAŁKOWICIE sparaliżowane.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 23:19
@poprawna_polszczyzna: Gdyby był całkowicie sparaliżowany nie mógł by mrugać, a gdyby tak było jego powieki zostały by zamknięte, a raczej przyszyte... także nie był całkowicie sparaliżowany.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 19:53
Jak pisałem pod innym obrazkiem: "Koty, psy i ckliwe historyjki"
Odpisz
9 sierpnia 2014, 12:30
mam to w dupie...
Odpisz
9 sierpnia 2014, 15:05
Gratuluje pojemności.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 14:51
Lekarze na zdjęciu oddają hołd zmarłemu dziecku za to, że oddał nerkę ratując życie matki.
To już nie pierwsza taki przypadek oddawania hołdu przez lekarzy dalekiego wschodu, z którym się spotykam.
A u nas się uśmierca pacjentów, żeby dostać w łapę od zakąłdu pogrzebowego...
I kto tu jest bardziej cywilizowany?
Odpisz
9 sierpnia 2014, 14:43
Mógł użyć REZUREKSZYN! Ale zapomniał spella. Harry Poriter taki slaby.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 10:27
"że część jej syn " really?-_-
Odpisz
9 sierpnia 2014, 11:03
@ognistyptak555: Polska język być trudna ;)
Odpisz
9 sierpnia 2014, 12:17
@ognistyptak555: Syna
Odpisz
9 sierpnia 2014, 12:20
@konstanty: pisze tam syn
Odpisz
9 sierpnia 2014, 12:46
@ognistyptak555: Chodziło o syna
Odpisz
9 sierpnia 2014, 13:53
@ognistyptak555: *jest napisane
Odpisz
9 sierpnia 2014, 13:54
@ognistyptak555: Jest napisane
Odpisz
9 sierpnia 2014, 10:59
Ehem... co mnie obchodzi jakaś smutna historia na stronie która ma cel rozrywkowy?
Odpisz