Gdy widzisz swojego kumpla...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Tacy sami, a ściana między nami
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niezniszczalne
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2014, 11:17
Ten chłopak się dziwnie całuje hah xD
Odpisz
9 sierpnia 2014, 11:43
Naucz mnie ;3
Odpisz
9 sierpnia 2014, 14:43
On się przyssał jak glonojad.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 18:18
@jacek1s: Hahaha Jacuś, kanapeczko moja kochana... Prędzej Cię zjem niż pocałuję :) <3
Odpisz
11 sierpnia 2014, 13:53
Przynajmniej próbowałem ;v
Odpisz
12 sierpnia 2014, 20:44
@jacek1s: Haha <3 Chociaż tyle xD
Odpisz
12 sierpnia 2014, 20:57
Może kiedyś? ;D xdd
Odpisz
12 sierpnia 2014, 20:59
@jacek1s: Nie xD
Odpisz
12 sierpnia 2014, 21:40
Osz ty ;D łamiesz mi serduszko xDD
Odpisz
13 sierpnia 2014, 14:19
@jacek1s: No widzisz jaka jestem zła :(
Odpisz
13 sierpnia 2014, 14:20
Okropna :/ Brutalu jeden xD
Odpisz
13 sierpnia 2014, 14:21
@jacek1s: :((((
Odpisz
13 sierpnia 2014, 14:22
Czo smutasz? ;-;
Odpisz
13 sierpnia 2014, 14:49
@jacek1s: A bo nie lubię łamać serduszek :(
Odpisz
13 sierpnia 2014, 15:32
To po czo to robisz? ;d
Odpisz
13 sierpnia 2014, 15:35
@jacek1s: Bo się nie znamy co ; /
Odpisz
13 sierpnia 2014, 15:38
To się poznamy co? ;D Jacuś jestem <3
Odpisz
27 czerwca 2021, 15:07
@jacek1s: dawna milość Jacusia
Odpisz
9 sierpnia 2014, 10:16
Z siekierą na pewno nie stoje
Odpisz
9 sierpnia 2014, 11:36
@MaD_MaN: przymierzasz się do ciosu z rozbiegu?
Odpisz
9 sierpnia 2014, 11:40
@coloman: żaden mój kumpel nie ma dziewczyny...no jeden ma ale ona mi sie nie podoba :/
Odpisz
10 sierpnia 2014, 02:50
@MaD_MaN: Hahahahaaha kurde najpierw przeczytałem że,, on mi się nie podoba ` xD
Odpisz
10 sierpnia 2014, 08:37
@jajko123123: haha bez przesady
Odpisz
9 sierpnia 2014, 20:36
nie mam dziewcyny
Odpisz
9 sierpnia 2014, 20:02
też tak mam
Odpisz
9 sierpnia 2014, 18:33
I tak by nie miał szans :3
Odpisz
9 sierpnia 2014, 11:31
Nie lepiej AK-47 z 10 pełnymi magazynkami oraz czołg i zrzut bomby atomowej?
Odpisz
9 sierpnia 2014, 11:40
@Cards: Żeby zniszczyć całe miasto i wszystko w zasięgu 100km Wliczając w to siebie i całą swoją rodzine ?
Odpisz
9 sierpnia 2014, 11:42
@NicNieWiedzacaSwinia: Nie całą, jest dużo rodzin gdzie np mama tata babci dziadek wujek ciocia albo ktoś inny mieszka za granicą.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 10:31
Cel namierzony.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 10:28
hahahahaha
Odpisz